+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

 

 Kurz Progress Academy

aby se vám na internetu dařilo.

Všechny kurzy v době krize zdarma bez registrace, podpořte radši babičku a učte se ať máte práci ještě chviličku.

Koronavir je svinstvo, takže dávám všechny kurzy úplně zdarma každému, kdo nějak pomáhá. Karma je zdarma a moje kurzy také.

Podnikání a podnikání na internetu není úplně jednoduchá věc. Sám jsem si tím před pěti lety prošel. Byla to doba růstu internetu a i mě uchvátila ta slibovaná jednoduchost, s jakou se dají na internetu vydělávat peníze. Ale na rovinu, zas tak jednoduché to nebylo. A dnes to je ještě složitější. No a když nemáte "lováky" tak vás každá chyba bude stát hodně peněz, ale také starostí. Nemohu vám všem pomoci osobně, ale moje kurzy ano. Snad si z nich něco odnesete a uplatníte v praxi. 

Prostřednictvím videí a pracovních sešitů vás krok za krokem provedu čtyřmi oblastmi, které vám pomohou prorazit nejen na internetu. Řada účinných postupů zvýší vaši hodnotu na trhu práce. Nyní také bonus v podobě půlročního kurzu Rok změny, který teď získáte, stejně jako celý kurz Progress Academy, jen tak - za to že pomůžete babičce.

Chcete vědět více?

Přečtěte si, co Vás čeká uvnitř:

 1. Modul On-line zisky

Vydělávat hotové peníze na internetu je dnes nejrychlejší možnost, jak zvýšit své stávající příjmy (často dokonce jediná, jak vytvářet nové). Zároveň je to způsob, jak pohodlně a bez zbytečných nákladů propagovat své podnikání s  dlouhodobým dopadem. V  modulu se naučíte:

 • Zvýšit násobně svou hodnotu
 • Začít vydělávat tisíce na službách
 • Prodávat cizí produkty za provizi
 • Vytvářet prodávané produkty
 • Sestavit produktovou řadu
 • Připravíte akční plán

 2. Modul Psychologie Facebooku 

Facebook kampaně se rychle mění. Nemohu vás proto naučit, jak detailně spravovat kampaně, ale mohu vás naučit, jak pracovat se sociálními davy. Facebook je nejrychlejší způsob, jak začít vydělávat nebo přivádět návštěvníky na web. Konkurence je dnes na této síti silnější a uživatelé náročnější. Proto se naučíte:

 • Založit facebookovou stránku
 • Zaujmout své publikum
 • Vytvořit účinný inzerát
 • Využít psychologii k prodeji
 • Prodat přímo na Facebooku
 • Využívat NLP a profily osobnosti
 • Správně lidi motivovat k aktivitě
 • Sledovat a vyhodnocovat výsledky

 Tento modul by potřeboval update, ale snad mi starší videa odpustíte.

3. Vyladěná cesta

Internetová reklama je stále nákladnější a počet uživatelů je v  Čechách omezený. Proto je potřeba umět vytvořit kompletní cestu zákazníka, která vám umožní prodávat lidem opakovaně a vytvářet dlouhodobý zisk, ne jen jednorázové hurá akce. Jednoduše z  internetu vytěžíte maximum. V  modulu se naučíte:

 • Jak strukturovat obsah
 • Vytvořit prodejní stránku
 • Vytvořit prodejní cesty
 • Dát správnou nabídku
 • Opakovaný prodej
 • Sledovat a vyhodnocovat účinnost
 • Testovat jednotlivé stránky
 • Získat zpět člověka, který odchází

4. Magické magnety

Teprve když získáte pozornost lidí, můžete jim ukázat, jak dobré služby a produkty dokážete vytvořit. Magické magnety vám ukáží ty nejlepší způsoby, jak získat pozornost uživatele a nasměrovat ho tak, aby měl chuť využít vaši nabídku. Vy tak vyděláte více a nebo alespoň uživatele zaujmete. Správné upoutání pozornosti navíc snižuje náklady na marketing. V  kurzu proto rozebírám:

 • Jak zjistit, o co je zájem
 • Typy magnetů, na které lidé výborně reagují
 • Jak s magnety pracovat v prodejní strategii
 • Název a obal
 • Co dělat s kontakty
 • Jak propagovat své magnety a přivést zákazníky
 • Jak prodávat bez prodeje

 

Počkejte, to vlastně ještě není ani zdaleka vše...

 

A co vás ještě čeká?

