+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

PomocVaše firma neroste? Mám pro vás řešení!

pomoc1

Pomóóóc moje firma neroste!

Právě řešíte, proč váš projekt neprosperuje jako Facebook Marka Zuckerberga? A nechováte se náhodou jako žába vařená na mírném ohni? Hned to zjistíme…

 Mám pro vás dobrou zprávu

Můžu vám pomoci šlápnout do pedálů a rozjet váš projekt naplno, ale jestli chcete rychlé výsledky, rozhodně nepojedeme na nejlehčí převod. Zvednu vám růstové křivky firmy a společně najdeme způsob jak řídit projekt a ještě u toho mít čas si zajet na výlet s rodinou na kole.
Ale co ty žáby?

Dám vám unikátní recept

ikona-hrnek 2 hrnce
ikona-zaba 2 celé žáby (na pohlaví ani druhu nezáleží)
ikona-voda Vodu
ikona-varic 2 vařiče 

Dva stejně velké hrnce položte na sporák a vlijte do nich po dvou litrech vody o pokojové teplotě. Nyní jeden vařič zapněte na plný kotel a vyčkejte, než začne voda pořádně vřít.

Když se tak stane, zapněte i druhý vařič na mírný plamen a nechte vodu
pomalu ohřívat.

Přineste žáby!

Nyní se zjistí, jací jste podnikatelé

Do vody s mírným ohřevem vložte živou žábu a nechte ji pomalu ohřívat. Uvidíte, že si bude v teploučké vodě pěkně lebedit, pomalu proplovat ze strany na stranu a vůbec jí nebude vadit, že ji pomalu uvaříte k smrti. Až se nakonec, zcela bez boje, uvaří.

Nyní vezměte do ruky druhou žábu a zkuste ji vhodit do varem bublající a vřící vody.

Tipnete si, co se stane?

Ano, pokud jste tipovali, že žába z vody vyskočí, stáváte se šťastnými výherci této tipovací soutěže.

Nenechte svou firmu uvařit!

Drtivá většina podnikatelů a firem se chovají jako žába vařená na mírném ohni.

Bohužel od našich babiček a dědečků jsme se naučili, že máme být velmi opatrní. Hlavně něco neudělat rychle, abychom náhodou neudělali nějakou chybu. Flexibilní a proaktivní jednání je však klíčové pro úspěch jakéhokoliv projektu. Pojďme společně naplánovat vaše akční kroky.

Po roce podnikání jsem se rozhodl udělat výrazný krok vpřed. Vzali jsme všechny rodinné úspory a otevřeli naši vysněnou restauraci. Vše se zdálo jako pohádka.

I přes úvodní úděsné kolečko schvalovacího procesu se nám podařilo restauraci otevřít. První večer přišlo 25 lidí na večeři a o víkendu jsme měli totálně obsazeno. Najmuli jsme personál a začínali jsme si trochu věřit.

 • Postupně jsme upravovali jídelní lístek a připravili propagaci.
 • Postupně jsme vylepšovali interiér restaurace, podle toho kolik se prodalo.
 • Postupně jsme vylepšovali kuchyni a dokupovali do ní lepší vybavení.
 • Postupně jsme začali trávit v práci víc a víc času. Náklady s kterými jsme na začátku nepočítali, narůstali, zato hostů začalo ubývat.
 • Postupně narůstala nespokojenost zaměstnanců, kteří neviděli výsledky své práce a tak nás postupně opustili.
 • Pro samou práci jsme neměli čas věnovat se důležitým věcem a krok za krokem jsme se vzdalovali od svého snu. Neměli jsme žádný čas řešit propagaci nebo provozní změny. V práci jsme trávili 7 dní v týdnu 12 až 14 hodin a na vlastní život už nebyl vůbec žádný čas.
 • Postupně narůstala naše frustrace a tak se nám dařilo hůř a hůř. Nakonec jsme po roce zavřeli a bylo…

No a takto jsem před deseti lety doslova uvařil k smrti svůj první projekt. No a takto jsem před deseti lety doslova uvařil k smrti svůj první projekt.

Postupně a na mírném ohni :)

Vykašlete se na postupné změny a vezměme to pěkně od podlahy hned teď.

pomoc2

Zahřeji vás u srdce

To co děláte, v čem podnikáte, může mít obrovský význam. Může vám to umožnit naplnit svůj život radostí a štěstím. Má to však své zákonitosti.

