+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Koučink zdarma

Koučink zdarma

Pokud si ještě nejste jistí, zda je pro Vás osobnostní koučink vhodný nástroj k využití všech vašich kapacit, vyzkoušejte koučování zdarma. Za 30 minut poznáte, jestli se vám moje postupy libí nebo raději vyzkoušíte někoho jiného. Koučování neboli koučing vám umožní lépe poznat sama sebe, stanovit si cíle a kroky k jejich dosažení. Na změny nemusíte čekat, až bude vhodná doba. Vhodná doba je právě teď, stejně jako kdykoli jindy. Domluvte si nezávaznou konzultaci.

Koučování můžete vyzkoušet těmito způsoby

Vyzkoušejte také osobní a marketingové poradenství

Mít osobního poradce není vůbec špatná věc. Vezměte si, že třetina Čechů využívá psychologů a terapeutů. Na rozdíl od nich se společně zaměříme na výsledky ve vašem profesním životě a podnikání. Terapeut se „šťourá“ ve vašich problémech. My ale problémy neznáme. Osobní poradenství je o situaci, cíli a řešení. O čem je marketingové poradenství je myslím jasné vám, jako komukoliv jinému.

Společně se můžeme podívat na řadu situací

  • Kolik stojí Váš čas? A Jak ho šetřit
  • Začneme odstraňovat špatné procesy
  • Jak zautomatizovat procesy ve firmě i v osobním životě
  • Jak ověřit poptávku po produktu za minimum peněz
  • Jak zvolit název firmy, produktu nebo doménu
  • Co vám přinese nejvíce zákazníků – jaká reklama se vám vyplatí

Když řešíte obtížnou situaci, je nejlepší se na věc podívat s odstupem. Když vynecháte běžnou operativu, snadno zjistíte, které činnosti jsou pro vás klíčové. Společně se můžeme zaměřit na to, co považujete za problém a nalézt rychlé a účinné řešení, bez zbytečných investic.

„Přemýšlejte nezávisle. Hrajte šachy, nebuďte figurkou na šachovnici.” – Ralph Charell

Podívejte se na mé reference a sami se rozhodněte, zda se chcete poradit.