+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Neuvěřitelné! 4 věci, které má společné úspěšný podnikatel na volné noze a drogový dealer

Včera jsem zaslechl neuvěřitelný rozhovor v restauraci. Ihned mě zarazilo, jak moc na mě seděl popis osoby, o které byla řeč. Pokud pracujete na volné noze z domova, zpozorněte! Možná Vás totiž už odposlouchávají a čtou vaše emaily. Rozhovor, který skupinka vedla, se točil kolem jejich souseda. Údajný drogový dealer a já toho máme tolik společného, že jsem se nestačil divit. A co je nejhorší, příště můžou ukázat prstem i na vás, na všechny, kteří pracují z domova a jsou jenom trochu odlišní a úspěšní.

Fakta, která Vás prokazatelně usvědčují, vám možná vůbec nepřijdou divná. V očích vašich sousedů ale můžete patřit mezi členy podsvětí.

Nosí značkové oblečení

Také patříte mezi ty, kteří si občas koupí něco v obchodě místo toho, aby obcházeli tržnice? Nečtete letáky z hypermarketů a na schránce máte výstražně napsáno „nevhazovat letáky“? První usvědčující důkazy.

Nechodí do práce

Pracujete z domova, máte volnou pracovní dobu a chodíte ven nepravidelně během dne? Nepracujete li 8 hodin ve směném provozu, něco není v pořádku! Pozor na to. Nechodit do práce znamená, že nepracujete. Tak kde berete peníze?

Všude jezdí autem

Patříte k těm lidem, kteří sice pracují na volné noze, ale již zapomněli, k čemu nohy slouží? Také si v zimě rád zkrátím dobu pobytu venku na minimum. Pokud jste si navíc pořídili kouřová skla proti slunku, máte zaděláno na malér.

Zklidnil se – nechce na sebe upozorňovat

Již nepaříte do 4 do rána a běhání po autech jste si už také odpustili. Lidé prostě stárnou a rodinný život nám po čase začne připadat zajímavější. Dokonce sousedce i podržím dveře a slušně pozdravím.

OZ_728x90

Podnikáte z domova a také se v tom tak nějak vidíte? Možná byste si měli dát na dveře nálepku „nejsem drogový dealer.“ Je totiž dost možné, že už se to šuškandou šíří od dveří ke dveřím. Přeji úspěšný den a žádné drogy.

„Žádné otroctví není tak potupné jako otroctví dobrovolné“. -Seneca

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*