+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Nejhorší Vánoce

Jak jsem se dostal od nejhorších Vánoc k příjmům 100 000 měsíčně

Život má někdy divný smysl pro humor. Před čtyřmi lety jsem zažil jedny z nejhorších Vánoc, jaké jsem si mohl připravit. 

Až s odstupem času vidím, co všechno se od té doby změnilo, a chci vám ukázat, co můžete dokázat i vy. A dnes mám pro vás dárek, ale nejdřív se vraťme na začátek příběhu, bez kterého bych vám dnes neměl co nabídnout....
Pracoval jsem rok a půl na pozici obchodního asistenta v korporátní firmě. Práce dvanáct hodin denně, k tomu hodina dojíždění, výplata za starou bačkoru a doma manželka s čerstvě narozeným synem. Práce, u které si říkáte: „Proč to sakra dělám?“ A když se při inventuře zjistilo, že někdo z kolegů (opět) rozkradl půlku prodejny a nám to strhli z výplaty, bylo rozhodnuto. Tenhle postup bych určitě nikomu nedoporučil, ale já se naštval, dal výpověď, zašel do banky, vzal si úvěr a začal jsem podnikat.

Vytvořil jsem e-shop,

nakoupil zboží, zaplatil webové stránky, reklamu a čekal, že se začne prodávat. Nestalo se! Začal jsem zjišťovat, že naprogramované webové stránky jsou k ničemu a desítky tisíc za grafiku a další práce jsem vyhodil oknem. Postup jsem zopakoval, vše předělal, ale výsledek byl stejný. Byl podzim a mně začaly docházet peníze.

Docházející peníze, stres, šestnáct hodin denně u počítače - to byl stav, který jsem si rozhodně nepředstavoval. Úplně nejhorší bylo, jak jsem tím ublížil své ženě. Dnes bych si za to nafackoval, ale stalo se. Blížily se Vánoce a já neměl ani na vánoční dárky. Dělal jsem drobné zakázky za pár stovek, abych měl aspoň na splátky. Tehdy jsem si řekl, že tohle už nechci zažívat. Něco musím ve svém životě vážně změnit.

Tehdy mě nasměrovala moje krásná žena. Ženy mají ten dar intuice, který nám chlapům s chladnou logikou občas (spíš často) uniká. Byl nový rok, já byl na dně a tehdy jsem dostal knihu, která mě nakopla, abych začal dělat věci jinak.

 PA_sell_page_2

Samuel Hornek
Projektový manažer, autor publikace Konec trablům a vzdělávacích projektů Progress Academy a Rok změny.

Začínal v roce 2005 jako vyučený číšník jen s půjčkou 150 000 Kč. Postupně zrealizoval přes deset projektů a vedl několik kampaní, které oslovily miliony lidí a zvýšily tržby klientů o více než 20 milionů korun. 

Dnes se věnuje psaní a šíření internetové gramotnosti. Spravuje své dvě firmy a šíří myšlenku sdílené ekonomiky. 

Posledních 10 000 Kč

Vyprodal jsem zbytek zboží, které se mi podařilo prodat. V kapse jsem měl už jen deset tisíc, nebylo co ztratit. Tak jsem šel do toho. Založil jsem si blog, který je základem těchto stránek, na kterých jste teď i vy.

Neměl jsem žádný prostor pro chyby. Musel jsem už dělat všechno dobře. Začal jsem se věnovat budování příjmů z internetu bez vlastních produktů. Propagovat sebe, své služby a produkty a služby cizích lidí. Teď dávejte dobrý pozor: už po měsíci jsem měl vyděláno prvních čtrnáct tisíc zisku. Nebyl to žádný zázrak, nic nejde hned, ale já vydržel a nepřestal. Zvyšoval jsem hodnotu webu, zvyšoval jsem hodnotu sebe sama, začali mě oslovovat další podnikatelé se zájmem o spolupráci. Do čtyř měsíců jsem měl vyděláno prvních 100 000 Kč.

Na Samuelův blog jsem se dostal na doporučení a díky jeho prvnímu kurzu zjistil, jak to v online světě funguje a vydělal první peníze. Dnes si, i díky němu, vydělávám až stovky tisíc korun měsíčně. Proto ho mohu s klidným srdcem doporučit, je to profesionál.

Tomáš Karásek
prodejce zboží na Amazonu

Než jsem poznal Samuela, dělal jsem na internetu spousty aktivit, které nikam nevedly. Sam mi otevřel oči a nasměroval mne správným směrem. Díky jeho znalostem a skvělé strategii se vše změnilo. Nyní si díky internetu vydělám několikanásobně více a navíc je to zábava. Samuel je skvělý stratég, manager, kouč a psycholog a jeho programy (kurzy) vás vystřelí vzhůru, stejně tak, jako mě. Za to dám ruku do ohně.

Filip Wybraniec
obchodní ředitel

Nebyl čas odpočívat...

Samozřejmě jsem si nemohl oddychnout a začít pracovat 4 hodiny týdně z pláže. Věnovat se "digitálnímu nomádství", jak je to teď populární u lidí, kteří nemají mnoho závazků. Vše jsem investoval zpět a díky tomu stále rostl. Začali mi psát lidé s nabídkou všemožných produktů. Chtěli, abych je propagoval, napsal článek, natočil video a měl za to odměnu, ale o to nešlo. Držel jsem se svého cíle. Už totiž bylo jasně vidět, že potenciál zde rozhodně je. A také, že byl!

Začali mi psát lidé, které zajímalo, jak to dělám. Začali odebírat moje e-maily. Chtěli znát postup, jak na to… a já ho začal sestavovat. Často jsem psaním a telefonováním s lidmi, kteří chtěli pomoci, strávil několik hodin denně. Jenom díky téhle poctivé každodenní práci a osobnímu přístupu můj příjem pozvolna rostl. 

Co se změnilo?

Můžu klidně říct, že od těch prvních vydělaných sto tisíc jsem už nesháněl práci. Naopak jsem musel většinu nabídek na spolupráci odmítnout. Jakmile dokážete obrátit proud poptávky a nabídky práce, majitelé firem už vyhledávají vás a život se tím hodně změní.  Začal jsem pomáhat ostatním lidem; učil jsem je aplikovat stejný postup na jejich podnikání a z pozice manažera vést celé týmy lidí a organizovat projekty. A tam už příjmy rostou výrazně rychleji.

Během dvou let jsem klientům vydělal přes 20 milionů korun a přivedly přes 1,5 milionu návštěvníků. A to nepočítám účastníky kurzů a lidi, s kterými jsem dělal "jen" konzultace. Právě díky tomu, že se lidem poctivě věnuji, získal jsem také přes 65 000 odběratelů e-mailů.

Nic z toho by se nestalo, kdybych nezažil ty šílené Vánoce bez peněz, kdy jsem seděl v nákupáku na lavičce a přemýšlel, jak asi nakoupím všechny vánoční dárky za dvě stovky. A nikdy bych se nedostal k vedení týmů lidí, kdybych před pár roky nezačal dělat věci jinak. Byla to tvrdá škola. Tak tvrdá, že mě přivedla k tomu, abych ji ostatním ušetřil a proto vám dnes dávám všechny vzdělávací projekty, které jsem za dva roky vytvořil za investici odpovídající jedné hodině konzultací s lepším marketingovým specialistou. Prostě za peníze, které si můžete dovolit i vy, pokud chcete začít růst a vydělávat na internetu. Zároveň garantuji minimálně zdvojnásobení vaší investice, jen díky splnění kroků v pracovních sešitech. 

