+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Konzultace pro Váš projektKdo jsem a v čem vám mohu pomoct?

Když jsem před deseti lety začínal podnikat, nevěděl jsem ještě, že jednou budu řídit projektové týmy u webových i offline projektů. Začínal jsem s jednou provozovnou v oblasti pohostinství. Jo, to byly časy…

Dnes pomáhám lidem zlepšit jejich podnikání, věnuji se vedení firmy a rozvoji sdílené ekonomiky ve společnosti. Po řízení několika projektů, kterým jsem navýšil tržby o desítky milionů korun a čtyřech letech v marketingu vám dokáži pomoct vytvořit strategii, která vám během 12 měsíců zvedne tržby, nebo dokonce zisk o desítky procent. Toto mohu říct na základě reálných zkušeností klientů. Věnuji se psaní knihy, spravuji portfolio 90 webových projektů a pracuji na projektech díky kterým mohou lidé na zemi žít s větším komfortem i za méně peněz. Vzdělání, odstranění chudoby a věk digitálních technologií – to jsou témata, která mne zajímají.

Změna za jediný rok!

Můžu vám pomoci nastavit projekt tak, aby během šesti měsíců dosáhl navýšení tržeb i o stovky procent (reálná zkušenost) ale něco je pro to samozřejmě potřeba udělat.  Za jediný rok jsem pomohl zrealizovat projekty, do kterých jsme přivedli přes 2 311 000 návštěvníků a získali jsme 161 000 nových kontaktů na potencionální zákazníky. Celkový obrat dosáhl do desítek milionům korun. A i když peníze nejsou všechno, dávají vám do rukou možnosti, jak se svým životem naložíte. A teď je čas vzít tyto možnosti a využít je pro svůj růst a hlavně pro úspěch celé společnosti.

Co pro vás jsem schopen zařídit?

  • Vytvoříme unikátní prorůstovou strategii.
  • Originální marketingové kampaně.
  • Správu výkonnostních kampaní (Facebook, PPC).
  • Seo optimalizace.
  • Úpravy webových projektů a realizace.

Dotazník pro krátkou konzultaci zdarma

V krátké telefonické či e-mailové konzultace vás nasměruji, co s projektem udělat dál. Nejsem ani Ježíš Kristus, ani Děd Vševěd. Neznám vše a nemohu pomoci každému. Proto zkuste vyplnit dotazník co nejlépe. Přednost mají projekty, které mají přínos pro společnost a nejsou na úplném začátku. Na úplný začátek doporučuji spíše můj mentoringový projekt. Pokud chcete, abych se svým týmem navýšil váš zisk, sepište svůj záměr i aktuální stav do formuláře a já vás nasměruji nebo si domluvíme konzultaci. Odpovím každému.

Povinné údaje
Spam je pro mě sprosté slovo!
Nadávám maximálně jednou týdně.

Peter Hrnčiar
nWave s.r.o.

Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

jan_jindra_reference

Ing. Jan Jindra
Graphic designer

„Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc přinesla zakázky v hodnotě stovek tisíc korun.“

reference Studyline.cz

Studyline s.r.o
jazykové pobyty v zahraničí

Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich profilů na sociálních sítích na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!

Máte dotaz nebo se chcete něco naučit?

Pro akční lidičky, kteří chtějí dosáhnout ve svém životním příběhu daleko rychlejšího vývoje, jsem připravil unikátní semináře. Aktuálně nemám žádné volné termíny, ale pokud chcete pomoci, zkuste mne kontaktovat na Facebooku. Sam z Prahy je tu pro každého, kdo chce růst, podnikat a dělat věci co mají smysl.

Zajistím, že budete mít vnoučatům o čem vyprávět.

Přehled seminářů