+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

Odkazy

Zde naleznete odkazy na praktické zdroje které vám pomohou s podnikáním i změnou v osobním životě. Také zde naleznete odkazy na všechny přátelé a spolehlivé partnery které doporučuji.

Děkuji všem kteří mě podpořili a pomohli nastartovat velké změny v mém pracovním i osobním životě. Vážím si Vás:

Mgr. Magdalena Čevelová patří mezi specialisty na marketingové poradenství pro malé firmy a živnostníky. Na její práci oceňuji, že má svou vlastní cestu. Marketingová čarodějnice (jak se sama nazývá) vidí marketing jako plnohodnotnou součást vašeho podnikání. Díky vlastním metodám dokáže i ona řešit propagaci tam kde začíná – ve Vaší hlavě. Pokud tedy myslíte, že vám nemůžu pomoci já, obraťte se na ní a  její metody Vás učarují.

Jaroslav Tykal – Úspěšný podnikatel, který své podnikání zaměřil na studijní a pracovní pobyty v zahraničí. Vybudoval stabilní firmu, která má pobočky po celé České republice a v Austrálii. Jestli chcete vycestovat, nebojte se obrátit na jejich telefonní linku.

Jiří Rostecký – Student podnikatel, který se práce nebojí. Nejsem si jistý jestli je něco ,co by v online světe nedokázal zařídit. Jeho hlavní obor je copywritening, ale věnuje se i několika online magazínům a zajistí i programování stránek a SEOoptimalizaci. Mám s ním jen dobré zkušenosti. Kdybych měl v jeho věku znalosti, které má byl bych už asi multiM. Snad se to povede jemu.

Robert Němec.com je super web pro všechny, kdo potřebují informace ze světa marketingu. Pokud jste velká firma a hledáte profesionální služby z garancí, je firma RobertNemec.com ta správná. Počítejte s cenou, která odpovídá kvalitě.

ProMarketing.cz – Je další z webů o marketingu, které se vyplatí sledovat. Služby jsem nikdy nezkoušel, ale najdete zde spoustu zajímavých článků a úvah o online marketingu. A když zrovna vytváříte marketingový plán, nabízí několik webových aplikací k prodeji.

 

 

 

Máte tip na dobrý web nebo sem chcete přidat svůj odkaz? Napište mi.