+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
274662324_474687874304379_7585171331688398448_n

Výzva č. 2: Neboj se zeptat!

Účinek této druhé výzvy mě opravdu překvapil. Každý žijeme ve své bublině, ale když z ní vylezeme a zeptáme se okolí, může to hodně pomoci. Po úspěchu první výzvy recenzí je tu další výzva, která zabere pouze 5 minut a může hodně změnit.

Výzva č. 2: Neboj se zeptat!

Není překvapivé, že jsou lidé od přírody líní. Všichni chtějí pomoci, ale ne každý se k tomu skutečně dokope. Myslel jsem si, že na pomoc Ukrajině už přispěli všichni, ale není tomu tak. Hodně lidí se ještě nerozhoupalo a lehké popíchnutí dotazem má ohromné výsledky.

Obepsal jsem pouze 5 svých opravdu dobrých známých stejným postem a podobný příspěvek hodil na své sociální sítě. A výsledek? Přes 50 000 Kč vybraných na podporu Ukrajině. A to jsem nikoho nenutil, jen jsem se zeptal a řekl proč je to pro nás opravdu důležité.

Postup pro dnešní den:

1) Vyberte 5 až 10 svých dobrých přátel, známých, lidí z rodiny.

2) Připrav si zprávu podle své osobnosti, kterou budeš posílat v upravené verzi.

a) Zeptej se v ní zda už podpořili Ukrajinu.

b) Řekni, proč je to důležité.

c) Neboj se naznačit, jak ses zapojil ty. Případně jim sdělit kolik stojí cca. jaké vybavení. Například ochranné vybavení pro jednoho člověka stojí kolem 10 tisíc korun.

Příklad jedné z mých zpráv: “Ahoj, už si podpořil obranu UA? Pokud ne, udělej to. Aby měli šanci vyjednávat, stačí aby vydrželi ještě pár dní. Pokud bys to nevěděl, od dubna 2021 jsme oficiálně označeni (čr) jako nepřátelský stát Ruska č. 2.. Jestli se zastaví až Slovensku a vyhraje, jsme na Řadě.”

3) Dej jim na stříbrném podnose, kam mají pomoc poslat. V mém případě posílám na účet ukrajinské ambasády v čr, které má přesný seznam toho co je potřeba a zároveň má rovnou domluvené firmy v Čechách, takže je schopná peníze okamžitě využít.

Číslo účtu je: 304452700/0300

Uvidíš, že tohle opravdu pomůže. Není to totiž jen o přímé pomoci, je to hlavně o politice. Celý svět se dívá. Odehrávají se klíčové okamžiky našich životů. Nedopusťme abychom si za 10 let řekli “mohl jsem udělat víc” až uvidíme naše děti jít do války, kterou jsme včas neukončili. Putin se nezastaví.

Pokud jste ještě nezrealizovali výzvu č. 1, zde je odkaz i na ní. 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*