+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Firma jakou kouzelná fazole

Postavit projekt, který poroste stejně rychle, jako kouzelné fazole

chce hlavně odvahu a trochu zázračné esence, které se dnes říká know how. Chcete pro sebe nyní skutečně něco udělat? Pojďte si naplánovat svůj projekt tak, abyste nedostali za dva roky infarkt a nezůstali s kanylou v ruce ležet bezmocně v nemocničním pokoji.

Baťa, Ford, Jobs nebo Bill Gates jsou nepochybně super hrdinové podnikatelské elity. I přesto byli pokorní a o svém úspěchu mluvili se skromností. Takže není potřeba se tvářit, jako byste měli za zády miliardu svých uživatelů jako Facebook a radši pojďme do vašeho podnikání

vnést principy, díky kterým vyrostli nejúspěšnější značky světa.

Klíčící semínko

Díky projektovému řízení vám pomůžu postavit projekt, který bude růst přesně, tak jak si představujete. Získáte ve mně silného partnera, který již postavil řadu projektů s milionovými obraty. Stejně jako do jiných projektů, přinesu do vašeho podnikání inovativní pohled na váš obchodní model.

Nastavíme společně strategii, která přivede desetitisíce nových zákazníků.

Domluvte si konzultaci a přesvědčte se sami,
že váš projekt může růst rychleji,
než jste si dosud mysleli.

Rychlá objednávka

Pokrok

Je jednou z hlavních příčin,
díky kterým dává podnikání smysl

Vytvořme prostor, kde bude váš růst samozřejmostí

Naše firma nemá konkurenci

Bylo deštivé dopolední ráno. Přesně takový ten den, kdy si říkáte, jaké by to bylo, kdybyste se mohli místo práce povalovat na vyhřátých prosluněných bílých plážích u kokosových plantáží za Velkou louží. Odvrátil jsem se od okna, z kterého bylo jasně vidět, že venku se žádné oslavy letního slunovratu konat nebudou a sedl si ke svému oblíbenému rannímu Nespressu, které už čekalo vedle nastartovaného laptopu.

Zabořil jsem svůj pohled do Google kalendáře a usrkl si ranní kávy. Dnes mě čekala jediná schůzka s klientem. S klientem, který na mě důsledně apeloval, abych se s ním sešel osobně, protože se obával svůj projekt probírat po telefonu.

Můj laptop hlásil 9:30 a já měl téměř dopito. Schůzka měla být přesně v devět a já začínal tušit, že dnešní sychravý den bude ještě zajímavý. Ozvalo se bzučení zvonku a já pohotově vyrazil přivítat nového hosta připravený na všechno.

Otevřel jsem dveře a za nimi stál promočený čtyřicátník v elegantním šedém kabátu. Na hlavě měl stylový klobouk, v ruce svíral deštník, z kterého kapala voda. Rychle jsem ho přelétl pohledem a hned jsem si všiml bot, na kterých bylo vidět, že nejsou z výprodeje v Tescu. Svitla ve mně jiskřička naděje, že by se dneska ještě mohl odehrát nějaký úspěšný obchod. Neváhal jsem ani vteřinu a pozval toho elegantního promočeného pána dovnitř s nabídkou kvalitní kávy. Své nadšení při zaslechnutí nabídky horkého nápoje nemusel nijak předstírat. Obratem jsem pozval našeho hosta do kanceláře a připravil šálek horké kávy.

Kafe a zápisník

Usadili jsme se v kanceláři a já se zdvořile zeptal, čím bych mohl být přínosem. Dostal jsem na vás kontakt od svého kamaráda Petra. Prý byste nám mohl pomoci zlepšit náš projekt.

A co děláte?
Začali jsme vyrábět unikátní box, který udrží ovoce čerstvé až 4 týdny. Udělali jsme si průzkum trhu a zjistili jsme, že nemáme vůbec žádnou konkurenci.

A proč myslíte, že nemáte konkurenci?
Protože to nikdo nevyrábí. Udělali jsme si na to patent a chceme ho prodávat do celého světa. Zatím máme zpětnou vazbu, že to všichni chtějí.

Kdo vám to říká?
No všichni. Moje teta si vzala hned dva boxy a manželka říká, že to ušetří spousta peněz za zkažené potraviny. Všichni se shodují, že to je úžasný vynález.

A kolik jste jich už prodali?
No, zatím 20. Máme eshop, ale zatím se moc neprodává. Zkoušeli jsme inzeráty v časopisech, ale nic se neprodalo. Tak jsem objednal spolupráci v rádiu, ale to nevím, jak mám vyhodnotit. Proto jsem šel za vámi, abyste mi s tím pomohl.

Nestačí...

