+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

ikona tužky na papíře Archiv pro štítek: infopodnikání

Portrait d'un loup aux yeux bleus

Princip vlčí smečky ve firmě – buďte úspěšní!

Občas dostanu otázku, co dělá úspěšnou kampaň úspěšnou? Co je to ta zázračná esence, která rozhodne, zda se kampaň zaplatí, nebo má miliony na tržbách za pár dní? Rád bych vám řekl, že je to o tom mít kvalitní a dobře komunikovaný produkt, ale to bych lhal. Prodat můžete kdejaký sajrajt včetně pozemku na měsíci, ale povedete se vám to jen tehdy, když budete mít kolem sebe super tým. Tým, který se bude chovat jako smečka vlků.

Kurzy pro radost 1

Affiliate program pro radost i peníze

26.10 2013 Žádný komentář

Proč já vlastně dělám ten affiliate marketing?? Je to jednoduché, propagace kvalitních a někdy i kontroverzních projektů mě baví, nemusím pracovat 8 hodin denně a ještě si přijdu na slušné peníze. Dneska Vám představím provizní systém, kde na Vás čeká zábava, dlouhá cookies a hodně zajímavé provize 20%. Navíc je po tomhle projektu poptávka a minimální konkurence affiliate partnerů. Prostě další práce pro zábavu.

SAM_6401

Lesk a bída Infopodnikání – České Info produkty

Každý člověk, který se věnuje internetu a online vzdělávání, asi zaznamenal nový pojem Infoprodukt. Jde vlastně o produkt (školení, kniha, členská sekce), kde se za poplatek dozvíte informace, které Vás zajímají. To je naprosto v pořádku. Poslední dobou jsem ale zaznamenal pár lidí, kteří o sobě hrdě prohlašují, že jsou infopodnikatelé. A já si jenom říkám, kdo je vlastně ten „info podnikatel“? A co si mám myslet o člověku, který si říká infopodnikatel.