+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

ikona tužky na papíře Archiv pro štítek: jak psát web

vicezakazniku2

XX triků na výdělečný web [1. část – rozvržení webu]

Tvořit webové stránky je jako psát knihy. Většina lidí si ani neuvědomuje, kolik je v tom pravdy. A stejně jako se většina knih nikdy nestane bestsellerem, tak většina webů nevydělává peníze. Přitom rozdíl mezi bestsellerem a knižním propadákem je často minimální, stejně jako u webových stránek. Proto jsem sepsal seriál, v němž vám základní rozdíly osvětlím.

Vladimír Bohm - jak psát blog

Rozhovor v zimní zahradě – Vladimír Bohm, jak vybudovat úspěšný blog díky tomu co milujete

26.11 2013 Žádný komentář

Tolik lidí touží začít něco dělat, podnikat a ukázat co umí na internetu, ale co je brzdí? Dnes si pusťte rozhovor s člověkem, který dokázal překonat své strachy a píše o věcech, které spousta lidí považuje za “bláznovství”. On však ne a právě proto jsem si ho pozval do studia. Vladimír Bohm založil blog a vykročil se svojí zkušeností do internetů. Vladimír spustil blog právě před rokem a dnes má širokou základnu pravidelných čtenářů. Dokázal to navíc v tak úzkém segmentu trhu, že málokdo sázel na úspěch.

SAM_6408

Přátelé a známí jsou Vaše zlatíčka, tak si je hýčkejte!

Mám pro Vás trochu inspirace, jak může zveřejnění jednoho jediného článku na blogu posunout vaše podnikání o pěkný kus dopředu. Mnoho podnikatelů i odborníků na time management považuje blogování za „žrout času“. Samozřejmě že musíte věnovat nějaký čas tvorbě a správě obsahu, ale když se obsah povede, mají radost čtenáři a ti zase odmění Vás. Ukážu Vám tedy na reálném příkladu, výsledky u jednoho úspěšného článku.