+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
NFT ART 4 FREEDOM

NFT umění jako protiválečná investice

Ve spolupráci s umělci na z Ukrajiny, Běloruska a dalších zemí světa jsme spustili aukci protiválečného NFT umění. Tyto obrázky můžete brát jako revoltu proti Putinovi, podporu boje za svobodu, nebo prostě jako hodně spekulativní investici. NFT trh je totiž jedním z nejrychleji rostoucích oborů v oblasti kryptoměn. 

Pár slov k naší NFT sbírce na úvod

Veškeré zisky, které obdržíme z prodeje, investujeme do podpory nemocnice a teritoriální obrany v Žytomyrské oblasti, která je historicky spjata s Volyňskými Čechy. Právě do těchto nemocnic se svážejí ranění a přeživší z měst Irpiň, Bucha a dalších silně zasažených míst.

Obrázky vznikly ve spolupráci s umělci z Ukrajiny, Běloruska, ale i dalších zemí světa. Kolekce budeme postupně rozšiřovat, ale i jejich vydání vyžaduje investice pro jejich vytvoření (odměny umělcům) a zapsání (uložení potvrzení o originálu) do blockchainu. I když se NFT kupuje hlavně za účelem investice, dle zákona musím říct, že vám neradíme, abyste investovali. Berte to jako přímou podporu boje proti teroru a zároveň umělecké tvorby. Budete mít hezkou památku, kterou jednou dáte dětem, stejně jako sbírku známek.

Vzhůru pro NFT na Otevřené moře (Open sea)

Výběr z kolekcí

Screenshot_66 Screenshot_65 Screenshot_64 Screenshot_63 Screenshot_62 Screenshot_61 Screenshot_60 Screenshot_59 Screenshot_58 Screenshot_57 Screenshot_56

Všechny díla nejdete pod naším účtem. Za podporu a sdílení děkujeme.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*