+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
innwinn affiliate

Přebírám Affiliate program 2X větší než Invia.cz

13.12 2013 9 Komentářů

Affiliate obor a provizní programy jsou v Čechách na vzestupu a každý měsíc vznikají další partnerské programy. Samozřejmě, že ne na všech může partner vydělat.  Je potřeba si správně vybrat. Osobně budu od ledna 2014 dohlížet na chod asi nejvýdělečnějšího samostatného affiliate programu. Dnes jsme připravili strategii, která rozproudí odměny pro partnery na 2 násobnou úroveň.

Když se řekne „nejvýdělečnější affiliate program v ČR“, který se vám vybaví? Věřím, že 90% lidí se vybaví provizní program od Invia. Právě proto jsem si dovolil náš program srovnat s velmi rozšířeným a dobře spravovaným provizním programem od Invia.

Partnerský program Inner Winner

Možná zajímavým zdůvodněním srovnání firem Inner Winner a Invia je jejich název. Inner Winner má totiž zaregistrovanou ještě značku InnWinn. Pokud si srovnáme značku InnWinn a Invia zjistíme, že mají společného víc, než se na první pohled zdá. Je vidět, že Inner Winner má vše zdvojené a možná právě proto vyplatí partnerům za rok 2013 dvakrát tolik.

Pojďme se podívat na strukturu tohoto docela neznámého provizního programu.

Inner Winner má momentálně 2 partnerské programy. Klasický partnerský program a VIP partnerský program na speciální kampaně. VIP program je zvolen z důvodů motivace partnerů a také aby se velké kampaně co nejvíce vyhnuli spamu. Do VIP programu se můžete dostat jako strategický partner pozváním, nebo tím že projevujete aktivitu v klasickém provizním programu a vyhýbáte se spamu. Pak je v našem zájmu vás co nejdříve dostat do vyšší úrovně programu, kde se také točí nejvíce peněz.

Produkty Inner Winner

Inner winner je společnost, která se věnuje osobnímu rozvoji. Jak se ukazuje v ČR i ve světě, je osobní rozvoj trh, který roste neuvěřitelným tempem. A spojení osobního rozvoje a byznysu je pro každého sázka na jistotu.

Jako partner máte možnost propagovat široké portfolio produktů s provizí od 50 Kč do 2 500 Kč za jedinou konverzi. Nejzajímavějším artiklem jsou vstupenky do NueroLaboratoře, podprahové nahrávky, workshopy a semináře, členství v 5 minutovka.cz. Obrovský potenciál má Inner Winner TV. Momentálně ještě probíhá kampaň Test2014.cz s neuvěřitelným konverzním poměrem 70% na registraci. Součástí této kampaně je „UpSell“ prodej VELKÝCH VÁNOČNÍCH BALÍČKŮ, které se prodávají ve velkém. Máte šanci získat provizi 650 nebo dokonce až  1300 Kč. To je jen zlomek produktů. Na hodně produktů ještě nejsou vytvořené samostatné kampaně.nejlepší provizní program

Srovnání programu INNWINN a INVIA

Invia.cz

 • Počet partnerů 1500
 • Průměrná provize 680 Kč
 • Vyplacené provize ročně 2,5 až 3 miliony
 • Vyplaceno nejlepším 5 partnerům 1 milion+

Vstup do programu

Inner Winner

 • Počet partnerů 700
 • Můj osobní průměr 998 Kč + DPH
 • Vyplacené provize 2013: 4 miliony (+právě běží velká kampaň)
 • Vyplaceno nejlepším 5 partnerům 2 miliony+

Výhled na rok 2014

V roce 2014 chceme rozjet affiliate program alespoň na dvojnásobek. Drtivá většina partnerů je totiž v současnosti neaktivních „spících“. Na partnerský program prostě nebyl čas. Např. schvalování jednotlivých konverzí je v současnosti problematické, protože systém není sjednocený.

Priority na rok 2014

 1. Rychlé schvalování a vyplácení všech konverzí
 2. Motivační program
 3. Aktivace partnerů, online podpora a komunikace
 4. Vzdělávací program pro partnery
 5. Speciální strategie pro všechny klíčové kanály
 6. Zdvojnásobit počet partnerů
 7. Zdvojnásobit částky, které jsou vypláceny partnerům

Můžu ještě prozradit, co se chystá. V roce 2014 se chystá i expanze do zahraničí, partneři tedy mají možnost expandovat s námi. Chystá se spuštění projektu přesahující produkty Inner Winner o kterém nesmím nic říct :cry: . Rozjede se na plno online TV, která má širokou podporu veřejnosti a část obsahu bude zpoplatněná (další prostor pro provize partnerů).

P.S. Díky tomu, že trh osobního rozvoje vyrostl velice rychle, je zde obrovský potenciál a relativně malá konkurence affiliate partnerů. Šanci uspět zde má i začátečník. Obsadit některá klíčová slova osobního rozvoje je docela jednoduché a zisky se dají srovnat s výdělky travel affilu nebo finančních produktů, kde je konkurence daleko vyšší. Možná vás třeba nezaujme přímo tento provizní program, ale v osobním rozvoji naleznete desítky dalších projektů o které je velký zájem a mají vlastní affiliate program.

