+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
vydělávej na focení

Kurz fotografování – vydělávej focením. Fotografický koučink změní vaše příjmy

Patříte taky k nadšencům, kteří koukají na svět skrz čočku objektivu. Těchto nadšenců, kteří mají jiný úhel pohledu tak jako vy, baví je focení, je jen v Čechách přes 1 milion. Možná jste se někdy zasnili, jaké by to bylo si focením vydělávat peníze. Ale jak to udělat abyste si mohli najít čas a vydělávali na fotografování?

Je mnoho poučných příruček, knížek o fotografování, a kurzy o focení rostou jako houby po dešti. Všechny mají ale jedno společné. Jsou to „nalejvárny“. Možná jste se nějakého kurzu zúčastnili, přečetli nějakou brožurku a tak mi jistě dáte za pravdu v jedné věci. Každý z těchto kurzů a každá knížka se zaměřuje na focení samotné. Zaměřuje se na to jak upravit fotky v počítači, jak nastavit světlo, objektiv, jak postavit modelku, jak využít stínů a dekorací, jak vybrat fotoaparát  a další věci, které jsou pouze o kvalitě. Možná si říkáte, že kvalita je důležitá, ale je to ta nejdůležitější věc???

OZ_728x90

  • A kde je způsob prodeje?
  • Kde jsou vaše sny?
  • Kde je Vaše vize, kde chcete být za pár let?
  • Jak se o Vás dozvědí zákazníci?
  • Jak uděláte marketing?
  • Jak si vytvoříte fotografováním pasivní příjem?

To jsou otázky, na které Vám žádný kurz odpověď nedal. Až do teď. Teď si můžete zdarma pustit video kurz vydělávej focením, který má odpovědi, má prostor pro Vaše dotazy.

 

Kurz fotografování „Vydělávej focením“ připravil Josef Cvrček, který se s vámi podělí o své zkušenosti s fotografováním i s tím jak to udělat, aby Vás fotky živili. Josef Cvrček má reference, za které by jiní zaplatili zlatem. Projel celou republiku, kde pořádal turné s kurzy focení a jeho přednášky vidělo stovky lidí.  Kromě toho, že se živí jako profesionální fotograf (jeden z nejdražších v ČR), také pomáhá plnit lidem sny v projektu Kurzy pro Radost a pořádá již zmíněný trénink.

Takže je jedno jestli tě baví focení dětí, miminek, přírody nebo se chceš zaměřit na fotografování aktů. Tenhle kurz tě naučí víc než jen základy fotografování. Protože velmi rychle zjistíš, že skutečně nejde o kvalitu. Jde o to jestli využiješ tuhle příležitost.

„Historie civilizace je plná promarněných příležitostí, a historie – ta se stále opakuje“

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*