Říkáte si, že je to holé bláznovství? Ano uznávám, trochu blázen skutečně jsem. A možná právě proto, pokračujte ve čtení níže....

Nenechte to na poslední chvíli!

Vytvořil jsem pro vás snadno uchopitelné on-line kurzy. Video tréninky, které vás provedou tím, abyste také mohli začít jednoduše a rychle budovat své příjmy. A stejně, jako se to povedlo mně a dalším stovkám lidí, tak i vy dneska můžete začít tvořit zisky z internetu třeba i z nuly. Vyhnete se tak strachům z toho, že nebudete mít na nájem, nebo si vytvoříte vedlejší příjem a pokud bude mít váš zaměstnavatel trable, vás to neohrozí. Jednoduše si řekněte "Stop stresu!" a změňte svůj život.

Nejde to hned; nemám žádný kouzelný proutek, dá to práci, ale stojí to za to. A možná si za rok uvědomíte, že váš první milion je mnohem blíž, než jste si mysleli. Nebo zase mávněte rukou, že je to blbost - tohle posouzení nechám na vás. Ovšem já vím, že to funguje a že to může zatraceně dobře pomoci i vám a vy se o tom můžete níže přesvědčit bez rizika, že zase někomu naletíte.

Přichází překvapení v podobě Progress Academy

10 let zkušeností v jediném kurzu

Online kurz pro lidi s mozkem i srdcem na správném místě.

Co zásadního se naučíte?

Aby vás neohrozil zaměstnavatel vyhazovem, snížením platu, nebo vás nepřinutil nedostatek zákazníků k unáhleným krokům, je zde modul Online zisky. V něm se naučíte:

 • Jak znásobit svou hodnotu, aby vám lidé rádi platili více
 • Jak vydělávat na službách na internetu
 • Jak vytvořit web bez zbytečných nákladů
 • Úspěšně prodávat cizí produkty
 • Jak si vytvořit online prodávaný produkt
 • Udělat produktovou řadu pro opakované prodeje
 • Sestavíme akční plán na první milion

Jako bonus kurz "Základy SEO optimalizace"

Jedině tak bude váš web dohledatelný na internetu a dlouhodobě porostete. Jen v tomto kurzu najdete 14 videí plných informací, které vás posunou na novou metu v podnikání na internetu. K tomu vás čekají další bonusové materiály a diskuzní členská sekce s osobní podporou.

Na vzdělávání touto formou jsou výborné ohlasy. Proto také garantuji, že pokud zrealizujete základní kroky v kurzu, vyděláte minimálně dvojnásobek vaší investice. I s BONUSY vás čeká 80 videí a pracovní skripta a sešity, které vás provedou vším, co potřebujete vědět o vydělávání peněz díky internetu. Čekají vás novinky, které mohou od základu změnit váš život. 

Za mé semináře lidé platí i přes 12 tisíc korun.

Vy získáváte komplet kurzy jen za 2 420 Kč.

K tomu bonus Rok změny, desítky videí, interaktivní skripta, pracovní sešity, doživotní přístupy s diskuzním fórem a mou osobní podporou. 

Layer 49

ZDE VYPLŇTE SVOU OBJEDNÁVKU

Vyplňte formulář níže a získáte On-line zisky i s bonusy v hodnotě 11 455 Kč

Teď vyplňte objednávku a ihned po připsání platby vám přijdou přístupové údaje do členské sekce.

 

Za 10 let podnikání jsem se naučil hodně, ale nejvíc mě naučil až internet.

00dní
:
00hodin
:
00minut
:
00vteřin

Objednejte DNES a ještě získáte!

Kurz Projektové řízení

Jak naplánovat úspěšný projekt

 • Plánování, plnění cílů, priority
 • Pravidla oblíbených produktů
 • Marketingové strategie
 • Jak získat kopu zákazníků
 • Jak vést tým k prosperitě

FAQ – nejčastěji se ptáte

Potřebuji mít k tréninku webové stránky?

K samotnému tréninku stránky nepotřebujete, ale pokud chcete začít vydělávat on-line, dříve nebo později je založíte. Vydělávat on-line sice můžete i bez nich, avšak se správně postaveným prodejním automatem – webem vždy vyděláte více. Pokud již webové stránky máte, pak je v kurzu vylepšíme. Pokud teprve začínáte, webové stránky založíme v kurzu.

Jak funguje garance pro vrácení peněz?
Program má dva typy garance. Ta první je vcelku běžná, kdy máte 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Garance začíná plynout od obdržení přístupových údajů e-mailem.
Lepší garance je ta roční. Garantuji že svůj dobrovolný příspěvek znásobíte alespoň 5X nebo vám vrátím peníze. 
Pokud byste chtěli vrátit peníze, společně projdeme pracovní sešit a akční kroky, které jste měli zrealizovat. Pokud jste je splnili, ale nemělo to výsledky, peníze dostanete zpět.

Můžu do tréninku vstoupit, když nepodnikám?
Ano, on-line kurz je sestaven tak, abyste mohli jít krok za krokem. Je tam celý jeden modul, který vás provede oblastmi, kde si na internetu můžete jenom přivydělat, zato ale velmi slušné peníze.

Budu si muset k vydělávání kupovat další produkty?
Záleží na konkrétní situaci. Na internetu můžete vydělávat i s nástroji zdarma, pak ale výše vašich výnosů bude velmi omezená. Jak porostete, je přirozenou součástí růstu i moudré investování do aplikací, webových stránek a tvorby vlastních produktů. Začít tedy můžete zdarma a další peníze investovat až z vydělaných peněz.

Kolik času mi trénink zabere?
Kurz je sestaven tak, abyste se mohli vzdělávat podle svých možností. Ideálně přibližně 20–30 minut denně, abyste vše mohli ihned uvádět do praxe. Čas a délka studia je ovšem čistě ve vaší režii.

 
Facebook komentáře

Komentáře

 • Na začátku května jsme se pustili do vytvoření první únikové hry v Liberci. Měli jsme vizi, měli jsme nápad, měli jsme základ. Jenže koncem srpna jsme stále neměli otevřeno. Nejen, že jsme dodělávali samotnou hru, ale neměli jsme absolutně pojem o propagaci, webových stránkách a strategii. Díky produktům Samuela se vzděláváme a snažíme se zdokonalovat naše podnikání.

  • Klára

   Takže ho můžete doporučit? Přemýšlím, jestli do toho jít

   • Ano. mohu doporučit. Stále je , co zdokonalovat a pokud je možnost se dál vzdělávat směle do toho.

 • Magdalena

  Příběh skoro jako z Amerického filmu :). Zajímavé, co je dnes možné.
  I v 56 letech se stále ráda učím nové věci a tohle vypadá jako zajímavá možnost.

 • Jakub Vybíhal

  Mně osobně se už investice do kurzu mnohokrát vrátila. Některé věci jsem již znal, některé ne. V čem ale spatřuji nejvetší přínos, je to, že jsem se na spoustu věcí začal dívat z jiného úhlu pohledu :-) Samuel vás nepošle někam hned po nákupu kurzu, ale po radí Vám i potom :-)

 • Do Samuelova programu jsem neváhal vstoupit, protože to byl právě Samuel, který mi v roce 2013 otevřel oči. Proč? V roce 2013 jsem byl strašný. Spamoval jsem skupiny na Facebooku tak, že každou chvíli jsem jeden a ten samý příspěvek dával do přibližně 100 skupin s myšlenkou tou, že vydělám velké peníze. Viděl jsem skupinu, kde bylo například 20.000 lidí a hned jsem měl v hlavě, jak tady vydělám velké peníze. Měl jsem ve své makovici to, že vydělám třeba 20.000 Kč jen tím, že budu dávat affiliate programy každou chvíli na Facebook.

