+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
ben-white-148783-unsplash

Online kurzy jsou nyní za dobrovolný příspěvek a bez registrace

Lidi, znáte princip projektu “Pošli to dál”. V principu nejde o nic jiného, než že někomu pomůžete a on vám to následně nevrácí, ale stejnou měrou pomůže někomu jinému. Nakonec se vám to vrátí ve větší míře, ale úplně z jiné strany. No a dnes přišla řada na mě, abych něco zase dal já.

Nebudu chodit kolem horké kaše. Nad tímto krokem jsem přemýšlel již dlouhou dobu a pečlivě vše připravoval. Jde o to, že nyní definitivně zveřejňuji kompletní sérii kurzů, včetně videí, pracovních skript a pracovních listů za dobrovolný příspěvek a bez nutnosti zadávat e-mail. Každý z vás se tak můžete naučit zdarma teoriii i praxi, která klientům přinesla tržby v desítkách milionů.

V následujících řádcích jen shrnu, co mě k tomuto kroku vedlo.

KOMPLETNÍ KURZY NAJDETE ZDE

Již jsem někde hodně jinde

Pravda je, že kurzy (Progress Academy, Rok změny, Projektové řízení a další moduly) vznikaly před 3 a 2 lety.

Za tu dobu se toho u mě hodně změnilo a já bych nerad skončil jako řada jiných lidí, kteří jednou něco udělají a pak se toho drží celý život, jako by to byla jediná významná věc v jejich profesním / osobním životě. Poslední tři roky pro mě byly relativně obtížné v osobní rovině a je čas to vše hodit za hlavu. Zároveň se potřebuji soustředit na nové projekty (třeba vydání knihy) a tak ty starší a (pro mně) méně prioritní odsunout.

Přesto vím, že ten kurz má dodnes obrovskou hodnotu pro spoustu lidí, kteří jsou na začátku, chtějí se vzdělávat v marketingu, nebo potřebují pomoct s projektem. Ne vše je v těch kurzech dnes dokonalé a něco by potřebovalo aktualizovat, ale i tak – je to prostě opravdu super práce a spousta lidí na tom kurzu odvedla skvělý výkon.

Takže jestli chcete, můžete se nyní vzdělávat za dobrovolný příspěvek. Zda pošlete jednu korunu nebo dva tisíce, nechám jen na vašem uvážení a možnostech. Hlavně něco pošlete, protože co je zdarma, toho si lidé tolik neváží. Nebo odkaz pošlete někomu, kdo se zrovna chce posunout v marketingu dál nebo potřebují zlepšit svůj projekt.

Budu rád, když nabídku využijete. Nakonec to ale bude hlavně o vaší vytrvalosti a odhodlání, zda poznatky z kurzu zúročíte.

Já vám přeji, ať se to podaří.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*