+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
cesta pravého muže tlačítko

Můj příběh jako klíč k úspěchu a soutěž o ceny

25.11 2013 18 Komentářů

Video s mým příběhem se stalo skutečností. Řeknu vám věci, které jsem ještě nikomu na internetu neřekl. Podělím se o svůj klíč k úspěchu, který jsem velmi dlouho hledal ve svazku plném rezavých klíčů.
Proč to dělám a k čemu Vám to bude?
Nejsem žádná superstar a ani nikdy nebudu. Neumím zpívat. Ale to neznamená, že nemám co nabídnout. Prošel jsem kus cesty, ale pokud ji nepoznáte celou, těžko si můžete udělat obrázek o tom, co dělám a k čemu to může být dobré i pro vás.
Možná díky tomuto videu pochopíte, že vaše sny se mohou plnit nejen o Vánocích. Možná vás to zaujme a zasoutěžíte si. Nebo vás můj příběh nudí a vypnete ho?

Tajemství lidského úspěchu, nejen v podnikání, leží v tom zrezivělém svazku klíčů, který je ukrytý v naší hlavě. A věřím, že je užitečné ukázat jak snadná je cesta k úspěchu a jak těžké může být .

Patříte, k těm kdo již do tréninku vstoupili?? Soutěžte a získejte zpět své peníze a malý dárek, za to že máte odvahu mezi prvními.

Soutěžte, Lajkujte, Komentujte…

OZ_728x90

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Komentáře

 • Tom

  Získat hlavní příjem díky internetu je cíl, ke kterému se postupně přibližuji. Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout bez zbytečných zdržení a slepých uliček, je se učit od někoho, komu už se to podařilo.

 • Zdeno

  Moj nazor na podnikanie na internete: Momentalna sa otvaraju velke moznosti podnikania a zarabania na internete. Tych moznosti je az-az, a nie vsetky zarucuju zarobok. Aj ja som mal vlastny eshop /doplnky vyzivy/, ktory som mal v ramci “podnikania” v sietovom marketingu. Len ked mi nikto predtym nic “nevysvetlil”, tak to tak aj dopadlo – investoval som nemale peniaze do reklamy-PPC, Facebook reklama, atd…
  Co ma brzdi? : zaujimam sa a aj skusam rozne moznosti, ako z tohto internetu vytazit. Zaujlala ma napr. aj vasa praca, praca s Affiliate – ale to co ma brzdi je, ze co povedia nato napr. moji odberatelia, ktory dostanu stale inu ponuku na stale iny program.. Cize s tymto niesom 100% presvedceny. Ale predpokladam ,ze je to len nejaky blok, a chcelo by to, aby som si prestudoval viac o tom affiliate.
  Drzim palce.

 • Affiliate marketing jsem si už trochu vyzkoušel, vítám příležitost poznat jak to dělat lépe a kvalitněji. Vyšlapanou cestou se jde přecejenom líp. Díky za příležitost.

 • Martin

  Internet je fenomén tohoto století, to co nám dokáže dát si ještě ani neumíme představit, je to neomezený svět příležitosti, informací atd. Myslím si, že svět businessu se postupně začíná přesouvat plně do oblasti interentu a já chci být u této zlomové příležitosti. Mám již jeden internetový business a hledám další příležitost. Internet je úžasná záležitost….ENJOY INTERNET BUSINESS

 • Judita

  Pěkné video :) Jen tak dál ! :)

 • Dobrý den Samueli,viděla jsem Vaše video s Vašim osobním příběhem.Mám podobný příběh tomu Vášmu.Pocházím z rodiny,ve které mi rodiče taky nemohli moc přispět do začátku.Navíc jsem od narození postižená – mám vrozenou vadu kyčelních kloubů.Do roku 2008 jsem však naproti všem nezdarům pracovala na plný úvazek , než přišla do ČR krize.Od toho období se potýkám s osobní krizí.Po dlouhém hledání jsem si našla práci na půl úvazku.Tento příjem mi ale vůbec nestačí.Protože jsem počítačový fanda už od svých školních let, hledala jsem možnost pracovat z domova na internetu abych nemusela někam dojíždět.Různými cestami ,které mi život přinesl jsem došla k Affiliate marketingu,kterému se zhruba věnuji asi půl roku.Brzdí mě ale to,že nemám na podnikání dostatek financí a jsem sama,to znamená bez rodiny a příbuzných,kteří by mě v mé práci podporovali a u kterých bych měla trochu zastání.Trochu informací o Aff.marketingu jsem dostala na videowebinářích od pánů Pavla Fary,Josefa Cvrčka a Vlasty Krajňáka,ale protože jsem si jejich klub nemohla po fin.stránce dovolit,tak všechno dělám jenom tzv.”na koleně”.Naproti tomu mě tato práce baví a věnuji tomu spoustu času a energie.Už se mi taky podařilo vydělat si pár korun na některých kampaních.Protože bych se v budoucnosti chtěla věnovat této práci ještě víc,ráda uvítám nové informace .

