+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Aby toho nebylo málo, tak díky aktuální úpravě koncepce mám pro účastníky programů Rok změny, Progress Academy a On-line zisky možnost využít jedné výhody navíc.

Platí pro všechny

Abyste se nehádali, tak to platí jak pro lidi, kteří již v programech jsou, tak pro nově příchozí. Jedná se o propagaci vašich projektů zdarma v síti 90 webů, které spravujeme. Když se rozroste tato síť webů (a jako že se rozroste), přibydou pro vás další možnosti propagace zdarma.

Vyberte si ze 90 webů s návštěvností 250 tisíc lidí měsíčně

Pokud chcete, aby váš projekt dosáhl trvalého úspěchu na internetu, je potřeba aby si našel své publikum a také byl dohledatelný na internetu. Takzvaně se o něm mluvilo a lidé ho snadno našli ve vyhledávačích na různá „klíčová slova“ (SEO). Takže jako účastníci programu si můžete vybrat libovolné množství tematických webů a já vám na ně zdarma vložím článek, kam si vložíte odkazy na své projekty (ne affil linky). Díky tomu se můžete brzy dostat na první místa ve výsledcích vyhledávání na méně konkurenční slova a ušetříte tisíce či desetitisíce za linkbuilding.

Jaké jsou podmínky?

Podmínky jsou jednoduché. A) si musíte články vytvořit sami – originální, psát je za vás nebudu :-). B) články mohou být pouze na tematických webech. ( Pokud prodáváte auta, nevložíme článek na web pro děti ). C) Obsah musí být originální – nesmí být odnikud zkopírován a pro každý web musí být článek originální. D) Článek nemůže porušovat zákon – podněcovat k násilí, propagovat dětskou pornografii atd.

No a to je vše. Počet odkazů v jednom článku není omezen. V závislosti na délce článku počítejte s tím, že více jak jeden odkaz na odstavec nemá smysl. Toto je jednoduše řečeno reklama zdarma v síti webů, které navštítí měsíčně přes 250 tisíc lidí.

Propagace na webu Samuel-hornek.cz

Napište mi, co se vám podařilo, jaké změny jste dosáhli, či co nového jste vymysleli a já váš příběh zveřejním. Pokud to bude dobře sepsané, pozvu na váš projekt zároveň své odběratele a díky tomu se o vás může dozvědět přes 70 tisíc lidí během krátké chvilky.

Výhody pro odběratele

Je možné, že nejste účastníky kurzu a přesto byste rádi své projekty v této síti propagovali. Toto je určitě možné. Pokud jste pravidelnými odběrateli mého newsletteru, můžete si domluvit slevu z cen uvedených na této stránce. I to je velmi výhodné. Stačí, abych věděl, že můj mailing nějakou dobu odebíráte.

Své články s výběrem webů a odkazy do textů zasílejte na sam@samuelhornek.cz

Pokud ještě nejste členem Akademie, je nejlepší čas se podívat, co program Rok změny, kurz Progress Akademy a mini kurz On-line zisky obsahují a přináší.