+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

Představení SEOškola.cz – zkušenosti z kurzu seo optimalizace zdarma

14.4 2013 2 Komentáře

Pokud přemýšlíte jak dělat reklamu na internetu? Možná jste slyšeli, že nejlepší a nejlevnější způsob propagace webových stránek je SEO optimalizace. Absolvoval jsem online výukový kurz seo marketingu a mé zkušenosti potvrzují, že Vám pomůže, i když už trochu víte, jak na seo optimalizaci. Přečtěte si pár tipů, proč se zúčastnit celého kurzu na Seoškola.cz.

Internetovému marketingu se věnuji již asi rok. I během tak krátké doby se v oblasti seo optimalizace změnilo tolik faktorů, že jsem se potřeboval ujistit, že moje postupy jsou správné.

Hledal jsem různé informační zdroje, ale žádné mi úplně nevyhovovali, buď byli informace jen kusé, nebo nebyli názory autora podložené důkazy a argumenty zkušených „seo optimalizátorů“. Klasická školení a kurzy jsem nechtěl navštívit, protože jsou docela drahé a člověk tam stráví celé dny.

Online kurz seo optimalizace SEOškola.cz

Na SEO škole se mi líbí, že je rozdělena do více částí, kurz zdarma, kompletní kurz, nebo kurzy z různých oblastí seo optimalizace (tvorba zpětných odkazů, základy seo, analýza klíčových slov atd.).

Co Vás naučí Kurz Seo zdarma?

V kurzu zdarma se dozvíte základní informace o 4 stavebních kamenech seo optimalizace z ptačí perspektivy. Z nadhledem se dozvíte:

 • Jak zpřístupnit web lidem i robotům vyhledávačů
 • Jak se starat o kvalitní obsah
 • Jak na klíčová slova a jejich cílení
 • Jak na linkbuilding – tvorbu zpětných odkazů
 • Jak využít sociální sítě pro lepší SEO
 • Bonusová videa o optimalizaci

Velkou výhodou je, že ke kurzu máte přístup kdykoliv.  Pozvánka na části kurzu přijde emailem a můžete se k nim kdykoliv vrátit. Uvidíte sami.

OZ_728x90

Kompletní obsah kurzu seo optimalizace

Doporučuji využít také možnost přikoupit jednotlivé části kompletního kurzu, nebo absolvovat kompletní kurz. Podívejte se na detailní popis a vyberte si z:

 • Kompletní seo trénink – doporučuji
 • Základy seo +
 • Vše o Analýze klíčových slov
 • Úprava webových stránek pro Seo – důležité
 • Analýza konkurence
 • Tvoříme zpětné odkazy
 • Měření a plánování SEO optimalizace – důležité

Kurz je vhodný pro Majitele a správce stránek, odborníky na marketing, majitele a vedoucí ve firmách, které se prezentují na internetu a platí za seo agenturám. Investujte do svého vzdělání.

Líbí se vám tento způsob školení a chcete si vydělat slušné peníze? Máte zájem o propagaci kurzů a získání zajímavé provize za každého přivedeného člena tréninku? Vstupte do affilliate provizního systému a vydělávejte na provizích Díky podobnému affiliate systému mi moje stránky vydělali hned druhý měsíc provozu 15 500 Kč. Kolik vydělávají vaše stránky? I díky tomuto kurzu můžete získat nové zákazníky a návštěvníky.

OZ_728x90

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Komentáře

 • ValekA

  Dobrý den, rád bych se zeptal, v jaké přesně otázce se věnujete internet-marketignu? A nakolik účinné je budování a posilování značky ve chvíli, kdy firma už má nějaké postavení na trhu, ale předtím do toho nikdy neinvestovala? Přemýšlíme, že bychom pro tuto činnost mohli najmout firmu – jako např. zde http://www.gsmagazin.cz/sem-marketing-vyhledavac-jako-spolehlivy-zdroj-prodeju/

  • Dobrý den,
   nespecalizujeme se na žádnou činnost. Marketing řešíme komplexněji ruku v ruce s prodejní strategií a filozofií firmy.
   Otázce moc nerozumím, protože je patrné že budováním a posilováním značky myslíte spíše SEO, dle odkazu.
   Vyhledávače ale zrovna nejsou typickým nástrojem budování značky – spíše naopak. Zatímco budování značky je o tom, že uživatel hledá přímo vás nebo váš produkt – třeba iPhone, SEO a vyhledávače přivádějí hlavně zákazníky, kteří o vás třeba ještě nevědí – třeba prodej telefonů Praha.

   Oboje má něco do sebe a je dobré tyto aktivity správně kombinovat.

   Nevím však nic o produktu, značce, firmě abych mohl dát nějaké konkrétnější tipy.

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*