+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Konzultace pro váš projektKdo jsem a v čem vám mohu pomoct?

Pomohl jsem klientům v navýšení tržeb o desítky milionů korun a vytvořil několik úspěšných projektů.  Dnes se zajímám o projekty sdílené ekonomiky, připravuji knihu a aplikace. Aktivně jsem působil jak v malých společnostech, rodinných firmách, tak ve společnosti s obratem v miliardách korun.

V krátké e-mailové konzultaci vás nasměruji, co s projektem udělat dál. Nejsem ani Ježíš Kristus, ani Děd Vševěd. Neznám vše a nemohu pomoci každému. Proto zkuste vyplnit dotazník co nejlépe. Přednost mají projekty, které mají přínos pro společnost a nejsou na úplném začátku. Na úplný začátek doporučuji spíše můj mentoringový projekt. Neodpovídám na dotazy, které zjistíte za 10 minut hledání na Googlu. Díky za pochopení.

Co pro vás jsem schopen zařídit?

  • Vytvoříme unikátní prorůstovou strategii.
  • Originální marketingové kampaně.
  • Úpravy webových projektů a realizace.
  • A/B testování – zvýšení prodejů.
  • PR článkové kampaně.

(pozn. Cena osobní konzultace v hodinové sazbě, výše zmíněné body od nižších desítek tisíc)

Dotazník ke konzultaci

Povinné údaje
Spam je pro mě sprosté slovo!
Nadávám maximálně jednou týdně.

Peter Hrnčiar
nWave s.r.o.

Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

jan_jindra_reference

Ing. Jan Jindra
Graphic designer

„Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc přinesla zakázky v hodnotě stovek tisíc korun.“

reference Studyline.cz

Studyline s.r.o
jazykové pobyty v zahraničí

Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich profilů na sociálních sítích na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!

Další služby

Správa webů

Placené články

V rámci holdingu ve kterém pracuji se zajímáme o investice do startupových projektů.