+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

 

 Co říkají lidé o mé práci?

Internetový papír snese všechno, ale 5 hvězd na Googlu si snad zasloužím. 

Věřím na karmu a přirozené přírodní zákony - jak zasadíš, tak sklidíš. Proto si zakládám na dlouhodobé profesionální práci, kterou dokládají dlouholeté pracovní svazky a síť přátelských kontaktů, které jsem za 15 let práce získal. Pár referencí proto občas přidám i sem.

Podnikání a vedení lidí a řízení projektů se věnuji přes 15 let a tedy téměř polovinu svého prostého pozemského života. Za tu dobu mou práci poznalo řada lidí s kterými jsem ladil procesy, dostával se z malérů a podnikových krizí, nebo vyvíjel software a tvořil marketingové a obchodní strategie.

"Někdo říká, že jsem drak, jiní že jsem jednorožec, další že jsem nejnáročnější člověk, kterého znají. Občas někdo prohlásí, že jsem prostě hovado. Co si myslí další raději nevědět." Všem kteří jsou se mnou ochotní žít a pracovat patří velké díky, mají můj obdiv :-).

Osobně se snažím, s čím dál větší pokorou, přinést na tenhle svět co nejvíce dobra díky tomu, že pomůžu vytvořit smysluplné projekty a produkty, které budou sloužit dobře lidem a budou brát ohled na prostý fakt, že Země je jen jedna a máme o ní pečovat se stejnou láskou s jakou o nás ona pečuje již miliony let.

Do vínku jsem dostal talent vést lidi a říkat jim, co by měli dělat. Občas "vidím do budoucnosti" a tak se snažím naplnit svůj účel a dát do práce to, co mi jde nejlépe. Dnes se tomu říká nelichotivě projektové řízení, poradenství, návrh strategií a krizový management. Jak to nazýváte vy?

 Recenze posbírané za poslední roky

 
 
 
 
 
 
 
 

Pár slov o mně

PA_sell_page_2

SAMUEL HORNEK

Projektovému řízení, vedení lidí a řízení podniků se věnuji přes 15 let. Vytvořil jsem on-line kurzy pro podnikatele, napsal sci-fi knihu, tvořím deskovou hru a věnuji se ekologickému projektu Evergreen Earth.

Mým snem je zazelenit pouštní oblasti, které tvoří přes 30 % souše a jejich podíl stále roste. Já to chci změnit.

Layer 42

Vybrané reakce na kurzy

Tomáš Karásek
Kdybych neprošel Samovými kurzy a neměl možnost s ním spolupracovat, pravděpodobně bych teď stále bydlel s rodiči a v žádném případě nepracoval na on-line byznyse. Samův cit pro detail je obdivuhodný a projevuje se i na propracovanosti jeho kurzů. Same, díky za všechno, co jsi mě naučil! :)

Filip Wibraniec
U Samuela jsem vstoupil hned do několika programů. Zlomový byl asi první kurz o affiliate, díky němuž jsem začal se svým on-line podnikáním. Abych to ještě více vypiloval a mohl se vedle affiliate věnovat také jiným věcem, podstoupil jsem nedávno víkendový kurz projektového řízení. Bylo to skvělé. Díky poznatkům z tohoto semináře jsem více než zdvojnásobil své příjmy a konečně chytil ten správný směr.

Kateřina Valkounová
Jsem OSVČ na rodičovské dovolené a abych doma nezahálela, sestra mi koupila nejmenovaný on‑line kurz pro podnikání pomocí internetu. Ten jsem ale musela vrátit, protože za těch pár desítek minut, co mi denně zbývá, jsem se nedozvěděla žádné pořádné informace, jen prázdné kecy plné emocí. Pak jsem narazila na kurz Progress Academy, zkusila ho a je pro mne přehledný, stručný, hned se dozvídám nové informace, proto jsem si kurz nechala a nelituji, mám spoustu nových nápadů a hlavně už vidím, jak to všechno funguje. Doporučuju.

 

Ručně psané reference

Layer 40

Moje práce je moje jméno. Proto garantuji, že si vezmu peníze jen za řádně odvedenou práci, která vám přinese výsledky.

  • Vždy držím své slovo
  • Nevymýšlím si blbosti
  • Jsem pracovitý a mám zkušenosti
Layer 36

Další reference

Marek Michálek
Pred nedávnom som vstúpil do Samuelovho kurzu a bola to dobrá voľba. Dovtedy som vôbec nevedel, ako mám uchopiť svoj projekt; až keď som si prešiel kurz Projektove riadenie, mal som jasno. Vďaka kurzu som si spravil podrobný plán, ako postupovať, a všetko sa rozbehlo. Naučil som sa, ako písať magnety, ako robiť fb reklamu, sociálne siete, affiliate marketing atď. A to všetko naučí Sam aj vás. Tak nerobte chybu, akú som robil ja min. rok, že som len čítal milión blogov, ale dokopy som nič nerobil, a CHOĎTE DO AKCIE.

Ondřej Meier
Samuela jsem začal sledovat už od jeho začátků na internetu, kdy začal sdílet své postřehy a zkušenosti s affiliate marketingem. Je inspirující, kam se od té doby posunul a jaké výzvy dokázal zvládnout. Jeho kurzy hovoří za vše. Učí v nich přesně to, čím si sám prošel a díky čemu se dopracoval k takovým výdělkům, jaké dnes má. Jestli chcete začít vydělávat on-line, Samuelovy kurzy vám k tomu výrazně pomohou. Stačí jen jeho know-how použít na svůj projekt a výsledky se rychle dostaví.

Roman Strouhal
Díky projektu Samuela Horneka jsem spustil své vlastní webové stránky. Na základě kurzu se má pracovní kariéra obrátila na stranu vlastního koníčka. „Koníček je mi prací a práce koníčkem“, navíc mě čeká asi největší projekt mého života a kariéry vůbec. Děkuji, Samueli

Peter Hrnčiar nWave s.r.o. Layer 37
Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

Studyline s.r.o., jazykové pobyty v zahraničí Layer 38
Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich prezentací na sociálních sítích, na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!

.