+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
lucy

Lucy mi prozradila tajemství

Jsme tak primitivní, že si to ani neuvědomujeme. Obklopeni hi-tech technikou s nakousnutým jablkem a pak se stejně vždy vrátíme k písmenkům a obrázkovým záznamům, které ukrývají tu největší moudrost a tajemství už od pradávna. A právě o jednu takovou moudrost se dnes podělím…

Jedna z takových moudrostí s primitivní technologií a informací o nakousnutém jablku se stala nejúspěšnější knihou světa. Další nakousnuté jablko se stalo nejúspěšnější firmou světa. Ale to je jiný příběh, než který vám dnes budu vyprávět. Dnes si budeme vyprávět a ukážeme si tajemství každé živé buňky na planetě a řekneme si, jak to využít v byznyse. A nebojte se, nejde o kmenové buňky.

Nesmrtelnost nebo reprodukce

Když by na naší planetě vládli extrémně nepříznivé podmínky, zvolily by buňky nesmrtelnost. Alespoň tak to říká studie významného vědce, kterého ztvárnil fantastický Morgan Freeman ve filmu Lucy.

Naproti tomu když se naskytnou příznivé podmínky pro život a růst, zvolí si buňky raději reprodukci. (Ani se nedivím, je to docela zábava.) Každý pulec, každá životní forma i lidská bytost je na světě kvůli reprodukci. Mít svoje děti, předat jim zkušenosti a moudrost života, ne jen geny, to je věc, která naplní každého z nás absolutně (alespoň na chvíli). To ale může posoudit jen ten, kdo už má reprodukci za sebou, na vás ostatní to, a velmi vám to přeji, ještě čeká.

To podstatné ale není, že byste se teď měli vrhnout na nejbližší lidskou bytost opačného pohlaví. Ta podstata tkví, a to je přátelé moc dobré využít v byznysu, v dalším odstavci.

Předat to dál

Nezastavit se, jít dál, předat to, co umíme nejlépe, jak to umíme nejlépe a vytvořit o tom záznam pro další generace, to je podstata podnikání. Říká se tomu vytváření hodnoty. Umožnit těm dalším, co kráčejí stejnou cestou jako vy, aby vytěžili z již získaného a díky tomu mohli jít vpřed rychleji, snadněji a veseleji než jste si svou cestu prošlapali vy. Takže jestli něco můžete pro svůj růst a nesmrtelnou slávu udělat, předejte to dál. Předejte dál to, co umíte nejlépe.

OZ_728x90

Někdo to pochopí špatně a udělá si kopec dětí, které pak mají hlad a špatné vzdělání. Věřte mi, že vím o čem mluvím, sám jsem ze šesti dětí…

Ale já jsem na to šel jinak, pochopil jsem progress a tak jsem ho zrealizoval. Od puberty nežiju doma, kromě víkendů, protože když se za život stěhujete čtrnáctkrát, je trochu těžké vůbec domov vytvořit. A od svých 18ti let podnikám. Toto uteklo…Měl jsem hodně štěstí i neštěstí a mohl tak vyzkoušet řadu oborů, projektů, zjistit co funguje, kde jsou slepé cestičky, kde dostanu po tlamě a kde naopak uspěju. A s pokorou můžu říct, že občas uspěju.

Dnes jsem se svým týmem, kterému moc děkuji, schopný připravit kampaně, které protočí měsíčně stovky tisíc lidí a obraty mají sedmiciferné sumy. Aby se toho mohly chytit korporáty, říká se tomu projektové řízení, ale ve skutečnosti je to spíš progress management. Prostě a jednoduše napákovat vaší osobu, firmu, projekt, aby rostl a vy jste mohli předat dál to, co předat chcete. A předat toho móóc hodně.

Progress Academy

Za deset let jsem nasbíral dost zkušeností, abych mohl zanechat nějaké záznamy v textové i obrazové formě. Prostě předat to dál…. Předávám dál informace, které nemůžu předat mému synovi Šimonovi (jsou mu 4 roky), jak rychle začít vydělávat více díky internetu a správnému vedení projektu. Vše zabaleno do efektivního kabátu formou videí, check listů a pracovních sešitů. S garancí, že vyděláte 2X více.

Buňky, buňka, buňce

A stejně jako buňka předá buňce informace ne proto, že by už byla dokonalá, ale aby je další buňka využila, vyrostla a vylepšila. Tak i já předávám ty nejlepší informace, a právě teď končí first moment. Desítky lidí vstoupili do Progress Academy a už za pár dní začínáme. Pokud vás zajímá jak růst více, nejen díky internetu, a předat vaše produkty a služby více lidem, klikněte na tento odkaz a využijte first moment>>

Začínáme totiž už teď 2.8. a kdo naskočí později zaplatí o 50% více. Kompletní informace k Progress Academy zde >

Teď jsou tady tyto příležitosti a takhle je využívám. Takhle to děláme a funguje to na stánek s občerstvením, na eshop s oblečením i magazín na zdravou výživu. A tohle je myslím to, co je dobré mít. Jestli Vás to zaujalo, klikněte sem.

Předejte to dál :). Náš čas na této zemi je omezený, tak ho nepromeškejme čekáním na lepší šanci, lepší zítřek. Až bude víc času, víc volna a budeme mít dost peněz…Nic takového nepřijde, je dobré začít už dnes.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*