+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

ikona tužky na papíře Archiv pro štítek: reklama pro restauraci

Propagovat Liftago je skvělá příležitost pro Restaurace, bary a kavárny, tak toho využijte

Každý den zkrachuje v Čechách alespoň jedna restaurace, bar cukrárna nebo kavárna. Je velmi jednoduché „hodit“ tento problém na triko té všudypřítomné krizi,  nebo se na to podívat v širší perspektivě a odhalit nedostatky, které restauratéři nejčastěji dělají.

Tento a minulý týden jsme cestovali s rodinou od hotelu k hotelu a navštívili jsme hodně restaurací. Potkali jsme restaurace velmi dobré i katastrofální. Kromě toho, že restauracím většinou chybí koncept a jakákoliv marketingová strategie je restaurační byznys hlavně o lidech a o tom, zda v restauraci uvidíte nějakou show (na talíři nebo jinde). Jelikož jsem sám provozoval několik restauračních zařízení, všiml jsem si nové příležitosti, která může některým restauratérům přinést velice slušný vedlejší příjem. Pojďme využít doplňkové služby, servisu pro zákazníky a vybudujme si dlouhodobý vedlejší příjem>>>.

Jak propagovat restauraci – marketingový plán, vzor pro gastronomické provozovny

Je jen málo oborů, u kterých tak úzce souvisí marketing, produkt a tým, jako je prezentace restaurace. Marketing restauračního byznysu není těžký, ale je potřeba brát ohledy na mnoho věcí, které třeba u reklamy pro eshop nehrají velkou roli. Jelikož zde na webu často hledáte informace o propagaci restaurace, rozhodl jsem se tedy předat 5 let zkušeností s podnikáním v gastronomii a vypracovat vzor marketingového plánu pro restaurace. Pohostinství je náročný obor. Každý den jdete s kůží na trh a i drobná chyba při vaření vám může zkazit reputaci na dlouhou dobu. O tom, jak bude propagace úspěšná, rozhoduje i to, jestli se obsluha dobře vyspala a jak v kuchyni umyli nádobí. Snad tedy tento marketingový plán tomuto krásnému oboru pomůže. V článku jsem sepsal poznámky ohledně věcí, na které je potřeba se soustředit a na které se často zapomíná.

= Marketingový plán pro restaurace ke stažení zde =