  Co myslíte, je to dobrá cesta? Myslíte, že jsem něco prodal?

  Řeknu Vám jediné: neprodal jsem lautr nic a jen jsem tímto ztrácel čas. Tohle jsem dělal přibližně dva měsíce.

  Potom jsem měl první úspěšnou kampaň na fotografování od Josefa Cvrčka, kde jsem měl tři prodeje, ale vůbec jsem se nepoučil a nadále jsem spamoval.

  Samuel si toho všiml a upozornil mě na to.

  Co jsem udělal já? Dále jsem to bouchal do skupin hlava nehlava, až pak Samuel vytvořil produkt o affiliate marketingu, který stál přibližně 1.400 Kč. Dlouho jsem zvažoval, jestli vstoupit, či nevstoupit i za takové malé peníze. Nakonec jsem vstoupil na konci roku 2013.

  Co se od té doby stalo?

  Na Facebooku již nespamuji, vytvářím články, Youtube videa, Facebook reklamu, PPC reklamu a zaměřuji se na tuto práci. Pokud se chci zapojit do affiliate produktů, tak jedu tuto svou cestu a přineslo to velké zlepšení a konečně vydělané peníze a to nemalé :).

 • Kdybych neprošel Samovými kurzy a neměl možnost s ním spolupracovat, pravděpodobně bych teď stále bydlel s rodiči a v žádném případě nepracoval na online byznyse. Samův cit pro detail je obdivuhodný a projevuje se i na propracovanosti jeho kurzů. Same díky za všechno, co jsi mě naučil! :)

 • Filip Wybraniec

  U Samuela jsem vstoupil hned do několika programů. Zlomový byl asi první kurz o affilite, díky němuž jsem začal se svým online podnikáním. Abych to ještě více vypiloval, a věnoval se také jiným věcem kromě affiliate, podstoupil jsem nedávno víkendový kurz projektového řízení. Bylo to skvělé. Díky poznatkům z tohoto semináře jsem více než zdvojnásobil své příjmy a konečně chytil ten správný směr.

  Pokud to s online podnikáním myslíte vážně, rozhodně byste neměli vynechat nic, ze Samuelovi dílny. Za mě jednoznačně doporučuji.

 • Kamila Hanzelová

  Vypada to velmi pekne, ale nevim zda bych to zvladla.

  • Kamilo,
   když budete potřebovat, tak se na mě obrátíte v diskuzní skupině nebo přímo na telefon. V kurzu mám i starší ročníky a všichni to zvládají. Někdo rychleji, někdo pomaleji, ale jde to :).

   Samuel

 • Díky projektu Samuela Hronka jsem spustil své vlastní webové stránky s Affiliate partnery. Na základě kurzu se má pracovní kariéra obrátila na stranu vlastního koníčka “Koníček je mi prací a práce koníčkem” a navíc mě čeká asi největší projekt mého života a kariéry vůbec. Děkuji Samueli

 • Ivoš

  Bylo by dobrý, kdyby všichni mohli vyďělávat na internetu. Ale co bych dělal jako vyučený instlalatér, to fakt nevím :)

  Ale držím palce všem kdo mají odvahu.

 • Renata

  základ je jistě rozhodnutí a pak systematická práce s vnitřním přístupem – uvidím, co dokážu -. Pochyby o sobě má většina z nás. Řiďte se svým vnitřním pocitem, zda vás tento způsob práce oslovuje. Zvolte si pro začátek to, co vás nezruinuje finančně, co vás při neúspěchu maximálně připraví o dovolenou u moře. A také se rozhodněte, že když se ukáže, že to není vaše cesta, nic se neděje…. svět je plný cest a každá je plná lidí, kteří po ní jdou…. Potom jste jen vyloučili tu, která není vaše a i to je dobré. Osobně nedoporučuji se zadlužit.

 • Kateřina valkounová

  Jsem OSVČ na rodičovské dovolené a abych doma nezahálela, sestra mi koupila nejmenovaný online kurz pro podnikání pomocí internetu. Ten jsem ale musela vrátit, protože za těch pár desítek minut, co mi denně zbývá, jsem se nedozvěděla žádné pořádné informace, jen prázdké kecy plné emocí. Pak jsem narazila na kurz Progress Academy, zkusila ho a je pro mne přehledný, stručný, hned se dozvídám nové informace, proto jsem si kurz nechala a nelituji, mám spoustu nových nápadů a hlavně už vidím, jak to všechno funguje. Doporučuju.

 • Pred nedávnom som vstúpil do Samuelovho kurzu a bola to dobrá voľba. Dovtedy som vôbec nevedel ako mám uchopiť svoj projekt, až keď som si prešiel kurz Projektove riadenie mal som jasno. Vďaka kurzu som si spravil podrobný plán ako postupovať a všetko sa rozbehlo. Naučil som sa ako písať magnety, ako robiť fb reklamu, socialné siete, affiliate marketing atď. A to všetko naučí Sam aj vás. Tak nerobte chybu akú som robil ja min. rok že som len čítal milión blogov ale dokopy som nič nerobil a CHOĎTE DO AKCIE.

 • Marty

  Dobrá story :). To bych nechtěl zažít.

  Líbí se mi jak to děláte.

 • Renata

  Díky za inspirativní článek,
  něco podobného právě teď zažívám po rozvodu. Přemýšlím jakou cestou se vydat, protože práce na směny a dvě děti k tomu, to nejde zvládnout v jednom člověku.

  Internet jsem chtěla vždycky zkusit.

 • Samuela jsem začal sledovat už od jeho začátků na internetu, kdy začal sdílet své postřehy a zkušenosti s Affiliate marketingem. Je inspirující, kam se od té doby posunul a jaké výzvy dokázal zvládnout.

  Jeho kurzy hovoří za vše. Učí v nich přesně to, čím si sám prošel a díky čemu se dopracoval k takovým výdělkům, jaké dnes má. Jestli chcete začít vydělávat online, Samuelovy kurzy vám k tomu výrazně pomohou. Stačí jen jeho know-how použít na svůj projekt a výsledky se rychle dostaví.

  • Zajímavé informace. Mě svět internetu vždy velmi zajímal. V dnešní době mi přijde online podnikání jako jedna z nejlepších možností jak vydělat peníze. Uvažuji nad tímto kurzem a díky těmto referencím jsem se už asi rozhodl. :)

 • Pavla Kormaníková

  DOBRÝ DEN,JSEM BEZ PRÁCE A STÁLE PŘEMÝŠLÍM,KDE ZAČÍT…PO KOMENTÁŘÍCH TADY JDU DO TOHO.KDO NEZKUSÍ,NEVÍ…NĚJAKOU ZKUŠENOST MI TO URČITĚ PŘINESE,TAK UVIDÍM…

  • Dobrý den Pavlo,

   je to správná volba. Jen nečekejte, že to je snadná cesta v situaci, kdy nemáte žádný příjem.

   Je to obtížnější a budete toho muset “odmakat” mnohem více, protože není možnost něco zainvestovat nebo si na něco najít pomoc.

