+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

 

Skrz otevřené dveře musíš projít sám.

Lidé by si měli více vážit sebe i svého času. Pokud rádi čtete návody, jak zbohatnout přes noc, tak ty pro vás nemám, šetřete čas a nečtěte dál. Pro všechny ostatní mám něco hodně praktického, co může jednou provždy změnit vaši situaci - když budete chtít. Přečtěte za 2 minuty. 

NASKOČIL JSEM DO SDÍLENÉ EKONOMIKY!!!

Můžete se přidat, těžit a radovat se z výsledků.

Nechci vám tu mazat med kolem pusy. Jmenuji se Samuel Hornek a mazáním medu kolem pusy jsem se živil zhruba poslední tři roky. Říká se tomu marketing a já to dělal fakt ve velkém stylu. Jako projektový manažer jsem řídil řadu kampaní a klientům jsem zajistil navýšení tržeb cirka o 20 milionů a získali díky mně stovky tisíc vašich e-mailů a osobních údajů. Mělo to, ale jeden zcela zásadní háček…

Přes deset let jsem podnikal a pracoval. Myslel jsem, že jdu za svým snem, ale nebylo tomu tak. Jak šel čas, tak jsem se krok za krokem vzdaloval původnímu záměru – být svobodný a místo toho pracoval pro peníze. Možná to znáte. Říká se „každý platí hypotéku“ a to vás velmi rychle dokáže dostat do bludného kruhu, kdy děláte práci pro práci a čím víc vyděláváte, tím více povinností máte. Tento začarovaný kruh nezměníte tím, že vyděláváte více. Změní se až když změníte přístup.

ZÁKLAD JE ZMĚNIT PŘÍSTUP

A já ho změnil. Po dvou letech, kdy jsem se neustále honil, makal každý den, přišlo konečně vystřízlivění a já si řekl dost. Pomalu jsem začal připravovat „Rok změny“ projekt, který jsem spustil v lednu a který oslovil přes deset tisíc lidí, kteří sledovali celý projekt. To ještě nevěděli, že program, který jsem pro ně připravil také sám na sobě realizuji. Zařekl jsem se, že už budu dělat jen věci, které mi dávají smysl a připravil změny, které vám chci právě teď představit.

Lámal jsem si hlavu, jak to co nejlépe udělat. Jak zkombinovat to, co mi jde nejlépe s tím co je nejlepší pro lidi. Jak vám umožnit rychle získat to, co já sám vytvářel deset let. 2 roky jsem připravoval a natáčel video kurzy, které si lidé platili, aby vydělávali více. Neplatili zrovna málo ( od 2 do 60ti tisíc za VIP přístup) a vyplácelo se jim to. Pak jsem na to přišel, půjdu kam mě srdce táhne. Vyřešíme to sdílenou ekonomikou. Vy teď obdržíte všechny mé kurzy a pak sami pošlete kolik sami chcete. Klidně 1 korunu, pokud uznáte za vhodné.

Nebudu tu tvrdit, že každý za všech okolností může zbohatnout. Nemůže! Každý jsme v jiné situaci. Můžu jen říci, že to co umím a co lidem předávám v on-line programu patří mezi 4. nejžádanější dovednosti na trhu práce. Zároveň umožňují každému, kdo chce růst, rychle získat potřebné dovednosti k úspěšnému navýšení příjmu. Nejsou to informace a návody pro dělníky, ale pro lidi, kteří chtějí působit v marketingu, managementu nebo rozvíjet vlastní podnikání.

KAŽDÝ MÁ SVOU VLASTNÍ HODNOTU

Už z toho je zřejmé, že pro každého z vás má kurz jinou hodnotu. Protože i vaše výsledky budou jiné, podle toho kam v životě míříte. Kolik byste byli ochotni zaplatit za zvýšení ročního příjmu na dvojnásobek? Neexistuje žádná cena, kterou bych mohl stanovit a byla správná pro každého. Navíc, co když potřebujete pomoct a zrovna peníze nemáte? Právě proto si ji můžete určit každý sám.

A právě proto jsem udělal rozhodnutí, že cenu programu, do kterého můžete vstoupit níže, si každý z vás určí sám. Možná zjistíte, že pro vás nemá smysl a zaplatíte jednu korunu, možná zjistíte, že pro vás má jasný finanční prospěch a zaplatíte tisíce, to je na vás. Možná prostě zjistíte, že to co dělám myslím vážně a kdykoliv budete potřebovat, jsem vám k dispozici na e-mailu abych vám poradil a pomohl.

Představte si, že spolu můžeme dokázat to, co jsem zajistil pro velké korporace.

Vy, ale teď nic neplatíte!

