+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Výborně! Podrobné vyhodnocení vašich podnikatelských předpokladů Vám zašleme i s dárkem na @mail do 2 minut.
Pokud Vám nedorazí, zkontrolujte složky hromadné pošty nebo spam. Níže se zatím podívejte na bonusové video.

Nejvíce se Vám podobá Bill Gates

Vaše analytické myšlení vám dává intelektuální převahu při rozhodování o důležitých věcech. Někdy tím své kolegy dovádíte k šílenství. Protože nepatříte k lenochům a práce vám jde vždy od ruky, tak vám k  výsledkům testu zasíláme na @mail ještě dárek. Mezitím níže na stránce zjistěte, jak umocnit Váš talent, manažerské dovednosti a růst tak rychleji díky internetu a bez zbytečných nákladů.arrow2

Využijte nejobsáhlejší on-line program

Progress Academy

Sledujte video a získejte prémiový program s  bonusy navíc

Chcete vědět více o Progress Academy?

A o tom, jak vydělávat více díky internetu…

Progress Academy je vzdělávací on-line program, který rozvíjí vaše podnikatelské schopnosti a pomáhá vám uplatnit nové postupy a možnosti technologií tak, abyste dosáhli lepších výsledků a zvýšení příjmů v  co nejkratší době. Prostřednictvím videí a pracovních sešitů vás krok za krokem provede čtyřmi oblastmi, které vám pomohou prorazit na internetu, a získáte dovednosti, které okamžitě zvýší vaši hodnotu na trhu práce.

Přečtěte si více o jednotlivých modulech.

 1. Modul On-line zisky

Vydělávat hotové peníze na internetu je dnes nejrychlejší možnost, jak zvýšit své stávající příjmy a vytvářet nové. Zároveň je to způsob, jak pohodlně a bez zbytečných nákladů propagovat své podnikání s  dlouhodobým dopadem. V  modulu se naučíte:

 • Zvýšit násobně svou hodnotu
 • Začít vydělávat tisíce na službách
 • Prodávat cizí produkty za provizi
 • Vytvářet prodávané produkty
 • Sestavit produktovou řadu
 • Připravíte akční plán na první milion

 2. Modul Psychologie Facebooku 

Facebook je nejrychlejší způsob, jak začít vydělávat nebo přivádět návštěvníky na web. Konkurence je dnes na této síti silnější a uživatelé náročnější. Proto se naučíte:

 • Založit facebookovou stránku
 • Zaujmout své publikum
 • Vytvořit účinný inzerát
 • Využít psychologii k prodeji
 • Prodat přímo na Facebooku
 • Využívat NLP a profily osobnosti
 • Správně lidi motivovat k aktivitě
 • Sledovat a vyhodnocovat výsledky

 

3. Vyladěná cesta

Internetová reklama je stále nákladnější a počet uživatelů je v  Čechách omezený. Proto je potřeba umět vytvořit kompletní cestu zákazníka, která vám umožní prodávat lidem opakovaně a vytvářet dlouhodobý zisk, ne jen jednorázové hurá akce. Jednoduše z  internetu vytěžíte maximum. V  modulu se naučíte:

 • Jak strukturovat obsah
 • Vytvořit prodejní stránku
 • Vytvořit prodejní cesty
 • Dát správnou nabídku
 • Opakovaný prodej
 • Sledovat a vyhodnocovat účinnost
 • Testovat jednotlivé stránky
 • Získat zpět člověka, který odchází

4. Magické magnety

Teprve když získáte pozornost lidí, můžete jim ukázat, jak dobré služby a produkty dokážete vytvořit. Magické magnety vám ukáží ty nejlepší způsoby, jak získat pozornost uživatele a nasměrovat ho tak, aby měl chuť využít vaši nabídku. Vy tak vyděláte více. Správné upoutání pozornosti navíc snižuje náklady na marketing. V  modulu poznáte:

 • Jak zjistit, o co je zájem
 • Typy magnetů, na které lidé výborně reagují
 • Jak s magnety pracovat v prodejní strategii
 • Název a obal
 • Co dělat s kontakty
 • Jak propagovat své magnety a přivést zákazníky
 • Jak prodávat bez prodeje

 

Dnes také získáváte tyto odměny

Do půlnoci získáte kurz za nejlepší cenu a s bonusy

1. Bonus – Projektové řízení

On-line kurz, který vychází ze šestnáctihodinového semináře v  hodnotě 12  000 korun. Ve videích se seznámíte s  pravidly, jak naplánovat úspěšný projekt. On-line kurz sestavený na základě deseti let podnikání a zkušeností s  kampaněmi, které klientům přinesly přes 20 milionů korun a znásobily během pár měsíců jejich podnikání. Shrnuje vše, co potřebujete vědět, abyste mohli úspěšně vést svůj vlastní projekt.

