+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
A photo by Alex wong. unsplash.com/photos/l5Tzv1alcps

Největší provizní programy světa – Skimlinks

Před pár týdny jsem slíbil v článku “největší provizní porgramy světa” pokračování. Proto tento věnuji Skimlinks – jedné z deseti největších platforem pro monetizaci na světě.

V Čechách máme trochu smůlu

Čechy jsou poměrně malý trh, pro většinu řešení nezajímavý. Projekt Skimlinks patří mezi ně. I tak je dobré jeho princip zmínit, protože řada z vás má weby multijazyčné, nebo je schopná multijazyčný web vytvořit.

Podívejme se na automatizované platformy pro monetizaci.

Trhu vévodí Google (AdSense) a v Čechách by hned za ním byl Sklik.cz od Seznamu a až za ním byste nalezli CJ.com, což je poměrně známá affiliate síť pod kterou najdete většinu velkých brandů. Nevýhoda Cj.com je, že se s ní relativně špatně pracuje. Mnohem přehlednější rozhraní najdete například u eHub.cz, které je ovšem nesrovnatelně menší.

Své místo má i Skimlinks

Pojďme ale ke Skimlinks.com… Tato platforma zapojeným webům automatizovaně přidává do jejich textového obsahu provizní odkazy. Velká výhoda pro vás je v tom, že můžete snadno zmonetizovat i starší obsah, který jinak leží ladem, přestože na něj chodí z vyhledávačů poměrně dost návštěvníků. Když si uděláte analýzu obsahových webů, zjistíte, že opravdu masa lidí přichází na starší články. Skimlinks umožňuje tento starší obsah snadno monetizovat.

20 000+ Affiliate programů

Skimlinks, je taková chytřejší affiliate síť. Nemusíte procházet každou stránku a článek zvlášť a přidávat tam odkazy, ale propojíte web se Skimlinks a jejcih systém udělá analýzu obsahu webu a pak již automatizovaně přidává affiliate odkazy a vy jen inkasujete provize.
Můžete si nastavit, že se affiliate odkazy objeví například jen u článků starších 1 měsíc, takže neotravujete pravidelné čtenáře. Přes tuto platformu můžete také snadno monetizovat své sociální sítě a celkově je velmi dobře zpracovaná.
Na demo se můžete podívat zde.
Oficiální web najdete zde.
Nic dalšího k tomu nemám. Prostě to vyzkoušejte :-)

Pokud se chcete naučit více o on-line marketingu a monetizaci svých projektů, podívejte se na Progress Academy.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*