+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Funkční firma je jako kouzelná fazole

každý o ní slyšel, ale málokdo ji viděl vyrůst

Po 15 letech vím, že vybudovat úspěšnou a trvalou firmu chce kromě hodně dřiny, také hromadu štěstí, odvahy, odhodlání. Potřebujete také potkat skvělé lidí a statisticky je to téměř zázrak, když se to potká. Asi jako najít svou životní lásku. Povede se to při celoživotním úsilí jen párkrát za život. 

Jak vám s tím mohu pomoci já? Mohu přidat funkční know how, které přesahuje hranice jednotlivých oborů. A právě ty přesahy, zkušenosti a lidský faktor jsou to, co ze mně dělá docela prima společníka do těžkých chvílí s kterými se každý projekt potýká. Projektové řízení a vedení projektů je prostě moje parketa a myslím, že zkušenosti lidí potvrzují, že se vám trocha mé práce násobně vrátí. 

Baťa, Ford, Jobs nebo Bill Gates jsou nepochybně super hrdinové podnikatelské elity. I přesto byli a jsou pokorní a o svém úspěchu mluví se skromností. Takže není potřeba se tvářit, jako bychom měli za zády miliardu svých uživatelů, jako Facebook. Pojďme raději váš byznys udělat jednoduše lepší a smysluplnější. 

Let's make Czech project great again

Klíčící semínko

Díky projektovému řízení vám pomůžu postavit projekt, který vám bude dělat radost. Získáte ve mně silného partnera, který když něco řekne, tak se tak "uděje". Stejně jako do jiných projektů, přinesu do vašeho podnikání inovativní pohled na váš obchodní model.

Nastavíme společně strategii, která přivede nové zákazníky a inovace.

Domluvte si úvodní konzultaci a přesvědčte se sami..

Nezávazná poptávka

Pokrok

Je jednou z hlavních příčin,
díky kterým dáváme životu smysl

Já říkám, pojďme ten pokrok dělat udržitelně a společně.

Podívejte se na svůj projekt z nové perspektivy

Dnes již nestačí...

 • ..mít unikátní produkt. Je potřeba mít vizi, kam svůj projekt chcete dostat.  Kam se chcete v životě dostat.
 • ...mít vizi. Potřebujete mít konkrétní plán a cíle, které vás budou provázet na cestě k její naplnění.
 • ...mít plán a cíle. K úspěchu potřebujete správný obchodní model a marketingovou strategii.
 • ...mít dokonalý marketing. Je zapotřebí vytvořit dokonalý produkt, které vám poskytne prostor pro růst.
 • ...být autorem milionového produktu. Pro dlouhodobou prosperitu je třeba vytvořit komunitu lidí, kteří budou sami šířit vaše produkty služby do světa.
 • ...mít kopec koupě chtivých zákazníků. Potřebujete také skvělý zákaznický servis a tým profesionálů, který přesně ví, co a proč má dělat.
Kafe a zápisník

Kromě desítek konzultací jsem pomohl naplánovat, zrealizovat a zvýšit výkon desítek projektů změnou marketingové strategie, lepšími kampaněmi, úpravou produktů, nebo změnou řízení a procesů uvnitř firmy. Nejvíce si však cením toho, že jsem pomohl vytvořit lepší a zkušenější týmy lidí a posunout je na osobní úrovni. 

Teď jste na řadě vy!

Můžu vám...

 • Naplánovat obchodní strategii, která umožní rychlý růst vaší pozice na trhu.
 • Vytvořit produktové portfolio, které umožní přitáhnout maximální počet zákazníků z různých cílových skupin.
 • Připravím vám marketing, který přesně vystihne podstatu vašeho podnikání
 • a umožní vám svým dosahem dosáhnout přesně vašich cílů.
 • Sestavit tým, který pomůže vaší firmě vyrůst.
 • Zlepšit firemní procesy, tak abyste nevyhazovali peníze za zbytečnosti, ale účelně investovali, jen tam kde se vám peníze násobně vrátí.

Teď jste na řadě vy. Vím, že investice do spolupráce se vám mnohonásobně vrátí, ale je potřeba abyste udělali první krok. Změny k lepšímu nejsou vždy jednoduché, ale kdo chce jít cestou pokroku a obstát v konkurenčním prostředí, potřebuje investovat do nových přístupů a inovací. Domluvte si konzultaci a zvyšte tržby svého byznysu.

Rostoucí graf

Staňte se projektovým manažerem své firmy

Co je project management? Projektové řízení je komplexní činnost, při které jste schopni zajistit naplánování a kompletní realizaci celého procesu až k úspěšnému spuštění a vedení vašeho projektu. Vyžaduje kompletní znalosti z marketingu, tvorby obchodní strategie, vedení týmu, komunikace, psychologie prodeje, zkušenosti s vyjednáváním i s analýzou trhu, schopnost vytvořit prodávané a vyhledávané produkty. Prostě přeměnit kvalitní projekt v super projekt, který využije strategie, které používají nejúspěšnější firmy na světě.

V tom je právě kámen úrazu většiny projektů. Podnikatelé jsou špičkou ve svém oboru a jsou skutečně dobří v tom, co dělají, ale to nutně neznamená, že budou i odborníky na marketing, nebo že dokonale rozumí chování spotřebitele. A proto jsou tu lidé, jako jsem já, abychom vylepšili to, co vy začnete. Prostě a jednoduše, všichni můžeme dělat v tom v čem jsme nejlepší a zlepšit tím práci někoho dalšího. Říká se tomu spolupráce a stará jako civilizace sama. Díky ní se stanete silnější značkou na trhu.

Vyberte si výhodnější balíčky konzultací a dlouhodobého mentoringu pro maximální přínos.

Staňte se fenoménem

Každý si dnes může osvojit dovednosti projektového manažera. Připravil jsem pro vás koncepčně unikátní seminář na projektové řízení, kterým může ročně projít maximálně 10 profesionálů, kteří si tak zajistí konkurenční výhodu a stanou se tak nepostradatelnou součástí každého týmu. Naučte se vést projekt a staňte se šéfem svého podnikání, který vždy ví, jak dojít k vytouženému výsledku. Seminář je pro kohokoliv, kdo chce růst a investovat do rychlejšího dosažení významných pokroků. Rezervujte si jedno z posledních míst.

Příležitost

Není náhoda. Příležitost je pohled na život, který vám umožní uspět.

Využijte ji!

arrow1

Peter Hrnčiar
nWave s.r.o.

Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

jan_jindra_reference

Ing. Jan Jindra
Graphic designer

„Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc přinesla zakázky v hodnotě stovek tisíc korun.“

reference Studyline.cz

Studyline s.r.o
jazykové pobyty v zahraničí

Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich profilů na sociálních sítích na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!