 • Plánování, plnění cílů, priority
 • Pravidla oblíbených produktů
 • Marketingové strategie
 • Jak získat kopu zákazníků
 • Jak vést tým k prosperitě

 

2. Bonus – Základy SEO

Určitě chcete, aby zákazníci váš web dobře a rychle našli. Kurz „Základy SEO optimalizace“ vám předá 14 videí plných informací, které vás posunou na novou metu v podnikání na internetu. Pomohou vám získat návštěvnost z  internetových vyhledávačů, díky tomu snížíte své náklady na reklamu.

3. Odměna za včasnou úhradu

Layer 40

Získejte program Rok změny

Šestiměsíční program pro zvládnutí velkých změn bez stresu a s  radostí.

Program Rok změny

je šestiměsíční on-line mentoringový kurz,  jenž  vás dovede procesem postupných změn a kroků ke splnění cílů, které si vytyčíte v  oblasti kariéry, práce, zlepšení ekonomické situace a celkového růstu podniku.  Najdete zde  26 videí (vždy jedno video týdně), pracovní listy a osobní podporu v  diskuzi, kterou máte plně k  dispozici. Pokud si objednáte dnes a včas uhradíte platbu, automaticky se vám tento program zobrazí jako odkaz v členské sekci.

Už vím dost informací, chci program s  bonusy za akční cenu.

Kdo vás kurzem provede?

PA_sell_page_2

SAMUEL HORNEK

Zakladatel projektu Progress Academy, Rok změny, autor publikace Konec trablům a projektový manažer. Jeho projekty prošlo v  roce 2015 přes 250  000 lidí a svým klientům již zajistil tržby řádově v  nižších desítkách milionů korun. Aktivně se podílí na vzdělávání dospělých formou školení, konzultací a   pravidelného publikování svých prací.

Layer 42

Vybrané reakce na kurzy

Tomáš Karásek
Kdybych neprošel Samovými kurzy a neměl možnost s ním spolupracovat, pravděpodobně bych teď stále bydlel s rodiči a v žádném případě nepracoval na on-line byznyse. Samův cit pro detail je obdivuhodný a projevuje se i na propracovanosti jeho kurzů. Same, díky za všechno, co jsi mě naučil! :)

Filip Wibraniec
U Samuela jsem vstoupil hned do několika programů. Zlomový byl asi první kurz o affiliate, díky němuž jsem začal se svým on-line podnikáním. Abych to ještě více vypiloval a mohl se vedle affiliate věnovat také jiným věcem, podstoupil jsem nedávno víkendový kurz projektového řízení. Bylo to skvělé. Díky poznatkům z tohoto semináře jsem více než zdvojnásobil své příjmy a konečně chytil ten správný směr.

Kateřina Valkounová
Jsem OSVČ na rodičovské dovolené a abych doma nezahálela, sestra mi koupila nejmenovaný on‑line kurz pro podnikání pomocí internetu. Ten jsem ale musela vrátit, protože za těch pár desítek minut, co mi denně zbývá, jsem se nedozvěděla žádné pořádné informace, jen prázdné kecy plné emocí. Pak jsem narazila na kurz Progress Academy, zkusila ho a je pro mne přehledný, stručný, hned se dozvídám nové informace, proto jsem si kurz nechala a nelituji, mám spoustu nových nápadů a hlavně už vidím, jak to všechno funguje. Doporučuju.

Vyplňte objednávku níže a získejte kompletní on-line program a bonusy v hodnotě 11  455 Kč zdarma

t1

Získejte jeden z  nejobsáhlejších on-line programů v ČR pro efektivnější podnikání a zvýšení vlastní hodnoty na trhu práce.

 • V  projektu máte doživotní členství
 • Veškeré aktualizace zdarma
 • Osobní podporu v  diskuzní členské sekci
 • Uzavřená skupina na Facebooku
 • Vše s  garancí vrácení peněz 12 měsíců od nákupu
Layer 36

Pokud uplatníte postupy v  pracovních sešitech a nevrátí se vám alespoň dvojnásobek investice, získáte všechny investované peníze zpět.

Další reference

Marek Michálek
Pred nedávnom som vstúpil do Samuelovho kurzu a bola to dobrá voľba. Dovtedy som vôbec nevedel, ako mám uchopiť svoj projekt; až keď som si prešiel kurz Projektove riadenie, mal som jasno. Vďaka kurzu som si spravil podrobný plán, ako postupovať, a všetko sa rozbehlo. Naučil som sa, ako písať magnety, ako robiť fb reklamu, sociálne siete, affiliate marketing atď. A to všetko naučí Sam aj vás. Tak nerobte chybu, akú som robil ja min. rok, že som len čítal milión blogov, ale dokopy som nič nerobil, a CHOĎTE DO AKCIE.

