+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

ikona tužky na papíře Archiv pro štítek: jak funguje liftago

Propagovat Liftago je skvělá příležitost pro Restaurace, bary a kavárny, tak toho využijte

Každý den zkrachuje v Čechách alespoň jedna restaurace, bar cukrárna nebo kavárna. Je velmi jednoduché „hodit“ tento problém na triko té všudypřítomné krizi,  nebo se na to podívat v širší perspektivě a odhalit nedostatky, které restauratéři nejčastěji dělají.

Tento a minulý týden jsme cestovali s rodinou od hotelu k hotelu a navštívili jsme hodně restaurací. Potkali jsme restaurace velmi dobré i katastrofální. Kromě toho, že restauracím většinou chybí koncept a jakákoliv marketingová strategie je restaurační byznys hlavně o lidech a o tom, zda v restauraci uvidíte nějakou show (na talíři nebo jinde). Jelikož jsem sám provozoval několik restauračních zařízení, všiml jsem si nové příležitosti, která může některým restauratérům přinést velice slušný vedlejší příjem. Pojďme využít doplňkové služby, servisu pro zákazníky a vybudujme si dlouhodobý vedlejší příjem>>>.

Když na Vizi závisí budoucnost – Liftago

Na světě dnes žije přes 7 miliard lidí a v roce 2045 to bude přes 9 miliard „človíčků“, kteří budou soupeřit o živobytí. Proto se některé firmy, jako například Google, Apple ale i Česká firma Liftago, vážně zabývají vizí budoucnosti. Investují do vývoje nových technologií, aby pomohli lidstvu překonat následující desetiletí. Těmto firmám jde hlavně o zisk, ale uvědomují si, že bez výrazných změn v podnikání to nepůjde. Pojďme se tedy podívat, jak funguje  koncept společnosti Liftago. Již zmíněné České firmy, která spojila nejúspěšnější typy marketingu a vytvořila komunitní typ podnikání, díky kterému je tu příležitost pro každého. Můžete profitovat z toho, že pomáháte ušetřit náklady spojené se složitou dopravní situací ve městech. Zlepšíte životní prostředí, ušetříte peníze a můžete budovat komunitní síť a na té profitovat.