Progress Academy

Potřebujete pomoc? Napište na sam@samuelhornek.cz

Rekapitulace, Vaší objednávky:

Získáváte 4 moduly, které jsou nabité informacemi. Každý modul obsahuje sadu videí, pracovní sešit, případovou studii a check list úkolů, které vás posunou na další metu. Vše přehledně seřazené v členské sekci s doživotním členstvím a bonusy zdarma.

Magické magnety

Postup jak vytvořit na webu stránky a magnety na kontakty, které mají až 70% konverzi. Jednoduše, krok za krokem vytvoříte magnety, které vám vydělají peníze.

Psychologie Facebooku

Přes 400 000 návštěvníků jsem získal z Facebooku za poslední rok. Naučím Vás vytvořit příspěvky, které vám přinesou tolik návštěvníků, kolik unesete. Začněte získávat placenou návštěvnost i za 5 nebo 10 haléřů a prodávat přímo na Facebooku.

Vyladěná cesta zákazníka

Nečekejte, že zákazníci koupí sami. Je potřeba je ke koupi dovést. Tento modul vás provede tvorbou vaší milionové cesty pro zákazníky. Zapojíte i psychologii prodeje a NLP techniky, abyste vytvořili pro návštěvníky cestu, která bude prodávat automatizovaně.

Online zisky

Postupy jak vydělávat online i když nemáte svůj produkt, nebo teprve začínáte. Jak vydělat své první tisíce a pak je do roka vynásobit ×10.

bonusy1

  • On-line program Rok změny
  • Doživotní členství
  • Roční zákaznická podpora a online mentoring
  • Bonusové materiály
  • Kurz Základy SEO
  • Kurz Projektové řízení

Vyplňte svou objednávku a začněte tvořit nové příjmy!

Upozornění: Garantuji zdvojnásobení investice do 12 měsíců. V případě, že realizujete základní kroky v online tréninku a nevyděláte peníze, celou částku Vám vrátím. K tréninku máte doživotní přístup. Přístupové údaje budou zaslány na Váš email.

Samuel Hornek

Těším se na druhé straně, kde jsou vaše sny, dosažené cíle a zisky z internetu tak reálné,
že je mohu garantovat zdvojnásobením investice do 12 měsíců.

Samuel Hornek
Autor projektu Progress Academy

Na Samuelův blog jsem se dostal na doporučení a díky jeho prvnímu kurzu zjistil, jak to v online světě funguje a vydělal první peníze. Dnes si, i díky němu, vydělávám desítky tisíc korun měsíčně. Proto ho mohu s klidným srdcem doporučit, je to profesionál.

Tomáš Karásek
prodejce zboží na Amazonu

Než jsem poznal Samuela, dělal jsem na internetu spousty aktivit, které nikam nevedly. Sam mi tevřel oči a nasměroval správným směrem. Díky jeho znalostem a skvělé strategii se vše změnilo. Nyní si díky internetu vydělám několikanásobně více a navíc je to zábava. Samuel je skvělý stratég, manager, kouč a psycholog a jeho programy (kurzy) vás vystřelí vzhůru, stejně tak, jako mě. Za to dám ruku do ohně. 

Filip Wybraniec
obchodní ředitel

Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc během 4 měsíců přinesla zakázky v hodnotě víc než 120 tisíc korun.

Jan Jindra
grafický designer