+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

Virtuální operátor LAMA MOBILE spouští affiliate na tariflevne.cz

27.3 2014 4 Komentáře

V posledních měsících přibývaly virtuální operátoři jako houby po dešti, momentálně jich na českém trhu působí kolem padesátky. První affiliate program spouští na webu tariflevne.cz ten nejrychleji rostoucí v sítí Vodafone, LAMA MOBILE, dceřiná společnost severomoravského holdingu LAMA ENERGY GROUP s obratem 15,9 miliardy korun. 

Na serveru Tariflevne.cz spouští LAMA MOBILE affiliate program, kde bude vyplácet provize za aktivovanou SIM kartu. Výše provizí se pohybují od 80 Kč do 110 Kč za aktivovanou SIM kartu. Jelikož se jedná o zbrusu nový affiliate program, spouští LAMA i soutěž pro affiliate partnery. Pro nejlepší affiliate partnery se rozhodl Tariflevne.cz po prvních dvou měsících věnovat tomu, kdo překoná hranici tisíc aktivací ZDARMA tarif s neomezeným voláním na 1 rok.

LAMA MOBILE má jednu z největších marketingových kampaní, její reklamu na televizi Nova a Prima jste jistě zaregistrovali.

Po zkušenostech z betaverze testování prodeje na internetu se dají očekávat silné konverze. Marže ve stovkových až tisícových položkách jsou pro mnoho affiliate partnerů více než zajímavé. Popis partnerského programu zde…

O Skupině LAMA

Sídlem skupiny je Hradec nad Moravicí, kde je vybudován moderní administrativní areál. Kromě toho má skupina kancelářské zázemí v Praze. Na českém trhu je skupina LAMA na prvním místě v obchodu s těžkými topnými oleji a hnědouhelným generátorovým dehtem a na druhém místě v těžbě ropy a plynu. Skupina zkoumá i podnikatelské možnosti v oblasti energetiky mimo svůj domovský region. V roce 2011 byla založena v Kanadě společnost PETROLAMA ENERGY CANADA Inc., která se zabývá nákupem a prodejem ropných produktů v Severní Americe. Konsolidovaný výnos skupiny LAMA přesáhl 15,9 miliardy Kč, ukazatel EBITDA 598 mil. Kč (údaj za rok 2013). Většina zisku je reinvestována do rozvoje skupiny LAMA. Virtuální operátor LAMA MOBILE je nejnovější akvizicí skupiny.

OZ_728x90

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Komentáře

 • Johny4

  Na rozdíl od ostatních projektů, který posílají všichni to vypadá dobře po monitoringu trhu… #díranatrhu?

 • Ale zatím mají dost slabé prvky do kampaní, jeden obří flash jaro nedělá.

  • Určitě! Ještě je na čem pracovat, jsou to první jarní sněženky, ale přijde mi že je tam docela potenciál a na vylepšování se aktivně pracuje. Uvidíme jak se programu bude dařit do budoucna.

  • Dobrý den Zdeňku,

   momentálně byly přidány další prvky (bannery) na dalších intenzivně pracujeme.

   s pozdravem a přání fajn dne

   Štěpán

   Affiliate manager
   LAMA MOBILE – TarifLevně.cz

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*