+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

ikona tužky na papíře Archiv pro štítek: Inner Winner institut

innwinn affiliate

Přebírám Affiliate program 2X větší než Invia.cz

13.12 2013 Žádný komentář

Affiliate obor a provizní programy jsou v Čechách na vzestupu a každý měsíc vznikají další partnerské programy. Samozřejmě, že ne na všech může partner vydělat.  Je potřeba si správně vybrat. Osobně budu od ledna 2014 dohlížet na chod asi nejvýdělečnějšího samostatného affiliate programu. Dnes jsme připravili strategii, která rozproudí odměny pro partnery na 2 násobnou úroveň.

1373872179

Tady a Teď, 2 zásadní věci

Uvědomil jsem 2 zásadní věci, které jsem dosud nechával bez povšimnutí a věnoval jsem pozornost jiným věcem. Za poslední dva týdny jsem ale zažil dva neuvěřitelné zážitky. Vůbec jsem s nimi nepočítal a naprosto zásadním způsobem mě posunuli dopředu.  Myslím, že hlavní myšlenky, které jsem si z nich odnesl, mohou posunout dopředu i hodně z Vás.

trhák mozek audio nahrávky

Už jste to slyšeli? Jiří Čmolík namluvil další audio Trhák

Možná patříte k lidem, kteří na sobě pracují a jdou za svou vizí. Právě pro takové lidi nahrál Jiří Vokáč Čmolík další audio povídku s názvem “Mozkové příhody – o brainwashingu a jiné příběhy”. Osobně mě tahle povídka velice pobavila. Věřím, že ukázka kterou si zde na webu můžete poslechnout, přinese spoustu informací a radosti i do Vaší domácnosti.