   Ale máte na mě e-mail a podporu v diskuzi.

   Samuel

   • Pavla Kormaníková

    Dobrý den,děkuji za rychlou odpovědˇ,takže je lépe nějaký kapitál do začátku.Můžete napsat o jakou částku se asi jedná?
    Děkuji Pavla

    • To záleží jaké budete mít konkrétní záměry a v jakém oboru se chcete realizovat.
     Spíše jde o to, že výše vašich příjmů bude omezená, než že by byl potřeba nějaký extra velký kapitál.

     Na začátek budete potřebovat jen doménu a webhosting na webové stránky a to se vejdete do 800 korun na rok.

     Můžete ovšem vydělávat i bez vlastního webu, třeba na sociálních sítích a tuhle investici odložit. To už je na konkrétní poradu v diskuzi v členské sekci.

 • Petra Maršálková

  V roce 2014 jsem začala zkoušet vydělávat na internetu. Nejdříve jsem měla účet na Goldmailu, ale moje výdělky se nikam nedostaly. Potom jsem náhodou narazila na video od Samuela Hronka o vydělávání na Facebooku a založila několik Facebookových stránek. Spíše náhodou jsem vydělala první peníze (800 Kč ) a pochopila jsem, že bez vlastních webových stránek je to běh na dlouhou trať.
  Proto jsem vstoupila a nyní připravuji své webové stránky a díky online kurzu se chystám začít propagovat přímo svůj web.

 • Zdravím,chci se zeptat pomůže mi váš kurz na to abych získal více partnerů do sítě ,je to patentovaný produkt a pro lidské zdraví velice důležité. Děkuji za zprávu Karel

  • Dobrý den, Karle,
   Kurz Vás provede univerzálním postupem jak vést svůj projekt. Jak propagovat sám sebe a svou činnost na internetu.

   Zda Vám pomůže rozšiřovat Vaši MLM síť? Je to možné, ovšem ze zkušenosti úspěšnějších známých ze síťového marketingu je budování sítě především o osobních kontaktech a vazbách, networkingu.

   Zde se dozvíte, jak se lépe prodat na internetu a jak plánovat a organizovat svůj projekt.
   Vytvoříte si marketingovou strategii.

   Samuel

 • Pavel

  Možná znáte jména jako David Kirš nebo Mário Roženský. Knížky jako “Miliónový email” nebo “Jak prodat více díky affiliate marketingu” mám snad přečtené i pozpátku…. ALE ani to mi nějak nepomohlo. Moc obecností, málo konkrétností. Nebo TO prostě fakt neumím, nevím. Jak rád bych tomuto programu věřil, ale nějak to nejde. Nadšení nějak vystřídá zklamání.

  • Dobrý den, Pavle,
   naprosto Vám rozumím. Sám jsem jako projektový manažer, affiliate manažer nebo obchodní partner pomohl pár “info podnikatelů” stvořit nebo jim významně pomoci nahoru.
   O to víc mě pak mrzí, když na ně slyším něco podobného, ale taková je situace na trhu, situace se ale již mění. Nakonec je to o lidech, autorech a o tom zda chtěli lidem vážně pomoci, nebo “jen” vydělat peníze.

   Jak Píše David v komentáři, to co dostáváte “za těch pár stovek” je opravdový nepoměr vůči běžně prodávaným on-line kurzům i živým akcím.
   Je za tím práce několika lidí (programátor, grafik, korektor, já, kameraman) a opravdu poctivá příprava. Zda nahlédnete či ne, je čistě na Vás.
   Ode mě, můžete čekat naprosto profesionální přístup, jako vždy.

   Ono je hlavně na autorovi, aby Vás dostal do stavu, kdy věci aktivně děláte. Pokud se jen podíváte na videa, přečtete knížku, mnoho užitku to nepřinese, to je jasné.
   Hlavně držím palce na Vaší podnikatelské cestě.

   Samuel

 • David Kristen

  Tak už jsem také uvnitř a musím upřímně přiznat, že mi až vyrazilo dech, kolik jsem toho za těch pár stovek dostal. Překvapily mě zejména neuvěřitelně propracované pracovní sešity. To jsem fakt koukal. Ty ve většině ostatních programů tvoří jen jakési křoví, ale tady jsou prostě nedílnou součástí celého programu a jde z nich silně cítit, jak moc to má Samuel do detailu propracované. U spousty ostatních online programů bývá právě ten problém, že člověk zhlédne videa, na pracovní sešity se vykašle a nakonec to celé vyšumí do ztracena. Tady ale žádnou jinou alternativu nemám, prostě to musím vyplnit, musím jít do akce a to je přesně ta motivace, co se mi líbí… A je velký rozdíl v tom jen na něco čučet a v tom, vzít si tužku a prolnout své vize s těmi Samuelovými… Člověk se až musí smát, když si vzpomene, kolik stálo odborné školení v mé bývalé firmě. Tam za to lítaly těžké desetitisíce a my to v dnešní době máme tady za pár korun na talíři a ten přínos je neporovnatelný. Tahle doba mě prostě baví! Palec nahoru podobným programům a také všem, kdo mají odvahu učit se novým dovednostem! Protože o tom to celé je…

 • Irena Kosirelova

  Dobry den,

  vsetky informacie su zaujimave, len niektore pojmy su pre mna nove a nepoznane, pretoze je to vsetko vacsinou prebrate z anglictiny a kedze anglictinu neovladam na takom stupni, neviem si tie pojmy vysvetlit a preto sa bojim ist do niecoho nepoznaneho, do niecoho noveho, co by mozno aj mne pomohlo posunut sa dalej.
  Mozete mi prosim pomoct, vysvetlit niektore pojmy, Dakujem. Prajem vela uspechov.
  Irka

  • Dobrý den, Ireno,
   ano je to tak. Některé pojmy určitě budou nové, ale v kurzu je vždy velmi pěkně vysvětluji, často na reálných příkladech.
   Pokud cokoliv potřebujete vysvětlit, tak jsem tu pro Vás:).

   Nejstarší studující je tuším 65 let, takže i takovéto překážky z nových věcí se dají překonat :).

 • http://ro-kos.webnode.cz/ toto je moje další aktivita ( nyní trochu pozastavena).
  Do Vánoc nemám čas se kurzu věnovat, ale za tuto cenu by mě zajímal, pokud bude možno se zúčastnit i po Novém roce

  • Dobrý den, Jano,
   studium je čistě ve vaší režii. Přístupy budete mít na věky věků až do skonání internetu. Takže se ke kurzu klidně dostaňte až po Novém roce.
   Ovšem ze zkušenosti doporučuji, studovat informace průběžně a co nejdříve, jinak vyprchá motivace.

   Za tuto cenu v budoucnu dostupný nebude.
   Yoyoclub vypadá moc dobře, je na čem pracovat :)

   Samuel

 • Martina Hájková

  Dobrý den, prošla jsem si všechny dostupné materiály a jdu do toho. Ve srovnání s tím co jsem v životě již promrhala nebo dala jiným lidem teď není co ztratit. Chci růst a zde vidím možnost. Nic velkého si za ty peníze neslibuji, třeba budu překvapená.

  Navíc jsem se jako u jediného webu dočkala odpovědi do pár hodin.

  Martina

  • Dobrý den, Martino,

   díky za zpětnou vazbu a myslím, že budete mile překvapena. Už se na Vás těším.

   Sam

 • Petr

  Tak tohle je pecka, skvělá motivace takhle před Vánoci.

