+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
Citat_12

Tomáš Lukavec je buddhista, který staví značky za miliony

Tomáši, říká se o tobě, že jsi buddhista, co je na tom pravdy?

Cože? To je opravdu dobrá značka…Stará 2 500let, stabilní na trhu, když vydržela tak dlouho, má tradici, nepotřebuje reklamu a lidi o ní pořád stojí..stojí frontu na banány.

No, počkej, tys mi neodpověděl na otázku… Medituješ?

Same, jsem zvyklý na trochu jiné otázky, ale díky za ní, je originální.

Teď na to zrovna nemám moc čas.

Zajímá mě.. Proč zrovna Banán za million?

Přemýšlel jsem o tom, co mají lidi rádi bez ohledu na věk, pohlaví, zaměstnání, životní postoje..a vyšel mi banán. V banánové kampani paradoxně nejde o banán a to chci, aby lidi pochopili. Proto jsem jím začal. Chci lidem ukázat, že když mají dobrou značku, prodají ho hravě za million. Už se těšíš na pokračování?

Mě spíš zajímá trocha historie.. Jsi teď hodně vidět, co jsi dělál před Banánem za million? 

Já teď pokračuju v tom, co jsem dělal léta předtím. Pomáhám lidem najít v sobě jistotu, vydělávat víc peněz, přitahovat ostatní a díky tomu se stát nenahraditelnou značkou na trhu. Lidé říkají, že neví, co to je budování osobní značky. Ale bohužel si neuvědomují, že značku budují každý den. Když ráno vstaneš, rozhoduješ se o tom, jakým směrem dnes svojí značku – svoje jméno –  posuneš.

Tvoje e-kniha se stala velmi oblíbenou a sdílenou po celém internetu, jak se ti to povedlo?

Jsem značka. No, rozhodl jsem se ji napsat ve chvíli, kdy mi trhal srdce pohled na lidi, kteří se marně snaží uspět. Ať už v zaměstnání, podnikání, osobním životě a nějakým způsobem to pořád není ono. Dělají to úplně blbě. Důvodem je, že nejsou v souladu sami se sebou, se svojí značkou. Je to jako kdyby Apple začal vyrábět levné počítače, protože to budou lidé vice kupovat a nevadí, že je to nekvalitní… Prostě cítíš, že to není jejich styl. A e-kniha je celá ze mě. Psal jsem ji na ubrousky, tácky v hospodě, v noci, ve dne, ve spánku, ve sprše…Nedalo mi to. Tak asi tak se mi to povedlo.

Proč to všechno děláš, Tomáši, kvůli penězům?

Přeju si, aby byli lidé spokojení tak jako já. Aby našli to, co je ráno zvedne z postele, aby vydělávali vice peněz, byli mezi skvělými lidmi a nepochybovali o sobě a věděli, že jsou nenahraditelní. A jsou prostě značka.

Jsem trochu skeptický, ty jsi takový poblázněný, jak můžeš pomoci lidem jako jsem já?

Já jsem poblázněný, jak říkáš. Ty jsi skeptický, jak říkáš.  Principy budování značky jsou pořád stejné. Ať jsi skeptik nebo prezident. Učím to všechno tady: www.bananzamilion.cz, tak se tam spolu potkáme, jo?

Tome, děkuju za rozhovor, mám z něj radost.

I já, Same. Užij si den.

OZ_728x90

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*