+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

KonzultaceKdo jsem a v čem vám mohu pomoct?

Chcete aby vaše firma rostla a rádi byste se poradili s někým, kdo si vše vyzkoušel na vlastních penězích a nemá jen teoretické znalosti?

Jmenuji se Samuel Hornek a byznysu a marketingu se věnuji od svých 18 let. Nejsem nejlevnější a ani nepřijímám všechny zakázky. Dělám to, co dává hlavu a patu, jsem spolehlivý a nesmrdím. Rozumím prodeji, marketingu a řízení projektů a procesů v malých a středních podnicích. Baví mě technologie a zavádění automatizace a inovací všude tam, kde to má smysl.

Jako jeden z mála lidí v oboru jsem schopný domluvit se na odměně na základě dosažených výsledků a to především u marketingových kampaní, kde lze úspěšnost snadno vyhodnotit.

Co pro vás zajistím?

  • Marketingové / prodejní konzultace
  • Business konzultace
  • Školení
  • Zavádění procesů do firem (snižování nákladů, produktivita)
  • GDPR
  • Vedení a vývoj on-line projektů
  • Marketingové kampaně

Vyplňte dotazník níže a já se vám ozvu zpět do 24 hodin

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Peter Hrnčiar
nWave s.r.o.

Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

jan_jindra_reference

Ing. Jan Jindra
Graphic designer

„Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc přinesla zakázky v hodnotě stovek tisíc korun.“

reference Studyline.cz

Studyline s.r.o
jazykové pobyty v zahraničí

Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich profilů na sociálních sítích na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!