Tomuhle se říká POČÁTEK sdílené ekonomiky, kdy se všichni můžou obohatit navzájem. Každý může přispět a nemusí platit tisíce tak jako jinde a přitom může získat více, než tomu bylo dříve. Teď získáte vše co jsem vytvořil, včetně mé osobní podpory, teprve potom se rozhodnete na kolik projekt sami oceníte. Nic takového nikde jinde nenajdete.

BĚHEM 1 MINUTY ZÍSKÁTE KURZ V HODNOTĚ 10 000 Kč

Pouze za dobrovolný příspěvek.

Vyplňte formulář níže a získejte kompletní on-line program a bonusy v hodnotě 11  455 Kč zdarma.

Teď nic neplatíte, vstoupíte a rozhodnete se jakou částku sami dobrovolně zašlete.

Minimální částka je jen 1 Koruna a vstupem se nezavazujete k ničemu jinému. Peníze využijeme na další užitečné projekty sdílené ekonomiky a šíření povědomí a vzdělanosti ve světě.

CO VŠECHNO KURZ OBSAHUJE?

Projekt, do kterého vstupujete je revoluční. Obsahuje dvě hlavní části a celkem 10 modulů, které se vzájemně doplňují. První částí je šestiměsíční projekt ROK ZMĚNY, který vás provede čtyřmi oblastmi pomocí jednoho videa týdně, které je doplněné o praktický check list úkolu na konkrétní týden. Druhou částí je pak Progress Academy, která vás provede vším, co potřebujete pro úspěch na internetu a v podnikání. Jsou to velmi ceněné informace. 

ŠESTI MĚSÍČNÍ ROK ZMĚNY

Program Rok změny je šestiměsíční on-line mentoringový kurz, obsahující 4 moduly, které vás díky týdenním úkolům dovedou procesem postupných změn a kroků ke splnění cílů, které si vytyčíte v  oblasti kariéry, práce, zlepšení ekonomické situace a celkového růstu podniku. Získáte přehlednou členskou sekci, kde najdete s bonusy 85 videí, pracovní listy a osobní podporu v  diskuzi, kterou máte plně k  dispozici. Za kurz zaplatíte do týdne částku, kterou sami určíte, k ničemu se nezavazujete.

Progress Academy

Progress Academy patří mezi nejlépe hodnocené on-line vzdělávací projekty v  České republice. Provede vás plánováním a vedením projektů, zvyšováním vlastní hodnoty na trhu a zvýšením prodejů díky internetu. Díky tomu máte kompletního průvodce a nástroj, který vás krok za krokem povede tím, PROČ, CO a JAK dělat, aby se očekávaný úspěch dostavil.

Progress Academy obsahuje 4 moduly

K tomu ještě dva kurzy navíc

BONUS ZÁKLADY SEO

Jedině tak bude váš web dohledatelný na internetu a dlouhodobě porostete. Jen v tomto kurzu najdete 14 videí plných informací, které vás posunou na lepší místa v podnikání na internetu. Tato nabídka je časově omezená, proto vstupte do on-line tréninku ještě dnes, protože to je jediný den, kdy můžete něco změnit.

BONUS PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ

Kurz vás naučí jak naplánovat úspěšný projekt.

  • Plánování, plnění cílů, priority.
  • Pravidla oblíbených produktů.
  • Marketingové strategie.
  • Jak získat kopu zákazníků.
  • Jak vést tým k  prosperitě.

Ptáte se kolik je férová částka?

Základem mé myšlenky je, že věřím lidem! Nikoho nehlídám a nelustruji. Pokud chcete se svým životem něco udělat, vstupte do programu. Hned jak vstoupíte, přijdou vám na e-mail přístupové údaje a pak i další instrukce jak postupovat. Každý týden obdržíte další e-mail s praktickými kroky, jak postupovat dál. Dříve se za každý z programů platilo 3 890 Kč, ale je mi jedno kolik sami dáte. Peníze využiji na další projekty sdílené ekonomiky. Na projekty, které pomohou dalším lidem.

Kapka vody moře neudělá, ale moře je jen velké množství kapek. Můžete být tou jednou kapkou?

JE TO NA NÁS!!!

Také jsem si hrozně dlouho myslel, že musím dělat to a ono, protože tak se to prostě dělá. Ale není to tak. Jsme to my, kdo může žít podle svých představ a máme zodpovědnost za to, jak bude fungovat naše země.

Vstoupením do projektu neříkáte jen „Chci žít život podle vlastních pravidel“ říkáte tím zároveň „STOP nesmyslným pravidlům“ a konec začarovaným kruhům. Teď je čas na změnu, teď přišel náš čas. Pracovat na rovnováze ve společnosti je důležité a tento přístup mi to umožňuje. 14546786_6058570600495_3966138148777361408_n

Sdílením projektu tuto myšlenku podpoříte a rozšíříte k dalším lidem.