Ondřej Meier
Samuela jsem začal sledovat už od jeho začátků na internetu, kdy začal sdílet své postřehy a zkušenosti s affiliate marketingem. Je inspirující, kam se od té doby posunul a jaké výzvy dokázal zvládnout. Jeho kurzy hovoří za vše. Učí v nich přesně to, čím si sám prošel a díky čemu se dopracoval k takovým výdělkům, jaké dnes má. Jestli chcete začít vydělávat on-line, Samuelovy kurzy vám k tomu výrazně pomohou. Stačí jen jeho know-how použít na svůj projekt a výsledky se rychle dostaví.

David Kristen
Tak už jsem také uvnitř a musím upřímně přiznat, že mi až vyrazilo dech, kolik jsem toho za těch pár peněz dostal. Překvapily mě zejména neuvěřitelně propracované pracovní sešity. To jsem fakt koukal. Ty ve většině ostatních programů tvoří jen jakési křoví, ale tady jsou prostě nedílnou součástí celého programu a jde z nich silně cítit, jak moc to má Samuel do detailu propracované. U spousty ostatních on-line programů bývá právě ten problém, že člověk zhlédne videa, na pracovní sešity se vykašle… a nakonec to celé vyšumí do ztracena. Tady ale žádnou jinou alternativu nemám, prostě to musím vyplnit, musím jít do akce – a to je přesně ta motivace, co se mi líbí… A je velký rozdíl jen na něco čučet, anebo vzít si tužku a prolnout své vize s těmi Samuelovými… Člověk se až musí smát, když si vzpomene, kolik stálo odborné školení v mé bývalé firmě. Tam za to lítaly těžké desetitisíce, ale my to v dnešní době máme tady za pár korun na talíři – a ten přínos je neporovnatelný. Tahle doba mě prostě baví! Palec nahoru podobným programům a také všem, kdo mají odvahu učit se novým dovednostem! Protože o tom to celé je…

Roman Strouhal
Díky projektu Samuela Horneka jsem spustil své vlastní webové stránky. Na základě kurzu se má pracovní kariéra obrátila na stranu vlastního koníčka. „Koníček je mi prací a práce koníčkem“, navíc mě čeká asi největší projekt mého života a kariéry vůbec. Děkuji, Samueli

Peter Hrnčiar nWave s.r.o. Layer 37
Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

Studyline s.r.o., jazykové pobyty v zahraničí Layer 38
Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich prezentací na sociálních sítích, na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!

.

Nejčastěji se ptáte:

Kdo mě provede programem?

Celým programem vás provede osobně Samuel Hornek, který s  vámi bude komunikovat i v  diskuzním fóru a v  uzavřené facebookové skupině pro členy. Na technické dotazy vám může odpovědět i zákaznická podpora.

Jak obdržím pracovní materiály?

Veškeré pracovní materiály jsou sdíleny elektronickou formou prostřednictvím členské sekce. Vy máte přístup do členské sekce díky svému unikátnímu heslu a  kdykoliv se můžete podívat na jakékoliv video nebo si stáhnout pracovní materiály do svého počítače.

Jak funguje garance vrácení peněz?

Program má dva typy garance. Ta první je vcelku běžná, kdy máte 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Garance začíná plynout od obdržení přístupových údajů e-mailem. Druhý typ garance je na období 6 měsíců. Samuel garantuje minimálně navrácení investice díky krokům zrealizovaným již v  prvním modulu Cash flow. Pokud byste chtěli vrátit peníze, postačí k  tomu zaslat vyplněné a naskenované pracovní listy; peníze dostanete zpět.

Je možné si platbu rozdělit?

Ano, můžete si ji rozdělit na dvě poloviny, a to bez navýšení. Již po připsání první platby ihned obdržíte přístupové údaje a bude vám zřízen účet v členské sekci. Druhá platba má termín splatnosti prodloužen o 30 dní. Obě faktury jsou vám vystaveny současně; uhradíte první fakturu a po 30 dnech druhou.

Je pro mě trénink vhodný, když nepodnikám?

Ano, on-line kurz je sestaven tak, abyste mohli jít krok za krokem i od úplného začátku. Stačí mít plán a chuť něco změnit. Podnikající osoby mají samozřejmě značnou výhodu, protože ty již na svém plánu pracují a mohou růst rychleji.

Kolik času potřebuji na studium?

Kurz je sestaven tak, abyste se mohli vzdělávat podle svých možností. Ideálně přibližně 20–30 minut denně, abyste vše mohli ihned uvádět do praxe. Čistě ve vaší režii je jak denní čas, tak i celková délka studia; čím větší změny chcete vidět ve svém okolí, tím více času potřebujete investovat.

Jak dlouho mi fungují přístupové údaje?

Přístupové údaje mají neomezenou platnost a vaše členství je doživotní. Pokud ke kurzu přibude ještě rozšíření, získáte jej zdarma jako součást programu.