+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
Beautiful Woman With Glasses Using Tablet Computer

Rozjeďte také Megabyznys na Amazonu

7.9 2015 1 Komentář

Málokdo ví, jak snadno lze rozjet podnikání jen s notebookem na největším tržišti světa. Stačí vybrat bestseller produkt a odstartovat Mega byznys na Amazonu. Proto se podívejte, jak se snadno dostanete ke 169 milionům potencionálních zákazníků každý měsíc.

Jak rozjet podnikání na Amazonu?

Dobrá otázka, ale ještě lepší je otázka, proč vlastně začít podnikat na Amazonu a jak rozjet podnikání v USA jen s notebookem z naší malé zemičky. Málokdo to ví, ale na Amazonu rozjel úspěšné podnikání třeba i známý herec z filmu Snowborďáci a s kamarádem postavili firmu na prodej elektrických koloběžek. V Čechách si většina lidí řekne – dětský projekt s nemožností většího úspěchu, ale co tomu řeknou stovky milionů zákazníků Amazonu?

Megabyznys.cz

Co řeknou zákazníci Amazonu a jak vypadá celý proces rozjetí podnikání na Amazonu? To Vám ukáže nový projekt Mega byznys >>>
Amazon – Mega byznys nebo bublina?

Můžete si vybrat. Buď budete řešit podnikání na českém rybníčku, nebo vyplujete do Amazonských vod, ale bez rizika, že vás sežerou korporátní piraně a nesmyslná byrokracie, která v Česku trochu bují. Já bych zvolil tu druhou možnost.

Budete řešit práci v Amazonu po Česku a zajdete si do Amazonu v Dobrovízi, kde budete dřít za pár korun. A nebo naopak budete lidem práci dávat a využijete osvědčený postup, jak podnikat na Amazonu, který získáte na této stránce.

A POZOR. Postup je to skutečně funkční a není náhoda, že tento obchodní model využívají úspěšní lidé po celém světě.  Také ho podporuje i John Vanhara (investor z pořadu Den D – Produkce ČT).

Několik set podnikatelů z Česka totiž už na Amazonu vydělává tisíce dolarů reálných zisků měsíčně. Můžete se k nim přidat, nebo zkusit rozjet e-shop, a budete jeden z 37 000 e-shopů v ČR. Což je psycho, protože to je stejné množství jako počet e-shopů v Anglii. Takže víte co?

Amazon to jistí.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Komentáře

 • Václav

  Chtěl bych se zeptat co udělat abych se dostal do komunity lidí kterejm pomáháte dostat se na amazon.

  • Dobrý den,
   Já osobně pomáhám v komunitě lidí uspět v jakémkoliv podnikání, nejen na Amazonu. Pokud chcete uspět na Amazonu, tak momentálně největší komunitu k Amazonu naleznete zde: http://bit.ly/1VWRIVG >>

   Pokud chcete individuální pomoc přímo ode mě, mám komunitu přibližně 100 lidí, které sdružuji v tréninkovém programu Progress Academy:
   https://samuel-hornek.cz/progress-academy/

   Máte už vybraný nějaký produkt, který byste rád dostal na trh pomocí Amazonu?

 • Radek

  mě by zajímalo, proč si autoři stránky megabyznys nenechají postup jak uspět na amazonu pro sebe, respektive jestli mají zapotřebí se s tímto svěřovat za úplatu, když jsou tak úspěšní a vydělávají desítky tisíc dolarů měsíčně? Tím, že chtějí za kurz zaplatit a dále procenta z prodeje znehodnocují celý proces, jelikož hodně lidí v tom vidí MLM a další způsob, jak vytáhnout z oveček peníze.

  • Dobrý den,
   zřejmě dobrá otázka.
   Proč úspěšní manažeři učí na školách, dělají semináře, píší knihy?
   Myslím, že je to přirozený vývoj každého zodpovědného jedince – předat to dál.
   Jinak zcela logicky, jde o diverzifikaci příjmů, což je zcela transparentní podnikatelský záměr.
   Vy byste jen tak bez toho, aby vám někdo zaplatil investoval stovky tisíc a věnoval 3-6 měsíců života v týmu přibližně deseti lidí do vytváření kurzu a péči o účastníky a nechtěl byste za to zaplatit? Bohužel některé věci na internetu prostě nejde udělat zdarma. Ani tento web, přesto že je celý obsah zdarma, by nemohl fungovat kdyby mi lidé neplatili za konzultace nebo vzdělávací programy, jako je třeba tento: https://samuel-hornek.cz/online-zisky/

   Informace že by si Honza nebo Zdeněk (autoři kurzu) brali nějaká procenta z následných prodejů na Amazonu je zcestná. Pokud myslíte procenta pro obchodní partnery, tak nevím o tom, že by firmu Coca Cola nebo Plzeňský prazdroj znehodnocovalo, že dávají svým obchodním a distribučním partnerům procenta z prodeje. Nebo máte jiný názor?

   Vaše dotazy spíše než o autorech vypovídají něco a stavu České společnosti.

   Podnikání na Amazonu, je jedna z mála možností jak uspět bez věčného kolotoče vzrůstajících nákladů a nutnosti neustále všechny peníze reinvestovat. Koho to zajímá a chce prodávat na Amazonu, ať se mrkne na případovou studii http://bit.ly/1VWRIVG

   Kdo si chce myslet, že Zdeněk a Jan jsou podvodníci, tak ať si to myslí. Já vím své a proto je zde i tento článek.

   Díky za komentář
   Samuel Hornek

 • DonLabuznik

  díky za tip

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*