+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

PomocVaše firma neroste? Mám pro vás řešení!

pomoc1

Pomóóóc moje firma neroste!

Právě řešíte, proč váš projekt neprosperuje jako Facebook Marka Zuckerberga? Čím, jak, proč, co a jak firmu posunout dál? Hned to zjistíme…

 Mám pro vás dobrou zprávu

Můžu vám pomoci šlápnout do pedálů a rozjet váš projekt naplno, ale jestli chcete rychlé výsledky, rozhodně nepojedeme na nejlehčí převod. Zvednu vám růstové křivky firmy a společně najdeme způsob, jak řídit projekt a ještě u toho mít čas si zajet na výlet s rodinou na kole. Tedy pokud na kole jezdíte.

Šíp, který zasáhne cíl

je výsledkem stovky střel, které padly vedle.

Zamiřme nyní přímo do černého

arrow1

S čím vám mohu pomoci

Mé výsledky nejsou výplodem sezení ve školní lavici na Vysoké škole ekonomické. I když bych se hrozně rád honosil titulem a seděl v zadýchané korporátní kanceláři s tabulkovým platem (ne to bych vážně nerad), získal jsem v životě něco mnohem cennějšího.

Získal jsem dvanáctileté zkušenosti z podnikání, sestavování a vedení týmů a malých i velkých marketingových kampaní. Pomohl jsem již více než 1 500 podnikatelům odbornou radou a vedením zlepšit jejich byznys. Místo ležení v učebnicích jsem vlastními investicemi a prací získal přehled o funkčních strategiích, které využívají úspěšné firmy po celém světě. 

Nejsem teoretik, ale vše jsem si poctivě odmakal a otestoval na vlastních penězích. Nejsem nejlevnější, ale dělám věci co dávají hlavu a patu a nesmrdím. 

Jako jeden z mála lidí v oboru jsem ochotný se domluvit u zajímavých projektů i na výkonnostní odměně. Co to znamená? Že platíte za mou práci jen % z toho, co vám reálně vydělám. 

Moje specializace?

  • Plánování, realizace a řízení projektů
  • Vylepšení produktového portfolia
  • Nastavení obchodní strategie
  • Zlepšení výkonu firmy
  • Kompletní marketingové plánování
  • Inovace a zvyšování produktivity

Jestli přemýšlíte, že svůj projekt posunete o nějaký ten level výše, můžeme se do toho pustit. Můžete utratit peníze za hromadu studií a reklamu, nebo jít do akce a investovat do růstu svého podniku. Společně zasejeme na úrodu, kterou bude radost sklízet.

Zaručuji návratnost investice

Pracuji s poctivými lidmi, kteří chtějí urychlit proces vývoje jejich projektu a společně dosáhnout změn, které výrazně umocní dosažené výsledky.

Změny nedosáhneme bez práce, ani bez peněz. Investice, kterou dnes uděláte, nebude zdaleka poslední, která váš projekt čeká, ale určitě to bude ta, která se vám stonásobně vrátí.

Peter Hrnčiar
nWave s.r.o.

Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

jan_jindra_reference

Ing. Jan Jindra
Graphic designer

„Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc přinesla zakázky v hodnotě stovek tisíc korun.“

reference Studyline.cz

Studyline s.r.o
jazykové pobyty v zahraničí

Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich profilů na sociálních sítích na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!

Chápu, že váš projekt může být na úplném začátku nebo se mu zrovna nedaří, a proto hledáte někoho schopného, kdo vám pomůže rozdmýchat oheň, který udrží váš projekt v chodu. Můžeme spolupracovat dlouhodobě za podíl na zisku, nebo vyplňte poptávkový formulář na jednorázovou konzultaci, a když se mi uvolní místo, budu vás kontaktovat. Formulář najdete zde – nezávazná poptávka.

Můžete se také podívat na aktuální články.

Klíčem k dokonalé reklamě je přestat klamat

Buďte pro své zákazníky tím, kým chcete doopravdy být, jinak se stanete nahraditelným produktem společnosti.

Buďte opravdoví a nenahraditelní