1. Bonus – Projektové řízení

On-line kurz, který vychází ze šestnáctihodinového semináře v  hodnotě 12  000 korun. Jsem na něj docela hrdý, protože vznikl již před lety a pořád je dobrý. Ve videích se seznámíte s  pravidly, jak naplánovat úspěšný projekt. On-line kurz sestavený na základě 12. let podnikání a zkušeností s  kampaněmi, které klientům přinesly přes 20 milionů korun a znásobily během pár měsíců jejich podnikání. Shrnuje vše, co potřebujete vědět, abyste mohli úspěšně vést svůj vlastní projekt.

 • Plánování, plnění cílů, priority
 • Pravidla oblíbených produktů
 • Marketingové strategie
 • Jak získat kopu zákazníků
 • Jak vést tým k prosperitě

 

2. Odměna protože si zasloužíte to nejlepší

Layer 40

Dávám i program Rok změny

Šestiměsíční program pro zvládnutí velkých změn bez stresu a s  radostí.

Program Rok změny

je on-line mentoringový kurz,  jenž  vás dovede procesem postupných změn a kroků ke splnění cílů, které si vytyčíte v  oblasti kariéry, práce, zlepšení ekonomické situace a celkového růstu podniku.  Najdete zde  26 videí, pracovní listy a osobní podporu v  diskuzi, kterou máte plně k  dispozici. Automaticky se vám tento program zobrazí jako odkaz v členské sekci.

Teď je na čase říct si, zda do toho chcete jít, či nikoliv.

Kdo vás kurzem provede?

PA_sell_page_2

SAMUEL HORNEK

Zakladatel projektu Progress Academy, Rok změny, autor publikace Konec trablům, Knihy Krev Budoucnosti a CEO projektu My Fair Landia a projektový manažer. Jeho projekty prošlo přes 250  000 návštěvníků a klientům zajistil tržby řádově v desítkách milionů korun. Aktivně se podílí na vzdělávání dospělých formou školení, konzultací a   publikování svých prací. Věnuje se moderním technologiím a vývoji  ve společnosti. 

Layer 42

Vybrané reakce na kurzy

Tomáš Karásek
Kdybych neprošel Samovými kurzy a neměl možnost s ním spolupracovat, pravděpodobně bych teď stále bydlel s rodiči a v žádném případě nepracoval na on-line byznyse. Samův cit pro detail je obdivuhodný a projevuje se i na propracovanosti jeho kurzů. Same, díky za všechno, co jsi mě naučil! :)

Filip Wibraniec
U Samuela jsem vstoupil hned do několika programů. Zlomový byl asi první kurz o affiliate, díky němuž jsem začal se svým on-line podnikáním. Abych to ještě více vypiloval a mohl se vedle affiliate věnovat také jiným věcem, podstoupil jsem nedávno víkendový kurz projektového řízení. Bylo to skvělé. Díky poznatkům z tohoto semináře jsem více než zdvojnásobil své příjmy a konečně chytil ten správný směr.

Kateřina Valkounová
Jsem OSVČ na rodičovské dovolené a abych doma nezahálela, sestra mi koupila nejmenovaný on‑line kurz pro podnikání pomocí internetu. Ten jsem ale musela vrátit, protože za těch pár desítek minut, co mi denně zbývá, jsem se nedozvěděla žádné pořádné informace, jen prázdné kecy plné emocí. Pak jsem narazila na kurz Progress Academy, zkusila ho a je pro mne přehledný, stručný, hned se dozvídám nové informace, proto jsem si kurz nechala a nelituji, mám spoustu nových nápadů a hlavně už vidím, jak to všechno funguje. Doporučuju.

Získáváte jeden z  nejobsáhlejších on-line programů v ČR pro efektivnější podnikání a zvýšení vlastní hodnoty na trhu práce.

 • K projektu máte přístup bez registrace a poplatku
 • Podporu v  diskuzní členské sekci
 • 85 videí a pracovní sešity
Layer 36

Nejčastěji se ptáte:

Kdo mě provede programem?

Celým programem vás provede osobně Samuel Hornek, který s  vámi bude komunikovat i v  diskuzním fóru a v  uzavřené facebookové skupině pro členy. Rovněž na všechny vaše dotazy na e-mailu odpovídám osobně ale jen když mám volný čas.

Jak obdržím pracovní materiály?

Veškeré pracovní materiály jsou sdíleny elektronickou formou prostřednictvím členské sekce. Vy máte neomezený přístup do členské sekce a  kdykoliv se můžete podívat na jakékoliv video nebo si stáhnout pracovní materiály do svého počítače. 

