+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Rok v holdingu

Rok se s rokem sešel a já ukončil rok činnosti v holdingu Trigema. V tomto článku shrnu hlavně to, proč nastoupit do firmy s „korporátním stylem řízení“.

Ačkoliv jsem měl původně v plánu zůstat ve stejné společnosti min. 2 roky, abych stihl odvést nějaký větší blok práce, nakonec jsem se rozhodl neprodloužit roční „kontrakt“. Důvod byl prostý, když jsem se zeptal „Kde budu za 1 rok, když smlouvu prodloužím  co budu dělat?“ byla odpověď „Pravděpodobně budu dělat téměř to stejné co teď a umět budeš také téměř to stejné“.  A jelikož jsem tvor tvořiví a rád se rozvíjím v trochu svižnějším tempu, musel jsem toto rozhodnutí udělat.

A co můžete prací v „korporátu“ získat?

Určitě je to vhodná práce, pokud hledáte dlouhodobou stabilitu. Pokud máte málo zkušeností, určitě se hodně naučíte (ale to asi všude). Co může být dobrým faktorem pro rozhodnutí je fakt, že se můžete dostat i k technologiím, které prostě sám za sebe nebo v malé společnosti neuplatíte či neuplatníte. Ať už je to analytika, CRM pro zákaznickou péči, nebo novější typy reklamních kampaní (RTB, TV, Billboardy atp.). I k zajímavým kontaktům se můžete dostat a to se hodí vždy.

Takže myslím, že jako zkušenost pro každého velmi dobré. Může to být pro někoho to pravé a ti ostatní si alespoň více uvědomí, co je na práci opravdu upřímně baví. 

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*