+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

Proč využít online video kurz Email Academy 2.0

1.3 2013 2 Komentáře

Zřejmě opravdu každý, kdo se věnuje online marketingu a podnikání na internetu, již zaznamenal návrat úspěšného kurzu Email Academy. Tento kurz drží rekord jako nejprodávanější kurz pro podnikatele v Čechách. I když jsem se snažil, nenašel jsem na Email Akademy 2.0  žádné negativní recenze. Kurz, rozšířený o zkušenosti z minulých let, bude letos v prodeji pod názvem Email Academy 2.0 a obohacený o nové bonusy a dárky. Věřím, že ukáže, kam se tahle forma vzdělávání posunula za dva roky.

Proč sleduji Email Academy 2.0?

 • Výborně propracovaný video trénink s příběhem
 • David Kirš a já se známe osobně a tak vím, že to co říká myslí vážně
 • Jediný online program s certifikací z email marketingu
 • Celoroční program a doživotní přístup
 • Nejprodávanější kurz pro podnikatele a manažery
 • Vylepšený 4. ročník s pozitivními ohlasy

OZ_728x90

Jak vytěžit z Email Academy maximum?

Prostě si pusťte první tři videa zdarma a uvidíte ze zkušenosti, zda pro Vás email marketing a tento online trénink má takovou hodnotu, abyste mu věnovali svou pozornost. Po přihlášení pomocí emailu vám veškeré důležité události David Kirš a jeho tým včas sdělí emailem.

Já osobně jsem díky email marketingu úplně změnil podnikání. To co mi email marketing od absolování email akademie před dvěma lety přinesl nejsou jen peníze. I když jsem na emailových kampaních udělal pro své klienty tržby v milionech korun, tak si nejvíce cením zjednodušení a vylepšení podnikání jako celku. Můžu s klidem říct a klidně mi kvůli tomu osobně zavolejte, že podnikání před používání email marketingu a po něm, je jako sex s ochranou a bez ní. Chybí těsnější kontakt se zákazníky.

Ne teď jsem to vážně přehnal, ale je to prostě hodně velký rozdíl….

Vstoupit do programu

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Komentáře

 • Nezní to vůbec špatně. Jen mě zaráží to tvrzení nejprodávanější. Ne, že bych nevěřil a chtěl rýpat, to určitě ne, ale vážně by mě zajímal zdroj takové informace. Spíš mi jde o to, jak je možné zjistit, které školení v této oblasti je nejprodávanější.

  Děkuji

  • Tak nejprodávanější jednoznačně je, resp. byl. Protože šlo o časově omezený kurz. Do EAP vstoupilo tuším asi 1400 lidí během 1 měsíce.

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*