+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Nastavte si podnikání i marketing na AUTOMAT díky aplikacím Smartemailing a Fapi.cz

Možná máte právě teď hodně práce a málo času. Možná jsou ve vašem podnikání činnosti, které Vás nebaví. Možná je ve vašem podnikání oblast, které nerozumíte, a přesto jí věnujete svou pozornost. V minulém článku jsme se zaměřili na to, jak získat více peněz za méně práce. Podívejme se nyní na pár zajímavých aplikací a možností, které vás zbaví nudných činností.

Co Vás v podnikání trápí nejvíc? Co Vám žere nejvíce času? Za co platíte zaměstnance, kteří neprodávají? Ano, pro většinu podnikatelů jsou dva největší žrouti času i energie následující činnosti:

 1. Vyřizování emailů. Psaní emailové korespondence jsem již věnoval několik článků. Smutnou pravdou je, že nejvíce času stále trávíme vyřizováním emailů. Hned potom nám nejvíce času žere navštěvování erotických stránek a až potom jsou další činnosti, které na internetu běžně děláme.
 2. 2.       Administrativa. Vyřídit papíry, roztřídit papíry, založit papíry, kopírovat papíry, vystavit faktury, dobropisy………… Připomíná vám to něco? Máte v práci internet? (Hloupá otázka, že?)

S internetem v práci již nemusíte vraždit tolik stromů. Jsou aplikace, které téměř veškerou administrativu zvládnou za Vás. Je to úžasná doba, ve které žijeme. Již žádné papírování.

OZ_728x90

Emailing je velké téma.

Chcete li zkrotit svoji emailovou poštu, přečtěte si článek, který jsem tomu již věnoval. Ještě před pár měsíci jsem vyřizoval desítky emailů denně, dnes jsou to pouze jednotky. Rozhodně to není tak, že bych předtím vydělával více peněz.

Chcete komunikovat se zákazníky automaticky?

Vyzkoušejte zdarma Smartemailing. Stáhněte si také Ebook 14 otázek a odpovědí o mailingu, je to zajímavé čtení zdarma.

Smartemailing je online aplikace tzv. Autoresponder. Výhoda autoresponderu spočívá v tom, že email napíšete jednou, ten je pak automaticky použit vždy a znovu pro každý kontakt, který se nově přihlásil, nebo byl ručně vložen do seznamu.

Emaily můžete použít při rozesílání úvodní série emailů novým zákazníkům, jako poděkování za nákup nebo pro rozesílání několikadenních kurzů, pro odeslání ceníků nebo produktových informací. Možnosti použití autoresponderů jsou v zásadě limitovány jen vaší obchodní představivostí.

Další výhodou Smartemailing.cz je hromadné rozesílání emailů a newsletterů. Je to prostě skvělý pomocník, díky kterému můžete hodně navýšit svůj zisk a šetřit čas.

Aplikace Fapi.cz

Je velmi podařená aplikace, která umožňuje řadu funkcí, které dnes musíte řešit složitě a hlavně vás stojí čas i peníze. Fapi umožňuje:

 • Automatizaci online prodeje do 15 minut!
 • Snadné umístění prodejního formuláře na webu
 • Okamžité platby platební kartou
 • Automatické zaslání produktu po zaplacení
 • Párování plateb s fakturami
 • Automatické upomínky za nezaplacené faktury emailem a SMS
 • Pravidelné fakturace a splátky
 • Integrace hromadného mailingu – lze propojit se smartemailing
 • Integrace provizního systému

Fapi má prostě jen jednu nevýhodu. Bohužel kvůli ní přijde o práci pár vašich zaměstnanců. Představte si ale, že můžete neomezeně růst bez toho, abyste museli řešit narůstající objem administrativy. Fapi prostě pracuje nonstop, bez chyb a nemarodí.

Proč píši zrovna o těchto aplikacích? Řeší dva zásadní problémy, které má každý menší podnikatel. Dají se propojit – integrace Smartemailing do Fapi je snadná. Cena služeb je výrazně nižší než jeden zaměstnanec, kterého byste najali na tuto činnost. Stáhněte si Ebook zdarma.

Přeji všem aby si dokázali zjednodušit podnikání.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*