 • Michala S.

  Dobrý den,
  dnes jsem se konečně rozhoupala a vstoupila. Můžu říct, že komentáře zde jsou pravdivé. Na první pohled to vypadá velmi pěkně zpracované a přehledné. Už se těším, až si na to pořádně sednu.

  Míša

 • Matej

  Dobrý deň,

  Rád by som mal svoj web, ale netuším o čom by som v ňom písal/ akú službu alebo produkt ponúkal.
  Má pre mňa význam vstupovať do kurzu?

  Ďakujem,
  Matej

  • Dobrý den, Matěji,
   neznám přesně Vás ani Vaše schopnosti. Kurz je sestaven tak, aby pokud si zvolíte obor a téma, dosáhl jste celkem jistých výsledků při dodržení kroků v pracovních sešitech obsažených.

   S volbou oboru a témat Vám pomůže bonus Projektové řízení, který k nákupu získáváte zdarma. Potom jsem Vám také k dispozici v členské sekci.

   Vše nej do Nového roku

   Samuel

 • Michal

  Co prosím, Samueli, přesně znamená “navíc si můžete platbu rozdělit”? Děkuji

  • Dobrý den Michale,
   Vidím, že jste to již mezitím vyřešil.

   Platba je rozdělená na dvě části, poloviny (bez navýšení), jednu platíte ihned, druhá má prodlouženou splatnost o 30 dní.

   tedy Vám přijdou dvě faktury místo jedné a vy platíte nejdříve jednu a o třicet dní později druhou :)..

   Přeji hodně zdaru.

   Samuel

 • Jan Hrbek

  Dobrý den.
  Je mi letos 77 let, ale nabídka mne velmi zaujala. Při životě a zdraví se udržuji aktivitou. Mohu se tedy přihlásit ?
  Zaplatit první fakturu ale mohu až z důchodu 10.3.2016. Je to možné ?
  Přeji všem mnoho zdraví, odvahy i úspěchů
  Honza

  • Dobrý den, Jane,
   to je super, že máte tolik elánu.

   Pokud můžete platit až 10.3. V klidu si to promyslete, zda opravdu chcete vstoupit a učit se novým věcem tohoto druhu. On vám kurz nikam neuteče, a při objednávce teď, by Vám zbytečně vyskakovali upomínky a zavazoval byste se více než měsíc předem k nákupu. Vyčkejte a když vaše nadšení neopadne, v březnu objednejte :)

   Mezitím se podívejte třeba na projekt http://rokzmeny.cz který jsem pro vás připravil.

 • Dobrý den,

  mám dotaz. Učí se v kurzu též remarketing?

  Děkuji za odpověď, René

  • Dobrý den, René,

   re-marketing jako součást strategie ano. Není to však detailní postup kam si kliknout na konkrétní platformě a nastavit.
   Remarketing všeobecně je celkem jednoduchý, ovšem už při prvním pohledu na váš web vidím, že se soustředíte na (pro sebe v současnosti) poměrně nepodstatnou záležitost.

   Placený remarketing je poměrně nákladný (cena za kliknutí) a hlavně vám přinese užitek až když máte web vyladěný a dokážete kalkulovat i profit z nově přivedených návštěvníků.
   Třeba takový gigant jako je Alza remarketing nedělá vůbec, protože se jim nevyplatí s ohledem na jejich dominantní postavení na trhu.

   Na remarketing je potřeba koukat jen jako na doplněk, který vám přinese více z jednou přivedených zákazníků.
   U vás bude potřeba nejdříve vyřešit samotný web (šablona, obsah, monetizace, akviziční cesta, sociální sítě). Jinými slovy, pokud přemýšlíte o kurzu kvůli svému osobnímu webu, tak je to dobrá volba. Remarketing je ovšem asi tak 30 věc v pořadí, které budete řešit.

   Vše má svůj čas i místo.

 • Tatiana

  môže sa do Affilo.cz pripojiť aj slovenský užívateľ? Sú podmienky rovnaké? Je v ponuke len tých 10 e-shopov, ktoré ukazujete? Lebo na provízii 23% sú len 2, takže asi každý bude voliť tieto 2
  Ďakujem

  • Dobrý den, Tatiano,
   děkuji za objednávku :-).

   Mají tyto e-shopy na výběr. Ono nemusíte nutně volit tento e-shop. Většina lidí, kteří dělají takovéto jednoduché e-shopy a katalogy má celé portfolio. Řekněme, že založíte Facebookovou stránku “Móda s úsměvem” “Móda pro ženy s úsměvem” nebo trochu humornou “Jsem krásná od přirození a nestydím se za to”, kreativitě se meze nekladou. Pak publikujete obsah a už je jedno zda ve vhodnou dobu nebo k virálnímu příspěvku připojíte odkaz na kabelku, šperk či spodní prádlo. Hodně záleží na ceně produktů. 17% z kabelky za 2 500 Kč bude více než provize 23% z objednávky spodního prádla za 1 000 Kč.

   Každopádně platí, že pokud začínáte, nejdříve si radši hrajte s příspěvky zdarma a až zjistíte co funguje, otestujte placenou inzerci. Na funkční Facebookovou stránku pak můžete navázat jakékoliv produkty pro cílovou skupinu. V tom je velká síla a výhoda.

   A Slovenský uživatel nebo Český, to je jedno. Případně napište přím na podporu affilo.cz, jsou velmi ochotní a mají skvěle zpracovány manuály.

 • Dita

  Díky moc Samueli,
  kurz jsem zvažovala delší dobu a toto mě tak nějak pomohlo se rozhodnout.

  Můžu říct, že komentáře nelhaly. Kurz je hodně obsáhlý, tak doufám že se rychle zorientuji a vše uplatním v praxi.

  Dita

 • Radovan

  Samueli,
  mám dotaz. Mohu tento Tvůj kurz použít i při tvorbě Webu pro zviditelnění a propagaci své služby pro státní správu (městské i obecní úřady naše, popř. i zahraniční), když dáváš důraz především na tvorbu a užití FB.
  Děkuji a přeji Ti krásný den
  Radovan

  • Dobrý den, Radovane,

   principy prezentace jsou víceméně neměnné, takže ano, můžete. Samozřejmě u vás nebude hlavní zdroj zákazníků facebook, ale web – obsah a seo.
   Ale přes Facebook se dají výborně propagovat a prezentovat například semináře a školení, které pomohou státní správě se rozhodnout pro vaši službu atd.
   Pravděpodobně se neobejdete bez propojení on-line a off-line aktivit, pro získání zakázky. V tom pomůže Projektové řízení.
   Na to abych vám mohl říct více, bych potřeboval vědět povahu služby.

 • Jaro

  Dobrý deň, ako sa plati zo Slovenska. Nevidím tam online slovenske banky.
  s pozdravom

  • Dobrý den,
   platby ze Slovenska jsou momentálně řešitelné pouze převodem.
   Řešíme rozšíření smlouvy o Europlatby s platební bránou.

   Samuel

 • John

  Samueli, mám pochybnosti okolo Facebooku. 1. FB blokuje reklamní účty nebo rovnou maže uživatele, kteří používají v reklamě jakkoli vyzývavé fotky a to ty s tím prádlem jsou. Blokují i za menší věci. 2. Nemáme pět různých prohlížečů, aby FB hned nezjistil, že se všech 5 fake účtů přihlašuje z jednoho pc, a to může ohrozit náš vlastní profil 3. Kurz je nejméně z roku 2015 nebo starší, FB i jiné systémy často mění nastavení a když se jede podle starších návodů, tak se člověk brzy zasekne, jak to máte ošetřeno?

