+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Vesmír se řídí jasnými pravidly. “Jak do lesa voláte, tak se z lesa ozývá. Jak do sází, tak také sklízí.” Všichni tato jednoduchá pravidla známe. Já v ně věřím a proto se jimi také řídím. A je to také možná důvod, proč jste se ocitli na této stránce. Nebo ne?

Na této stránce bych se měl pochlubit svými výsledky, ale důležitější bude, když vám ve čtyřech krátkých odstavcích ukáži

 • čemu věřím
 • čím jsem prošel
 • jak vám mohu pomoci.

Čemu věřím

Jsem povahou spíše idealistický realista. Znám zákonitosti naší reality a přesto (nebo právě proto) věřím na pravdu, lásku a štěstí. Věřím, že se lidé mají více starat o to aby byli lidmi, než aby měli plné pupky. Věřím, že bohatství vzniká zvláštními způsoby, které pro mně vystihuje jednoduché pravidlo “Čím víc dáš, tím víc dostaneš.”. Věřím, že jsme součástí přírody a skutečné prosperity dosáhneme, jen když na to budeme myslet a jednat podle toho. Také věřím v přírodní řád a fakt, že v přírodě nic nevzniká nahodile, ale vše má svůj účel. Jak naplňuji svůj účel a k čemu vám to je se dozvíte hned vzápětí, až dočtete k poslednímu odstavci.

Čím jsem prošel

Jsem z chudé rodiny o šesti dětech, pěti psech a asi šestnácti divokých kočkách. Neměli jsme teplou vodu, někdy ani elektřinu. Znám jaké to je, mít křeče z hladu a vím, že koláče nerostou na stromech, ale i to, že jahody mohou růst u sousedů na zahradě. Na “vlastní nohy” jsem se proto stavěl ještě před dosažením plnoletosti a hned po osmnáctých narozeninách jsem cupital na živnostenský úřad a vrhl se do víru podnikání.

Znám podrobně, jak funguje řízení podniků i prodej zboží po internetu. Prošel jsem si jak úspěšnými kampaněmi, které přinesly miliony na tržbách, tak projekty které takové štěstí neměly. Mám za sebou krizové řízení firem a řešení bankrotů i růstové strategie s meziročním růstem o desítky procent. Díky tomu všem znám hodnotu peněz a vážím si lidské práce, odvahy, vytrvalosti.

S čím vám mohu pomoci?

Líbí se mi rozdělení osobností podnikatelů na startovače a dotahovače. Já jsem však někde mezi. Dokáži přimět lidi, aby táhli za jeden provaz a dělali společně věci, které by nikde dříve nedokázali. Jdu jim příkladem a dokáži jim představit firemní vizi takovým způsobem, aby dávala smysl jejich lidským individualitám. Umím postavit firmu z nuly na nohy v řádů měsíců, ale dokáži díky projektovému řízení také zlepšit výsledky a procesy u zaběhnutých firem, které se chtějí posunout dál, nebo mají zrovna potíže. Rozumím marketingu a prodejním strategiím stejně jako vývoji IT software, aplikací a technologiím. Populární zkratky CEO, CTO a COO mám již za sebou.

Jsem hlavně člověk, který dělá čemu věří. Ozvěte se, pokud chcete řešit:

 • Marketingovou strategii
 • Projektové řízení a projektový management
 • Validace nápadu a vytvoření podnikatelského plánu
 • Potřebujete pomoct s návrhem a vývojem software
 • Chcete zlepšit proces ve vašem pankovém startupu
 • Toužíte zvýšit prodeje
 • Chybí vám člověk na vedení a vývoj on-line projektů
 • Chcete se prostě poradit

Odešlete dotazník níže a já se ozvu do 48 hodin

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Peter Hrnčiar
nWave s.r.o.

Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.

jan_jindra_reference

Ing. Jan Jindra
Graphic designer

„Samuel je výborný projektový manažer, se kterým je radost pracovat. Dobrými nápady a bohatými zkušenostmi dokáže pozvednout jakýkoliv projekt na mnohem vyšší úroveň. Spolupráce s ním mi navíc přinesla zakázky v hodnotě stovek tisíc korun.“

reference Studyline.cz

Studyline s.r.o
jazykové pobyty v zahraničí

Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu našich profilů na sociálních sítích na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!