+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
reakce zákazníků

Reakce lidí – je dobré vidět, že někoho posunete dál

Ještě tomu není rok, co jsem spustil Progress Academy. Čas od času mi někdo napíše zpětnou vazbu, což je vždycky prima a rozhodl jsem se část z nich zveřejňovat. Účastníci tak získají nějaký zpětný odkaz na svůj projekt a díky článku je může oslovit někdo ke spolupráci – což je taky prima. Předevčírem napsal Jakub…

“Dobrý den,
tak prvně musím říct, že mi Váš program velice pomohl a donutil mě konečně k akci. Bohužel ani nemám co vytknout, nebo co bych si přál aby bylo lepší ve vašem programu. Jsem tak zabraný do toho abych uspěl, že zkrátka jdu krok za krokem dál a soustředím se na svůj progres než abych hledal chyby ve vašem tréninku. Vše je přehledné, srozumitelné a když se Vás na něco zeptám odpovídáte rychle a upřímně. A toho si moc vážím.
A kam jsem se dostal? Nevím jestli daleko, nebo ne, ale :
Konečně jsem si vybral cestu.
Udělal plán, koupil doménu a rozjíždějící stránky (free-bazar.cz), které upravujeme dle obrazu svého.
Založil stejnojmennou facebookovou stránku, kde vytvářím 10 prvních článků, ale zatím jsem jí nezačal šířit protože to ještě není úplně ready.
Vybral jsem si několik FB skupin, kde chci aktivně působit, ale potíž je v tom, že FB stránky které se věnují Bazaru většinou nepřipouští žádné odkazy jiných bazarů. Nechci je spamovat, ale když tam nemohu časem dát svůj odkaz, tak je nedostanu na své stránky. Tudíž se budu muset poohlédnout v jiných skupinách.
Až bude připraven obsah, tak poprosím své přátelé o Like a poté pustím reklamu. Zároveň až bude web vyladěný, nastavím Sklik a možná Google ads. 
Také bych chtěl k jednotlivým sekcím na webu dát odpovídající afilliate. Nebo nějakou reklamu. Doporučil jste mi kombinaci třeba s Heurékou. I když můj partner je zarytý člen BezHeuréky. To s ním budu muset nějak probrat ještě. :)” (poznámka: kráceno pro osobní obsah)

Udělá mi to radost a poslouží i jiným

Jsem rád, když někdo napíše, protože pak se s ním dá pracovat na konkrétních věcech a projekt roste. Nechci aby to vypadalo, jako že je kurz bez chyb a úplně super – sám o sobě úspěch nepřinese. Sám vidím problém právě hlavně v jeho on-line podobě, která nikdy zcela nenahradí osobní přístup. Člověk se musí sám dokopat k akci a to je kolikrát těžké, když máte další práci, rodinu a třeba ještě splácíte nějaké dluhy a nemůžete dávat peníze bokem. Ale kdo chce tak pomalu jde kupředu.
Všeobecně dávám rád lidem podporu a benefity navíc, ale musím vidět aktivitu samotného člověka. To vesměs hned poznáte, většina lidí je spíše pasivní příjemce. To znamená, že informace vstřebávají, ale neaplikují. To je už asi takový nešvar naučený ze školy – naučit se a zapomenout.
Zítra představím účastníkům kurzů novou odměnu a to možnost propagovat zdarma jejich projekty v síti 70 webů. Což je dobré jak pro návštěvnost, tak pro SEO a linkbuilding. Bude to mít samozřejmě nějaké podmínky, aby se udržela kvalita, ale to dostanou zítra účastníci přímo do své mailové schránky. Každopádně pokud řešíte, jak zlepšit dohledatelnost webu a počet zmínek o vašem projektu, pak vám vstup do jednoho z kurzu ušetří klidně i další tisíce na zpětných odkazech.

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*