+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

O krůček blíž k úspěchu díky webinářům a online školením + 5 důvodů proč spustit svůj video webinář

Nejlepším způsobem, jak oslovit a zákazníky a prodat, je odjakživa osobní prodej. Osobní setkání „Face to Face“ Vám umožní zaujmout celou svojí osobností a představit svůj produkt nebo službu všemi smysly. S nástupem online podnikání a online marketingu na to začali firmy zapomínat. Nechtěli již investovat do obchodních zástupců a radši investovali do neefektivních bannerových kampaní.

Teď se osobní přístup a budování vztahů vrací, vylepšené o možnosti, které poskytuje internet. Takže se pojďme podívat na to, co webinář nebo online školení/ konference přinese do vašeho podnikání.

Asi už se Vám někdy stalo, že jste se s někým bavili online na skypu, ICQ nebo jste provozovali kybersex online?? No a teď máte možnost tenhle efekt přenést i do svého podnikání a online v živém přenosu komunikovat se svými zákazníky i zaměstnanci a kolegy ať jsou kdekoliv na světě.

Já sám jsem se účastnil webináře, kde bylo v jeden moment přihlášeno 10 000 lidí na ráz. Za jak dlouho by je oběhnul váš nejlepší obchodní zástupce? Když si představíte tu masu lidí, která s vámi online komunikuje a sleduje vaše sdělení, je to něco neskutečného.

Pak již stačí znát svojí statistiku prodejů a víte, že nakoupí třeba každý 100 člověk, nebo každý 10?! To jsou čísla, která rozzáří očíčka i mému 2letému synovi J. Když si k tomu připočtete, že tenhle báječný prostředek pro komunikaci a sdělení důležitých informací máte k dispozici téměř zadarmo, možná už září oči i vám.

Jediné co k pořádání webinářů potřebujete jsou znalosti o tom, jak spustit svůj webinář, jak technicky zařídit aby se každý mohl připojit a jak si připravit obsah (sdělení), který na webináři předáte. Teď je tu báječný online trénink zdarma, který připravila Petra Svobodová ve svém kurzu WebinářAcademy. Petra má za sebou zkušenosti s organizací těch největších webinářů a online školení, které se na Českém trhu konali.

OZ_728x90
 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*