Podnikání je jako oheň. Teplo podnikatelského krbu však můžete udržet, jen pokud budete přikládat dostatek paliva. Pro firmu je palivem energie a nasazení týmu, který každý den nasazuje svůj krk. Jsou to také peníze a investice, jejichž množství určuje nejen množství získaného tepla, ale i celkovou velikost krbu, u kterého budete popíjet šampaňské.

Palivem může být i váš čas. Je to však palivo ze všech nejvzácnější, můžete ho přiložit jen omezené množství a nikdy nevíte, kolik ho přesně máte. A proto mám pro vás řešení na míru.

pomoc3

Pomůžu vám přikládat

Nejenom že vám vysvětlím, proč, kolik, co a jak přikládat, ale pomůžu vám naplánovat stavbu celého projektu. Přiložím ruku k dílu a dostanete podrobný plán a sadu akčních kroků, které vás dovedou k požadovanému cíli.

Můžete se spokojit s průměrnými výsledky a pak vám stačí průměrný marketingový poradce. Nebo chcete dosáhnout významných a rychlých pokroků a pak jsem tu přesně pro Vás.

Společně rozdmýcháme energii vašeho projektu a uvidíte, že výsledky začnou přicházet
téměř okamžitě.

Šíp, který zasáhne cíl

je výsledkem stovky střel, které padly vedle.

Zamiřme nyní přímo do černého

arrow1

S čím vám mohu pomoci

Mé výsledky nejsou výplodem sezení ve školní lavici na Vysoké škole ekonomické. I když bych se hrozně rád honosil titulem a seděl v zadýchané korporátní kanceláři s tabulkovým platem, získal jsem v životě něco mnohem cennějšího.

Získal jsem desetileté zkušenosti z podnikání v mnoha oborech. Pomohl jsem již více než 1 500 podnikatelům odbornou radou a vedením zlepšit jejich byznys. Místo ležení v učebnicích jsem vlastními investicemi a prací získal přehled o funkčních strategiích, které využívají úspěšné firmy po celém světě.

Kromě desítek konzultací jsem pomohl naplánovat, zrealizovat a zvýšit výkon 10 projektů. Za jediný rok jsem manažersky řídil projekty, které jen v roce 2014 přivítali více než 1 310 000 návštěvníků.

Moje specializace?

 • Plánování, realizace a řízení projektů
 • Vylepšení produktového portfolia
 • Nastavení obchodní strategie
 • Zlepšení výkonu firmy
 • Kompletní marketingové plánování

Jestli přemýšlíte, že svůj projekt posunete o nějaký ten level výše, můžeme se do toho pustit. Můžete utratit peníze za hromadu studií a reklamu, nebo jít do akce a investovat do růstu svého podniku. Společně zasejeme na úrodu, kterou nebudete stíhat sklízet ani multifunkční strunovou sekačkou.

Zaručuji návratnost investice

Pracuji s poctivými lidmi, kteří chtějí urychlit proces vývoje jejich projektu a společně dosáhnout změn, které výrazně umocní dosažené výsledky.

Změny nedosáhneme bez práce, ani bez peněz. Investice, kterou dnes uděláte, nebude zdaleka poslední, která váš projekt čeká, ale určitě to bude ta, která se vám stonásobně vrátí.

Peter Hrnčiar
nWave s.r.o.

Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

jan_jindra_reference

Ing. Jan Jindra
Graphic designer

„Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc přinesla zakázky v hodnotě stovek tisíc korun.“

reference Studyline.cz

Studyline s.r.o
jazykové pobyty v zahraničí

Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich profilů na sociálních sítích na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!

Chápu, že váš projekt může být na úplném začátku nebo se mu zrovna nedaří, a proto hledáte někoho schopného, kdo vám pomůže rozdmýchat oheň, který udrží váš projekt v chodu. Můžeme spolupracovat dlouhodobě za podíl na zisku, nebo vyplňte poptávkový formulář na jednorázovou konzultaci, a když se mi uvolní místo, budu vás kontaktovat. Formulář najdete zde – nezávazná poptávka.

Můžete se také podívat na aktuální články, nebo navštívit unikátní seminář dostupný pouze pro pár jedinců.

Klíčem k dokonalé reklamě je přestat klamat

Buďte pro své zákazníky tím, kým chcete doopravdy být, jinak se stanete nahraditelným produktem společnosti.

Buďte opravdoví a nenahraditelní