Proč je kurz v koronavirové krizi zdarma?

Každý můžeme nějak přispět. Trh má přijít až o 50 milionů pracovních míst po celém světě a jen v ČR se počítá s až 500 tisíci nezaměstnanými. Když zachráním jen jedno pracovní místo, nebo pomůžu jednomu člověku lepší pracovní místo získat či se alespoň uživit, budu mít sakra dobrou karmu. A karma je zdarma, takže kurz také. 

Je pro mě trénink vhodný, když nepodnikám?

Ano, on-line kurz je sestaven tak, abyste mohli jít krok za krokem i od úplného začátku. Stačí mít plán a chuť něco změnit. Podnikající osoby mají samozřejmě výhodu, protože ty již na svém plánu pracují a mohou růst rychleji. Nepodnikající naučím, jak začít rychle vytvářet příjmy bez zbytečných nákladů. Zvýším vaši hodnotu na trhu práce. 

Kolik času potřebuji na studium?

Kurz je sestaven tak, abyste se mohli vzdělávat podle svých možností. Ideálně přibližně 20–30 minut denně, abyste vše mohli ihned uvádět do praxe. Čistě ve vaší režii je jak denní čas, tak i celková délka studia; čím větší změny chcete vidět ve svém okolí, tím více času potřebujete investovat.

Další reference

Marek Michálek
Pred nedávnom som vstúpil do Samuelovho kurzu a bola to dobrá voľba. Dovtedy som vôbec nevedel, ako mám uchopiť svoj projekt; až keď som si prešiel kurz Projektove riadenie, mal som jasno. Vďaka kurzu som si spravil podrobný plán, ako postupovať, a všetko sa rozbehlo. Naučil som sa, ako písať magnety, ako robiť fb reklamu, sociálne siete, affiliate marketing atď. A to všetko naučí Sam aj vás. Tak nerobte chybu, akú som robil ja min. rok, že som len čítal milión blogov, ale dokopy som nič nerobil, a CHOĎTE DO AKCIE.

Ondřej Meier
Samuela jsem začal sledovat už od jeho začátků na internetu, kdy začal sdílet své postřehy a zkušenosti s affiliate marketingem. Je inspirující, kam se od té doby posunul a jaké výzvy dokázal zvládnout. Jeho kurzy hovoří za vše. Učí v nich přesně to, čím si sám prošel a díky čemu se dopracoval k takovým výdělkům, jaké dnes má. Jestli chcete začít vydělávat on-line, Samuelovy kurzy vám k tomu výrazně pomohou. Stačí jen jeho know-how použít na svůj projekt a výsledky se rychle dostaví.

David Kristen
Tak už jsem také uvnitř a musím upřímně přiznat, že mi až vyrazilo dech, kolik jsem toho za těch pár peněz dostal. Překvapily mě zejména neuvěřitelně propracované pracovní sešity. To jsem fakt koukal. Ty ve většině ostatních programů tvoří jen jakési křoví, ale tady jsou prostě nedílnou součástí celého programu a jde z nich silně cítit, jak moc to má Samuel do detailu propracované. U spousty ostatních on-line programů bývá právě ten problém, že člověk zhlédne videa, na pracovní sešity se vykašle… a nakonec to celé vyšumí do ztracena. Tady ale žádnou jinou alternativu nemám, prostě to musím vyplnit, musím jít do akce – a to je přesně ta motivace, co se mi líbí… A je velký rozdíl jen na něco čučet, anebo vzít si tužku a prolnout své vize s těmi Samuelovými… Člověk se až musí smát, když si vzpomene, kolik stálo odborné školení v mé bývalé firmě. Tam za to lítaly těžké desetitisíce, ale my to v dnešní době máme tady za pár korun na talíři – a ten přínos je neporovnatelný. Tahle doba mě prostě baví! Palec nahoru podobným programům a také všem, kdo mají odvahu učit se novým dovednostem! Protože o tom to celé je…

Roman Strouhal
Díky projektu Samuela Horneka jsem spustil své vlastní webové stránky. Na základě kurzu se má pracovní kariéra obrátila na stranu vlastního koníčka. „Koníček je mi prací a práce koníčkem“, navíc mě čeká asi největší projekt mého života a kariéry vůbec. Děkuji, Samueli

Peter Hrnčiar nWave s.r.o. Layer 37
Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

Studyline s.r.o., jazykové pobyty v zahraničí Layer 38
Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich prezentací na sociálních sítích, na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!

.