+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
14151799_1793347100945270_230242360_o

Představení projektu “Laso”

Když mi Ondra napsal na Facebooku, že rozjíždí výrobu vodítek, řekl jsem si nejdřív, že je to pěkná chujovina. Teď je ale projekt venku a já bych ho rád sdílel, protože mně neskutečně nadchla jednoduchost i styl, jakým je projekt dělán. Ne pro prachy, ale pro radost. Projekt Laso právě teď rozjíždí výborný grafik a designer Ondřej Beneš (ahoój Ondřeji). Jedná se o Handmade luxusní vodítka pro psy z přírodních materiálů a jako značka mají funkčně i designově něco do sebe. Takže šup šup, pojďme se podívat do kuchyně začínající firmy s výborným produktem a potenciálem.

Jak již jsem psal v úvodu, projektu jsem moc nedůvěřoval. Dělal jsem v oboru Pet několik let a tak vím, že kvalitní i nekvalitní vodítka se sem vozí za směšné peníze z Asie a pak se prodávají s marží ve stovkách procent. Takže mi projekt na ruční výrobu vodítek v Čechách přišel jako hodně střelený nápad. Jenže Ondra překvapil…

Uběhl měsíc a dostal se ke mně první produkt, logo, fotky a začal jsem chápat, že tady nejde vůbec o „nějaké vodítko“. Za značkou je vidět vnitřní filosofie a taky propracovanost.

14163825_1793347674278546_1235506366_o

  • Vodítko je ruční výroba, žádný šunt.
  • Udrží i fakt silná plemena (viz fota níže).
  • Jsou funkční a mají propracovanou funkčnost do detailu.
  • Fakt dobře vypadají.
  • Jako značka se dají tyhle produkty dál a dál posouvat.

Dneska už vím, že i když jde o „obyčejný produkt“ bude mít neobyčejný úspěch. A víte jak to vím? Protože je to produkt a značka na který píšu recenzi, aniž bych za to něco dostal. Líbí se mi a prostě ji tu chci mít na trhu a nejenom tu, ale i na Amazonu.


A víte co?

Ondrovi trochu radím s marketingem a projektem jako takovým. Rozhodli jsme se, že na otestování poptávky nepotřebuje ani e-shop. Prostě se nafotil produkt, vytvořila FB a Instagram stránka a šup s tím do světa. Lidé si vodítko objednávají buď přes zprávu nebo přes e-mail. Je tak i okamžitá zpětná vazba na to, co uživatel vlastně chce, potřebuje a očekává. A myslíte, že se prodává? Prodává……

Teď když článek píši, tak je to 2 hodiny od zveřejnění FB stránky. Bez jakékoliv reklamy už tam jsou první 4 objednávky. A přesně takhle nějak se pozná, že má produkt smysl.

Žádné zdlouhavé vymýšlení strategie, plánování webu do detailu a mudrování nad SEO. Stačí dobrá myšlenka za produktem a prodeje prostě naskakují.

A podpořte projekt a kupte si dobrý produkt. Díky tomu máte taky možnost, zapojit se do vývoje produktu, přispět svým názorem a tím ho vylepšit.

Samozřejmostí je, že část z prodeje jde na charitu pro pesany. Prostě záchranné Laso pro psí bezdomovce.

Přijde fakt dobře zabalený, s dárečkem a je to fakt jako značkový prémiový produkt. Prostě se mi líbí.

Ondra dělal komplet grafiku k projektu Rok změny. Pokud jste ho sledovali, tak byla fakt dobře udělaná. A líbí se mi, že mu napíšete a hned je všechno zařízený, nic není problém.

Takže když si objednáte, můžete se těšit i na prima zákaznickou podporu.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*