 • ..mít unikátní produkt. Je potřeba mít vizi, kam svůj projekt chcete dostat. ..mít unikátní produkt. Je potřeba mít vizi, kam svůj projekt chcete dostat. Kam chcete posunout sebe.
 • ...mít vizi. Potřebujete mít konkrétní plán a cíle, které vás budou provázet k rostoucím tržbám.
 • ...mít plán a strategii. K úspěchu potřebujete správný obchodní model a komplexní marketingovou strategii.
 • ...mít dokonalý marketing. Je zapotřebí vytvořit hned několik dokonalých produktů, které vám umožní bohatnout a poskytnou prostor pro růst.
 • ...být autorem milionového produktu. Pro dlouhodobou prosperitu je třeba vytvořit komunitu uživatelů, kteří budou sami šířit vaše produkty a služby do světa.
 • ...mít kvantum koupě chtivých zákazníků. Potřebujete super péči o zákazníky a tým profesionálů, který přesně ví, co a proč má dělat.

Kromě desítek konzultací jsem pomohl naplánovat, zrealizovat a zvýšit výkon 10 projektů. V roce 2014 jsem řídil projekty, které za jediný rok přivítali více než 1 310 000 návštěvníků a tržby dosáhli k deseti milionům.

Teď jste na řadě vy!

Můžu vám...

 • Naplánovat obchodní strategii, která umožní rychlý růst vaší pozice na trhu.
 • Vytvořit produktové portfolio, které umožní přitáhnout maximální počet zákazníků z různých cílových skupin.
 • Připravím vám marketing, který přesně vystihne podstatu vašeho podnikání
 • a umožní vám svým dosahem dosáhnout přesně vašich cílů.
 • Sestavit tým, který pomůže vaší firmě vyrůst.
 • Zlepšit firemní procesy, tak abyste nevyhazovali peníze za zbytečnosti, ale účelně investovali, jen tam kde se vám peníze násobně vrátí.

Teď jste na řadě vy. Vím, že investice do spolupráce se vám mnohonásobně vrátí, ale je potřeba abyste udělali první krok. Změny k lepšímu nejsou vždy jednoduché, ale kdo chce jít cestou pokroku a obstát v konkurenčním prostředí, potřebuje investovat do nových přístupů a inovací. Domluvte si konzultaci a zvyšte tržby svého byznysu.

Rostoucí graf

Staňte se projektovým manažerem své firmy

Projekt management je komplexní činnost, při které jste schopni zajistit naplánování a kompletní realizaci celého procesu až k úspěšnému spuštění a vedení vašeho projektu. Vyžaduje kompletní znalosti z marketingu, tvorby obchodní strategie, vedení týmu, komunikace, psychologie prodeje, zkušenosti s vyjednáváním i z analýzou trhu, schopnost vytvořit prodávané a vyhledávané produkty. Prostě přeměnit kvalitní projekt v super projekt, který využije strategie, které používají nejúspěšnější firmy na světě.

V tom je právě kámen úrazu většiny projektů. Podnikatelé jsou špičkou ve svém oboru a jsou skutečně dobří v tom, co dělají, ale to nutně neznamená, že budou i odborníky na marketing, nebo že dokonale rozumí chování spotřebitele. A proto jsou tu lidé, jako jsem já, abychom vylepšili to, co vy začnete a vy jste se tak mohli naplno věnovat činnostem v kterých jste nejlepší. Vypůjčte si 10 let zkušeností a nastartujte ve své firmě nezadržitelný pokrok a růst, díky kterému se stanete silnější značkou na trhu.

Vyberte si výhodnější balíčky konzultací a dlouhodobého mentoringu pro maximální přínos.

Staňte se fenoménem

Každý si dnes může osvojit dovednosti projektového manažera. Připravil jsem pro vás koncepčně unikátní seminář na projektové řízení, kterým může ročně projít maximálně 50 profesionálů, kteří si tak zajistí konkurenční výhodu a stanou se tak nepostradatelnou součástí každého týmu. Naučte se vést projekt a staňte se šéfem svého podnikání, který vždy ví, jak dojít k vytouženému výsledku. Seminář je pro kohokoliv, kdo chce růst a investovat do rychlejšího dosažení významných pokroků. Rezervujte si jedno z posledních míst.

Příležitost

Není náhoda. Příležitost je pohled na život, který vám umožní uspět.

Využijte ji!

arrow1

Peter Hrnčiar
nWave s.r.o.

Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

jan_jindra_reference

Ing. Jan Jindra
Graphic designer

„Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc přinesla zakázky v hodnotě stovek tisíc korun.“

reference Studyline.cz

Studyline s.r.o
jazykové pobyty v zahraničí

Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich profilů na sociálních sítích na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!