OZ_728x90

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Komentáře

 • Gratuluji Same, myslím že budeš pro ně přínosem a i to rád slyším z pohledu afila, že tam budeš ty. hodně štěstí

 • Skvělá volba pro Tebe Samueli a hlavně pro InnerWinner. Tak skvělého chlapíka jako jsi ty, těžko sehnat. Držím palce do dalších projektů :)

 • Blanka

  Dobrý den,chci se zeptat,protože jsem to moc nepochopila-co by bylo náplní mojí práce,abych mohla získávat nějaké provize.Docela bych ráda spolupracovala s Inner Winner,moc se mi líbí jejich programy.Mám docela dobré komunikační schopnosti vzhledem k tomu,že se zabývám jedním českým MLM.

  • Dobrý den,
   pokud máte zkušenosti s MLM tak je to skvělé. Spolupráce jako affiliate je velmi podobná, s tím rozdílem, že affiliate má jen 1 nebo 2 úrovně.

   Jinak řečeno: Inner Winner je inzerent, který má software pro správu provizního prgramu.
   Vy se po registraci do systému stáváte partnerem, který propaguje produkty inner winner, případně můžete propagovat provizní program, ale to vám nezajistí zdaleka takový příjem jako doporučení konkrétního produktu.
   Jak probíhá propagace:
   Propagace probíhá hlavně přes internet, kde se odehrává 99,9% prodejů přes affiliate odkazy. Podobně jako v MLM, doporučujete produkty přes unikátní affil ID, který vám vygeneruje software a je pro každého partnera unikátní.
   K propagaci můžete využít široké portfolio reklamních prvků:
   Emailing – na odsouhlasené kontakty
   Umístěním příspěvků (s vaším odkazem)na sociální sítě
   Videoprezentace a videa na youtube
   Články na webových stránkách (nejúčinnější jsou články popisující váš příběh nebo zkušenost a nalezení řešení problému).
   Bannery
   PPC textové inzeráty
   Placené inzeráty

   Výhodou affiliate propagace je, že pokud někoho pozvete třeba na své stránky a on projde přes váš unikátní odkaz na web Inner Winner, software přístup zaznamená a zapamatuje si uživatele pomocí Cookies, takže pokud nakoupí uživatel třeba za 1 měsíc, konverze připadne vám. (Pokud si mezitím nesmaže cookie, nebo ho nenaláká ke koupi jiný partner přes své affil ID – potom, logicky, připadne provize jemu.

   Spolupráce vás k ničemu nezavazuje a máte velkou možnost kreativity jak se zapojit a jaký obsah na internetu tvořit.

   Dotazy klidně pište, určitě pomohou více lidem.

 • Slavomíra

  Dobry den,

  ak sa nemýlim sposob spoluprace v affiliate Inner Winner bude asi myšlienka, ktorá sa zrodila kdesi v čase NR live(?)

  Mňa veľmi baví MLM hlavne s kvalitnými produktmi, takze si ich poctivo vyberám, možná spolupráca s Inner Winner ma preto velmi potešila. Ako je to pri tzv registrácii? Poplatky či odmeňovací systém?

  Ďakujem veľmi pekne.

  Slávka

  • Dobrý den,
   Affiliate není totožný s MLM. Není zde pyramida, ale zpravidla maximálně 2 úrovně.

   Také zde nejsou vstupní poplatky a podobné praktiky napomáhajícím letadlovým systémům. Zde pouze propagujete produkty, které vás osobně zajímají. Žádné závazky, jen je potřeba se vyhýbat SPAMU. V případě že uskutečníte prodej, je vám po schválení konverze vyplacena provize.

 • Zdravím Same,

  Invia už pár let nepatří k nejlepším affilům, pro srovnání sis mohl najít lepší. Ale to až tak nevadí. Trochu mě při pohledu na kampaně zarazil tvůj průměr za objednávku. Když se na to koukám, vychází mi, že jsi musel prodat hodně produktu Neurorestart (nebudu ti tu raději psát svůj názor na produkt) jinak by si nemohl mít průměr tisíc korun, když většina provizí z kampaní je hluboko po dní, zajímá mě ale, jsou v plánu i jiné kampaně než tyto “infoprodukty” ?

  • Ahoj,
   netvrdím že Invia je nejlepší, ale por hodně lidí je a zůstane synonymem affil programu na cestování, takže proto ten výběr.

   Produktu NR jsem samozřejmě prodal hodně, obsahově byl přínosný. Pokud jsi to nesledoval a neviděl obsah, těžko můžeš posoudit. Samozřejmě chápu co se lidem nelíbí, forma prodeje, styl prezentace, je zbytečné to zde řešit. Počet účastníků míří k 5000 a reklamace jsou promilové, většinou z finančních důvodů. Jelikož jsem z hodně lidmi kteří se zúčastnili v kontaktu, vidím jak vyrostli a posunuli se. To je účel.

   Zpět k dotazu: Mimo info produktů jsou tam provize za reálné semináře, akce a vstupenky – to je velmi slušně “konvertní”.
   Tebe by mohli zajímat spíše hmatatelné produkty z kampaně Neuro traders , kde jsou různé přístroje které reagují na mozkové vlnění a provize je tam opravdu slušná. Zde je prostor pro firemní klientelu a dárky klientům v korporacích.
   Neuro laboratoř se velmi čile rozvíjí. Zaměření pro lidi jako dárkové zážitky nebo opět pro firemní klientelu, kde je velký potenciál a provize jsou velmi zajímavé.

   Chytá se nový portál a sním i nová forma odměňování, víc zatím nemůžu říct, není to ve fázi, kdyby to šlo zveřejnit.

   • Díky za odpověď, podívám se jestli mě tam něco nadchne :-)

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*