 • Radek

  Samueli zajímavý životní příběh, díky za sdílení.
  Částečně na internetu jsem, zatím to nevydělává tolik, aby to bylo na úplný přechod, to je asi ta brzda. A osobně se rád potkávám s lidma naživo a nejsem ochoten jen celý den sedět u compu :) . Na druhou stranu mi dobře funguje kombinace internetu s živým světem. A do budoucna bych chtěl internet využívat ještě víc, možnosti jsou v Česku pořád obrovské.

 • Dobrý deň Samuel, sledujem váš blog už dávnejšie a veľmi vám fandím. Ja osobne nevidím žiadnu brzdu pre seba v podnikaní na internete, momentálne pracujem na novom webe s blogom a snažím sa skombinovať klasické podnikanie s affiliate podnikaním. Bola som už partnerom viacerých veľkých projektov, ale som na úplnom začiatku a mám sa ešte veľa učiť. Váš kurz vyzerá zaujímavo a je to super, že je určený aj pre úplných začiatočníkov. Dobrá šanca pre tých, čo chcú zmeniť svoj život :-)

 • Daniel

  Ahoj všichni,
  důvod, proč jsem ještě nepřešel z offline podnikání na online jsou obavy
  z technických překážek. I když podnikání je o překonávání překážek
  a kdo se jim chce vyhnout, nechá se zaměstnat. Tak pojďme do toho!

  Ps.: Samuel je příklad, že člověk nemusí být pan dokonalý, aby měl úspěch,
  a proto bude možná pro mnohé z nás lepším průvodcem, než protřelí
  online podnikatelé s milionovými obraty…

 • Hana

  Dobrý den Samueli, musím říct, že mě vaše texty “dostaly”. O internetové podnikání se zajímám už delší dobu – a narozdíl od jiných pánů, kteří spíš jen motivují, ale neřeknou nic moc konkrétního, tak vaše texty jsou opravdu krok za krokem k milionům :-) Díky za to, za tu upřímnost, za nebojácnost z “konkurence”. Myslím, že vás budou lidé rádi následovat.
  No a proč zatím nenásleduji já? Zatím se stále jen rozhlížím, upřesňuji si tu svoji oblast, sbírám informace – a především sbírám odvahu začít. Udělat ten první krok, první slovo na mé zatím nezaložené webové stránce. Stále si nalhávám, že to stojí na mé technické nevybavenosti, že nevím “jak sama na to”. Ale tuším, že to jsou jen výmluvy. Moc se těším na váš kurz a pokud ho vyhraji zdarma, tak silnější signál k tomu, že je čas už přestat přešlapovat – a začít – bych určitě dostat nemohla :-)
  Přeji vám z celého srdce hodně úspěchů a těším se, co nás ještě naučíte. Moc děkuji, za všechny, koho budete motivovat a inspirovat. DÍKY.

  • Ahoj, děkuji všem za komentáře. osobně jsem se taky velmi obával, třeba každý den když vydávám článek, tak se obávám. Co když tam bude hrubka? A co když se to lidem nebude líbit.
   To se prostě stává, tak to je a člověk se musí naučit to “spláchnout”. Pak ale přijdou takovéhle krásné komentáře a všechny ty negativa absolutně přebijí.

   Vidím, že hodně lidí má obavy z nedostatku technických znalostí. Ano, sám jsem technický anti talent a zvládnout některé věci trvá déle než ostatním lidem (mnohem déle), ale co se jednou naučíte, to už umíte až do senility.

   Vezměte si například, kdo z vás měl před lety mobilní telefon, kdo měl chytrý telefon a obešli byste se dnes bez telefonu nebo třeba internetu??

   Moc děkuji za podporu a právě proto, že jsem si na internetu prošel obtížným startem, snažím se vše podat co možná nejsnáze. Všem vám držím palce.
   P.S. Všeobecné motivační fráze už mě taky moc nebaví, chce to fakta.