  • Dobrý den,
   1. FB neblokuje účty které propagují spodní prádlo. Dělám kampaně ve stovkách tisíc korun, včetně spodního prádla a od začátku pod jedním účtem bez blokace.
   To co nejvíce určuje to, zda vám přímo zablokují účet, je reakce uživatelů. Pokud ji hodně lidí označí za nevhodnou a nemravnou, tak zablokují účet.
   Pak jsou další věci, jako že je reklama nevypovídající, zavádějící s cílem vybudit více kliků a pod.

   K blokaci reklamních účtů může dojít, ale ovlivňuje to obrovské množství faktorů. To že blokují za menší věci může být pravda, ovšem to záleží na “ratingu” vašeho účtu, který ovlivňuje i taková věc, jako kolik ho používá lidí, pro jaké FB stránky, počet blokovaných reklam, cílové stránky, kolik měsíčně utrácíte peněz atd..

   2) V domácnosti je zpravidla 4 až 5 členů domácnosti, kteří používají stejný PC na různé účty a nikdo je neblokuje. Jak podotýkám v kurzu – všeho s mírou. Navíc jiný účet nemůže nijak ohrozit váš vlastní profil, to jde jak proti výše zmíněné skutečnosti, tak proti zdravému rozumu. Musel byste to dělat opravdu ve velkém objemu, aby se vás Facebook zeptal například pomocí Captcha hesla, zda nejste robot. Navíc toto je jen pomůcka, jak zlepšit start kampaně, základem je vytvořit dobrou kreativu a zvolit správnou cílovou skupinu.

   3) Toto nelze ošetřit. Proto se také kurz jmenuje “Psychologie Facebooku” a věnuje se hlavně obsahu reklamních sestav, nikoliv nastavení samotnému. To je zde zmíněno v základu, abyste dokázali reklamu vytvořit. Průběžně Facebook přidává další možnosti cílení a mění rozvržení sekce. Základní nastavení zůstává +/- nezměněno a průvodce nastavením reklam je u Facebooku na velmi pokročilé úrovni.

   Co se týče zastarávání strategií, tak tam je jediný bod a to, že se postupně zvyšujete cena reklamy a dorovnává ostatní reklamní systémy – to souvisí s nárůstem počtu inzerentů. Modul FB se věnuje hlavně tomu, na co lidé reagují a co přitahuje jejich pozornost.

 • Martina

  Musím říct, že jsem překvapená.
  O obsahu kurzu jsem torchu pochybovala, ale vše je přehledné a po dvou dnech už mám zeragistrovanou doménu a začínám tvořit obsah na svůj nový projekt. Nevím jak to dopadne, ale jsem ráda, že je Pan Hronek ochotný a na dotazy odpovídá tak rychle.

  To je moje první pozitivní zkušenost s online kurzem.

 • Zdenka

  Mohu potvrdit níže zmíněné informace.

  Velmi mile mne překvapila i osobní podpora Pana Hornka, který je ochotný mi vždy odpovědět na moje všetečné otázky, a že je to se mnou těžké…

  Děkuji!!!

  • Děkuji Zdenko,

   s ohledem na váš věk jsou otázky oprávněné a obdivuji vás za to, s jakou vervou jste se do studia pustila.

   Samuel

 • Skřivanová Petra

  Dobrý den,
  nejdříve jsem si říkala, že sem nic nenapíši, ale po několika týdnech v kurzu jsem si to rozmyslela.

  Videa a pracovní sešity mi hodně každý týden pomáhají.
  Když něco nevím, tak pan Hronek vždy odpoví a je vidět na každém videu, že to do sebe vše zapadá.

  A i když je toho na člověka hodně, doporučuji vydržet, můj projekt již se rýsuje.

  Díky!

 • Ivana

  Mohu jen potvrdit chválu na pana Hornka,

  nečekala jsem, že dostanu kurz celý a v takovém provedení. Navíc při osobní komunikaci byl vždy milý a ochotný.
  Posílám slíbené dva tisíce a věřím, že je dobře využijete :).

  Ivana N.

 • Lenka

  A co živnostenský úřad s takovým klonem eshopu…musím mít živnostenský list?

  • Dobrý den,
   záleží zda je nutné mít živnost pro registraci do provizního programu (dle jejich smluvních podmínek).
   Samozřejmě pokud budete mít příjmy, dříve či později mít IČO potřebujete, na začátku to nutné není.
   Náklady uplatňujete stejně většinou paušálem, tedy výdaje nemusíte mít na fakturu, za druhé má smysl řešit živnostenský list až když budete vědět, že doopravdy máte nějaké příjmy a že se tomu chcete věnovat.

   Ať se daří, držím palce

 • David

  Jsem student, je mi dvacet jedna let a opravdu moc děkuji za tuhle příležitost zúčastnit se tohoto projektu.
  Po pár dnech jsem dostal první nápad na projekt a s kamarádem jsme začali připravovat stavbu webových stránek.

  Dlouho jsem se tak netěšil, až budu moc zase sednout k počítači a pracovat :))
  Do teď jsem měl totiž jako brigádu korektury textů a to mně již přestalo bavit.

  David.

 • Michaela Ondráčková

  Dobrý večer, jsem na tom dost podobně jako Vy na té lavičce v obchoďáku (nejhorší je přiznat si, že takto to dál nejde)…..zítra si v klidu projdu Vaše stránky… je čas na změnu….krásný večer….Michala

 • Denis Radev

  Dobrý den, podnikám již více jak 20 let , a mám pocit, že jsem se dostal někam na křižovatku svých možností.
  Pokud by mi Váš kurz mohl pomoci tak bych se rád zeptal na pár drobností.
  Jak jsem pochopil tak po zaplacení mi přijde kurz na DVD ?
  Děláte i třeba kurzy jako on-line semináře ? nebo osobní setkání?
  Děkuji Denis Radev

  • Dobrý den,
   nikoliv :-) DVD určitě nedostanete. Vše je právě v online kurzu – na který se dotazujete, zda ho nedělám.

 • Jarolím

  Tak jsem využil akce a vstoupil také do kurzu.
  Můžu říct že jsem mile překvapen. Bál jsem se, že nejsem počítačový talent, ale kurz je přehlednější než jsem čekal.
  Jen jsem si hned neuvědomil, že pracovní sešity si musím stáhnout do počítače, tak se mi napporvé všechno neuložilo.
  Teď už studuju a těším se co nového se dozvím.

  Jarda
  52 let

 • Michal Černý

  Dobrý večer, Dnes jsem koukal po internetu jak změnit stereotyp své práce…myslím že díky vám jsem našel co hledám ;) Michal 32 let

  • To rád slyším :-)
   On stereotyp má také něco do sebe, ale jak píšete, všeho moc škodí.

 • René

  Zdravím já to nejak nechápu
  Jak můžu třeba nabízet kuchařku
  Nebo prodávat ? Když nemám žádnou kuchařku..
  Děkuji

  • Jednoduše. Představte si to jako obchodní zastoupení. Prodejce elektřiny také nemá elektřinu a prodejce vozů také prodává auta, která vůbec nemá.

   Na internetu je to stejné. Vy doporučujete kuchařku pomocí recenze a odkazu na eshop a po zakoupení získáte provize.
   Není to nic složitého.

