+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
radost z prodeje pavel fara

Zatočí Radost z Prodeje s podvody a blbostí v obchodě?

Co má společného upocený realitní makléř, vtíravý finanční poradce na telefonu a majitel malé kavárny, krámku nebo prodejce mobilních tarifů na ulici? Většina z nich neuspěje!

Přestože se snaží a obchodní zástupci mají tabulkově jedny z nejvyšších příjmů, většina z nich skončí do roka. Důvody rozkrývá nový seriál a navazující program na RadostzProdeje.cz. (aff. link) Tenhle způsob výuky je přelomový svým formátem. Obchodníci Pavel Fara a Peter Urbanec převedli své 25 leté zkušenosti do online světa a zveřejnili video seriál zdarma, který má jiný formát, než na který jsme zvyklí.

Radost z prodeje je trénink obchodních dovedností, kde si najde něco pro sebe většina z nás. Pavel Fara i Petr Urbanec zvolili, pro úvodní část, formu seriálů, který je určen pro živnostníky, podnikatele, ale hlavně obchodníky a konzultanty, kteří potřebují prodávat v běžném světě i v online prostředí. Následuje online trénink pro vážné zájemce, kteří se nechtějí jen snažit, ale chtějí prodávat na každé schůzce, potřebují lépe pracovat se svými zákazníky.

O čem je program a kolik vám zabere času

Úvodní program se mi moc líbí. Má 3 části a každý díl má přibližně 45 minut.  Díly na sebe navazují. Jde skutečně o formu online seriálů, u kterého se můžou diváci pobavit, přitom se učí.

První díl nás uvede do problematiky přímého prodeje ukázkou, jak se to dělat nemá. Děj se odehrává v nádherném prostředí a fiktivní obchodník „Pan Smolík“ jde prodávat. Vy si pak můžete na vlastní oči a uši vyzkoušet, zda poznáte všech 37 chyb, které Smolík udělá na krátké schůzce. Video už je veřejné.

Druhý díl nás přenese do budoucnosti. Smolík po letech již ví jak na to a předvede jednu z možných variant, jak se chovat na schůzce správně a bez chyb. Stejný scénář, stejní herci i zákazník, jen tak trochu jiný Pan Smolík.  Peter Urbanec nám předvede, i verzi s opravdu nevstřícným a nepříjemným zákazníkem. Možná jste takového zákazníka zažili. Dovrší se tak trilogie Pána Smolíka, který ve třech dílech projde zajímavou proměnou. Závěrečný díl je o tom, jak prodat na každé schůzce. Jak to dopadne v tomto dílu se dozvíte za nedlouho potom, co si pustíte první dva díly.

Co se bude dít po tom, je čistě ve vaší režii. Samozřejmě na vás čeká další program i VIP nabídky a někdo se dočká i svého poctivě získaného MacBooku Air.  Držím palce.

OZ_728x90

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*