 • Ahoj Same,
  Hezký příběh, inspirující, děkuji. Mít doma petrolejku a chodit do lesa na dříví, to musel být mazec.

  Nechci říkat, že podnikání na internetu a info podnikání je bublina, ale počítám s tím, že čím víc lidí tohle bude dělat, tím méně efektivní to bude. Právě vypukla zlatá horečka a my jsme u toho první :-) Musíme být o krok vpředu, za chvíli se přiženou další zlatokopové. Co dál?

  Poslední dobou o tom hodně přemýšlím a vychází mi z toho, že jediný způsob, jak být úspěšný a bohatý, je objevit v sobě nějakou hodnotu, kterou prodáme ostatním. Každý je něčím jedinečný a může něco dát někomu jinému, v tom vidím blahobyt. Že přestaneme dělat věci kvůli penězům a začneme dělat věci, které milujeme … a díky tomu je budeme dělat pořádně.

  Ať se nám daří :-)

  (Odpověď na otázku: Co mě brzdí v podnikání na internetu: Pohodlnost, neletím tak rychle, jak bych mohl. Ale už v tom taky lítám :-))

 • Matěj

  Dobrý den, velmi zajímavé video. Dlouho jsem hledal práci a nakonec mi nezbylo, než se vrhnout vyzkoušet eshop a prodávat tak na internetu. Začínal jsem výrobou vlastních produktů a to doslova na koleni koupí materiálu za pár korun. Vytvořil zdarma eshop pár fotek a produkty začal prodávat. Do teď věřím že jsem měl ohromné štěstí, že bez jakékoli znalosti IT a bez jakékoli REKLAMY prodej rostl. Nakoupil za pár desítek korun nový materiál a vymýšlel nové produkty. Po půl roce mi obchod zaplatil OSSZ VZP a veškeré finance v domácnosti. Obchod prodává cca rok a půl a já se zasekl v situaci, která sem tam klesne a zase stoupne. Je pravda, že ležím v eshopu každou minutu a nemám čas ani na sebe ani na rodinu. Přesně to, co popisujete ve videu. A výsledek nikde. Před pár měsíci došlo málem k bankrotu. Kdy prodej z ničeho nic klesl na minimum. Jestli je tady možnost využít něco nového a najít tu cestičku, která mi pomůže po schodech nahoru, rád ji využiji. Děkuju.

 • Zdravím Samueli a díky za podnětné video. Také bych chtěl najít odvahu natáčet podobná videa, protože – jak ostatně vidíme i zde na Tvém blogu – video je nejlepším nástrojem k upoutání pozornosti a k zapojení čtenářů. V mém případě technické znalosti a dovednosti nechybí (tím chci také naznačit, že rád pomůžu všem výše v komentářích s technickou realizací jejich projektů, pokud budou mít zájem), spíše jde o to překousnout poslech sama sebe, jak už si také někde zmiňoval. Přeji hodně úspěchů.

 • Zdravím Samueli, díky za toto video.
  Myslel jsem, že máme společný jen ročník narození a stejně staré děti, ale je toho více. Ty jsi byl číšník a já kuchař – navíc si teď také dodělávám maturitu a už se těším až to budu mít z krku :).

  Podnikání na internetu mě baví a myslím, že je to budoucnost. Kdo nebude během pár let na internetu, tak bude divný.

  Co se týče otázky co mě brzdí? Tak to bude nejspíše ta neznalost využití reklam pro správné použití – co přesně využít a jak se dostat na přední místa ve vyhledávačích google a seznam. Pokud bych měl zacílenou kvalitní reklamu za méně prostředků, tak by to mohlo šlapat.

  Měj se a ať se daří.

 • bronislav

  zdravím,
  prvně chci říci že příběh ve videu mi připadal jako by se mluvilo o mém životním příběhu z pár odchylkama
  Co mě brzdí v podnikání na internetu:přestat přešlapovat – a začít ,udělat ten první krůček

 • janutskas@centrum.cz

  Díky Samueli za zajímavé video a sdílení osobního příběhu.
  Super! Ať se vám daří! Jana

 • Iveta

  Zdravim Samueli a dēkuji za super video, nakoplo me to.
  Už delšī dobu nemohu sehnat praci a chtēla bych dēlat něco, co mě bude
  opravdu bavit a přitom se věnovat rodině.
  Zatím také stojim na jednom místě a jen se rozhlížim, kde vlastně začít.
  V těchto věcech jsem začátečnice.

  Iveta

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*