 • JOLANA HOLUBOVA

  DOBRY DEN VSE JSE SI POZORNE PRECETLA A VELICE MNE TO ZAUJALO AKURAD NEVIM JESTLI BYCH TO VZLADLA ALE CHCI SE TO NAUCIT A SPLNYM ELANEM DO TOHO POMUZETE MI DEKUJI JOLANA

  • Dobrý den,
   ano pomůžu vám skrze vedení v členské sekci a pomocí konkrétních tipů v osobní komunikaci.
   Teď je správná doba, do sebe investovat a vzdělávat se. A samozřejmě -> klíčová je vaše vnitřní motivace, teprve ta rozhodne zda se nám podaří přetavit nové poznatky a informace v konkrétní výsledek.

   Věřím a pevně doufám, že ano.

   Samuel

 • Lucie

  Dobrý den,
  zaujala mne Vaše nabídka i možnost zisku nějakých penízků navíc, ale přiznám se, že jsem mírně skeptická. Nedovedu si danou problematiku příliš logicky vysvětlit:-)

  Dám příklad – ráda píši články, pár jsem jich již napsala (zdravý životní styl, bylinky, jídlo, děti, rodina). Pokud bych na psaní o těchto věcech chtěla vydělávat, jaké kroky bych měla učinit jako první? “Stačilo” by prostě psát své názory, zkušenosti a poznatky?

  Děkuji za odpověď

  • Dobrý den,
   kritické myšlení určitě není na škodu. Já nenabízím žádnou možnost zisků. Na stránkách zdarma uvádím, jak jsem jich dosáhl já. V on-line kurzu pak toto téma jde do hloubky a jsem nápomocen na dálku lidem s jejich projekty.

   K vašemu dotazu -> zjednodušeně ano. Vy píšete své zkušenosti a příjem máte buď z reklam, které se zobrazují u článků (zpravidla oceněná reklama za kliknutí př Sklik.cz) nebo přímo do článků vložíte například affiliate odkaz na službu, kterou jste vyzkoušela a z prodeje či objednávky máte provize. Možností je daleko více.

   Osobně však doporučuji do kurzu vstoupit a s vlastním webem začít spíše když chcete celkově změnit svůj život, než jen nějaký drobný přivýdělek navíc. Ten zpravidla není takovou motivací a lidé se zaseknou u první překážky. Pro přivýdělek jsou lepší takzvané mikrslužby na internetu. To znamená například to, že píšete články na cizí weby a máte jasně stanovenou částku za odvedené dílo. U vlastního webu máte více práce na začátku a ovoce sklízíte až později :-)

 • Jirka

  Mám dotaz ohledně legislativy. Co vše potřebuji k zahájení podnikání dle vašeho návodu? ( živnostenský list – jaký? , jak je to s placením daní, sociálního a zdravotního pojištění) Děkuji za info

  • Dobrý den, Jiří,
   dobrý dotaz.
   Na úplný začátek nepotřebujete řešit nic. Často legislativa slouží jako zaručená brzda, proč nezačít, ale je to škoda.
   Obecně k podnikání potřebujete živnost – živnostenské oprávnění (investice 1 tisíc) – volná živnost – tam je lepší zaškrtnout více věcí, abyste pak neplatil v budoucnu za rozšíření. Takže například – marketingové služby, zprostředkování obchodu a služeb, pak je tam jedna živnost pro IT a software. Další dle vašich preferencí.
   Zdravotní a sociální – pokud máte práci, pak vám platí sociální a zdravotní zaměstnavatel (práce na HPP), v tom případě všude nahlásíte živnost jako vedlejší činnost a neplatíte zálohy. Pokud práci nemáte, pak logicky platíte zálohy přímo vy. V tom případě lze, pokud jste na úřadu práce – což nepředpokládám, požádat o dotaci na “samozaměstnání”.
   Daně uplatňujete paušálem – tuším že 60 % náklady. Přehledy podáváte na pojištovnu sociální správu a na finanční úřad.

   To je základ legislativy. Dále potřebujete firemní bankovní účet – například u FIO lze zřídit zdarma (ten hlásíte na finančním úřadě).

   Jak jsem psal, do začátku je zbytečné toto řešit a lze to zařídit v průběhu. Zaregistrujete doménu, vytvoříte web, obsah, teprve až naskočí první příjem, je možné toto oběhat. Což znamená, že třeba měsíc projekt připravujete, někdo déle a je zbytečné se rozptylovat dříve, než je třeba.

   Tvořit web může začít každý a neptořebuje k tomu vůbec nic, jen svou doménu, hosting a chuť něco pro sebe dělat a tvořit.

   Samuel

 • René

  Ahoj ! :)
  Mohu se zeptat na jaké stránce/webu si začínal svůj blog? Kde sis ho založil.

 • Pavel Hornof

  Dobrý den,
  Chtěl bych se zeptat, jestli jako nezletilé dítě(13 let) si smím založit blog a čerpat z něj tržby?

  • Dobrý den,
   založit blog může určitě, to není nic proti ničemu.
   S příjmy to bude složitější, jde v základu o to, o jaké příjmy půjde a v jaké výši.
   Nejlepší volbou je mít například příjmy na rodiče, starší sourozence atp.

   Nicméně myslím, že důležitější je začít, první příjmy nepřijdou zřejmě hned, ale zkušenosti se například už v 15ti významně zúročí.

   • Pavel Hornof

    A mohl bych se zeptat, jestli je dobré si začít blog na stránkách např. blog.cz nebo bloger.com?

    • Pavel Hornof

     Nebo stránka webnode.cz?

 • VojtechJanacek

  Dobrý den,
  moc děkuji za návod!

  Je to stejné i u e-shopu nebo ne?

  Děkuji V.J

  • U jednoproduktového e-shopu by to defacto bylo podobné.
   Jinak je e-shop o dost náročnější a nákladnější (sklad, logistika, zboží atd.).

   Začátečníkovi bych e-shop nedoporučil, ale záleží na vašich zkušenostech.
   Pokud je to jako rozšíření souč. podnikání, proč ne :-).

   Ať se daří.

 • Martina

  Mohu se zeptat jak je to s ŽL ? Zatím jsem ve fázi vytváření stránek na FB,webových stránek a registrování do provizních programů. Pokud začnu poté propagaci,je nutné již mít ŽL,když můj příjem bude 0 nebo v řádu stokorun?? To bych také mohla jít např. rok do mínusu. Na živnostenském úřadu mi řekli že je jedno jestli mám nebo nemám už výdělek, pokud mám někde prý veřejně webovky či prodejní stránku,která cokoli nabízí za účelem výdělku musím ihned zřídit ŽL a zaplatit plné zálohy. A někde jsem i četla,že jakmile si na FB objednám placenou reklamu,musím též mít ŽL, jinak se dopouštím také čehosi nezákonného – již nevím jak přesně to bylo formulováno :-/

  • Dobrý den,

   určitě je vhodné se informovat u daňového poradce. Na FÚ vám řeknou to co je pro ně nejvýhodnější.

   Zkuste zagooglit, jak je to s vedlejším příjmem :-).
   Rozhodně nepotřebujete kvůli vlastnictví domény nebo webu podnikat, to je čistě soukromá věc. Pokud vám tam vznikne příjem nad nějakou částku, určitě Žl potřebujete získat a pak platit zálohy (pokud nemáte jako vedlejší činnost – kde se zálohy neplatí). Daně samozřejmě platíte v jakémkoliv případě.

