+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

ikona tužky na papíře Archiv pro štítek: infoprodukty

škola návyků

Škola návyků 2014 a Pavel Říha startují

30.12 2013 Žádný komentář

S roční přestávkou se do AKCE pouští Pavel Říha se svou školou návyků. Vše začalo prostě, Pavla dovedly k projektu vlastní zkušenosti, které byly špatné.

Znám jeho příběh a vím, že stejně jako já, i Pavel podnikal na „volné noze“. Svou práci ale stále odkládal a dělal na poslední chvíli (dnes se tomu nadává prokrastinace). Ale Pavel pochopil, že to není dobré. Řekl STOP, takhle to dál nejde a začal na sobě makat. Začal se učit, změnil se, získal zkušenosti a po letech je z toho vylepšený projekt Škola Návyků 2014…

Kurzy pro radost 1

Affiliate program pro radost i peníze

26.10 2013 Žádný komentář

Proč já vlastně dělám ten affiliate marketing?? Je to jednoduché, propagace kvalitních a někdy i kontroverzních projektů mě baví, nemusím pracovat 8 hodin denně a ještě si přijdu na slušné peníze. Dneska Vám představím provizní systém, kde na Vás čeká zábava, dlouhá cookies a hodně zajímavé provize 20%. Navíc je po tomhle projektu poptávka a minimální konkurence affiliate partnerů. Prostě další práce pro zábavu.

SAM_6401

Lesk a bída Infopodnikání – České Info produkty

Každý člověk, který se věnuje internetu a online vzdělávání, asi zaznamenal nový pojem Infoprodukt. Jde vlastně o produkt (školení, kniha, členská sekce), kde se za poplatek dozvíte informace, které Vás zajímají. To je naprosto v pořádku. Poslední dobou jsem ale zaznamenal pár lidí, kteří o sobě hrdě prohlašují, že jsou infopodnikatelé. A já si jenom říkám, kdo je vlastně ten „info podnikatel“? A co si mám myslet o člověku, který si říká infopodnikatel.