+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

ikona tužky na papíře Archiv pro štítek: Jak podnikat na internetu

Girl choosing a perfume

Jak prodávat i kupovat zboží SUPER VÝHODNĚ

Jogurt, tričko, chléb či auto, to vše jsou produkty, které každý z nás denně užíváme, a obchod v segmentu zboží pro koncové zákazníky je jedním z nejrozvinutějších. V dnešním článku se podíváme na novou možnost, jak růst jako podnikatel v tomto segmentu, ale také na to, jak si každý z nás, díky internetu, může na těchto produktech ušetřit tisíce korun měsíčně a dokonce vydělávat na tom, že je nakupuje. Dnes to bude užitečné pro všechny.

b47f4eae-0ce5-4765-9acd-b6219e3bbba7

8 kroků pro milionový email marketing

Líbilo by se vám vydělat si o stovky tisíc, nebo i milion ročně navíc? Vím, jsem trochu megaloman, ale teď nepřeháním, milionový email marketing může být skoro tak výdělečnou reality show jako Velký bratr, nebo Vyvolení. Jako příklad můžeme vzít eshop Sportobchod.cz, kterému dělá obvykle email marketing 20% obratu a v období narozenin eshopu dokonce 40%. No a to už nějakou tu kačku navíc hodí, co myslíte?

SAM_6408

Přátelé a známí jsou Vaše zlatíčka, tak si je hýčkejte!

Mám pro Vás trochu inspirace, jak může zveřejnění jednoho jediného článku na blogu posunout vaše podnikání o pěkný kus dopředu. Mnoho podnikatelů i odborníků na time management považuje blogování za „žrout času“. Samozřejmě že musíte věnovat nějaký čas tvorbě a správě obsahu, ale když se obsah povede, mají radost čtenáři a ti zase odmění Vás. Ukážu Vám tedy na reálném příkladu, výsledky u jednoho úspěšného článku.

Díky všem za neúspěch a neštěstí DOOPRAVDY

Myslím, že tohle je velmi aktuální téma. Poslední dobou si uvědomuji, jak moc je dobře, že některé moje projekty absolutně pohořely. Ano, přiznávám se, někdy jsem dělal věci hodně špatně. S odstupem času poznávám, že mě to k něčemu dovedlo. Tento článek je tedy poselstvím, že i neštěstí, které Vás potká, má svůj hlubší smysl.