   Platit reklamu si může kdokoliv kdekoliv, to je jeho soukromá věc jak nakládá se svými penězi, takže toto není pravda. Ovšem pokud byste náhodou chtěla dávat do účetnictví (což nebudete chtít, protože byste stejně uplatňovala paušál) tak se musíte stát daňově identifikovanou osobou. To je tak vše.

   Vždy ale záleží na konkrétním případě, jak si to nastavíte. A k tomu doporučuji radu od daňového poradce, který dokáže posoudt vaši situaci.

 • Lenka S.

  Dobrý den,
  už dlouho přemýšlím nad založením vlastního blogu. Možný přivýdělek je samozřejmě příjemný bonus. Do jakého příjmu nemusím řešit ŽL?
  Děkuji, Lenka

  • Určitě záleží i na povaze příjmu, jistý jsi nejsem, ale bylo to 10 nebo 20 tisíc ročně.
   Stačí se zeptat na finančním úřadě, danit to budete muset tak jako tak.

 • Zdenka H.

  Dobry den,

  zajimalo by me:
  1) zda ma jeste cenu kurz kupovat, zda neni zastaraly
  2) zda je pro me vhodny, protoze vubec nevim, o cem bych treba na webovych strankach mela psat, nema zadny projekt proste nic

  V soucasnosti jsem bez prace, penize me zatim nijak netizi, takze mam moznost se do neceho pustit.
  Dekuji

  • Dobrý den, Paní Hejlová,
   1) Kurz zastaralý není, protože učí hlavně “proč” “co” a “jak” dělat, dílčí části, které se týkají např. přímo nastavení reklam na Facebooku tak se mohou mírně odlišovat, ale například v tom, že v návodu bude tlačítko jinde, než je ve skutečnosti. Nicméně je tam dalších 8 modulů, které si můžete projít a pokud vám nic nepřinesou, platí garance vrácení peněz.

   2) Pokud zatím nevíte, čím začít, a zároveň jste bez práce, doporučuji web směrovat na prezentaci vaší osoby. Díky tomu se dokážete lépe profilovat a získáte konkurenční výhodu. Nebude to nést téměř žádné náklady. Mezitím můžete sestavovat produktové portfolio a vybírat obor a s tím vám pomohou moduly Projektové řízení a Online zisky.

   Lámat do kurzu vás ale nebudu, je to obsáhlé, a chce to skutečné odhodlání něco změnit a dlouhodobě na tom pracovat. Ne každý uspěje a vydrží.

   Já vám mohu ke kurzu pomoci radou a kontakty.

   Samuel

 • Vojtěch

  Dobrý den, zajímalo by mě, jak přesně kurz probíhá. Když si ho koupím, tak dostanu určité materiály, u kterých bude nutné je patřičně prostudovat, nebo se jedná o online kurz v podobě chatu? Hlavní obsah mojí stránky by měl obsahovat speciální PHP kalkulačku, kterou umím naprogramovat.
  Problém je se vzhledem kalkulačky a celkového uspořádání stránky. Umožňuje Váš kurz do stránky vytvořené pomocí šablony vložit tuto PHP kalkulačku?
  Zajímalo by mě ještě, zda-li se může Vašeho kurzu účastnit osoba mladší 18 let (ale starším 15 let) – tím myslím, zda-li může inkasovat i všechny peníze, vlastnit doménu atd.
  Mnohokrát děkuji za odpověď.

  • Dobrý den,
   kurz je formou video záznamů a pracovních sešitů s možností konzultovat dotazy v členské sekci či FB skupině ve formě (váš příspěvek – odpověď).

   Další otázky jsou trochu zmatečné. Kurz určitě neučí, jak nastylovat prvky na webu. To je otázka kódování. A logicky nemůže učit, jak vložit vámi vytvořenou kalkulačku. Učí to co je napsáno v popisu kurzu.

   Zúčastnit se může kdokoliv. Vlastnit doménu může kdokoliv. Inkasování peněz je účetní a legislativní otázka. Logicky nemůžete vlastnit živnostenský list ale můžete (stejně jako brigádník) inkasovat peníze na základě smluvního vztahu. Je to však otázka účetní a bude se to lišit dle povahy zdroje příjmů.

 • Dobrý den,

  píšete, že pro svůj blog využíváte i placených kampaní. Dokážu si to představit jako naprosto reálné, pokud se prodává podobný produkt jako výše. Ale předpokládám, že pokud by se jednalo o čistě obsahový web s mnohem horším způsobem monetizace, asi by bylo těžší se tam do toho přes PPC-čka vejít. Nebo se mýlím?

  Jinak sleduji vaši práci a super … jen tak dál :-)

  Díky, M.

  • Vždy záleží na tématu webu a typu PPC kampaní.
   Vyplatit se to stále může a vyplácí.

 • Erik

  Dobrý den,

  Měl bych dotaz. Asi jsem tomu zatím nijak neporozumněl. Můj dotaz tedy zní: Proč by mi někdo, a taky teda kdo, měl platit, z počátku ,,jen tolik,, a později ,,tolik,, za to, že na své webové stránce píši např. o cestovaní, jídle, o sobě atd..?

  Děkuji za odpověď.

  • No, pokud nechápete základní princip tržních mechanismů, nevím zda jsem schopný vám pomoci.
   Přeci je to jednoduché, například pokud máte web o cestování po Thajsku, firmy vám budou platit za reklamu na zájezdy do Thajska.

   • Erik

    Děkuji za odpověď. Tušil jsem, že to bude o reklamě. Nicméně, moc nemám rád slova ,,dnešní doba,, ale někdy je musím použít, a tak se zeptám ještě na jednu věc. Stále se v dnešní době jde uživit v takové míře, jaké píšete vzhledem k tomu, kolik již existuje blogů, stránek atd..? Nechápejte to jako pesimismus a jiné věci, jen tedy pokud do takové věci mám investovat, ať již peníze či úsilí, tak potřebuji přípravu na základě co možná nejlepších informací :)

    Děkuji

    • Sam

     Dobrý den,
     webů je hodně, ale na druhou stranu je témat na které se lze zaměřit mnohem více.
     Zároveň penetrace trhu internetovým připojením, mobilním internetem a četností zařízení / délkou strávenou na internetu stále roste.

     Je toho ještě hodně, co musí být vynalezenou a zlepšeno, aby byl internet nasyceným trhem.

 • Patrik

  Dobrý den, doteď sem makal ve fabrikách, je mi 25 let a je to pro mě opravdu těžké pracovat s lidmi co pomlouvají a jen tak vám ztěžují práci, protože se špatně vyspali. Nakonec sem začal brát i antidepresiva a musel sem skončit. Každopádně mě baví dělat na počítači a tohle mě opravdu zaujalo, myslíte že bych měl díky tomuto přijem jen z webových stránek? bylo by to pro mě nejlepší práce snad a opravdu se o to zajímám :)

  • Dobrý den, určitě to není tak, že jestli nic o tématu nevíte, máte psychické obtíže, tak si za den naklikáte web a vyděláváte. Je to hodně o vzdělávání a o praxi, vytrvalosti, odhodlání.

   Právě proto máte k dispozici kurz za dobrovolný příspěvek, takže je to na vás a vašem odhodlání nejen něco zkusit, ale vydržet u toho.

 • Martin

  Dobrý den, jak vlastně ty články vydělávají? Že lidi článek otevřou a přečtou si ho?

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*