+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Kniha Trhák – ovládněte svůj mozek

Autor knihy “Trhák mozek -aneb 21 kapitol o vašem mozku” Jiří Vokáč Čmolík již před vydáním knihy zveřejnil, že kniha bude bestseller. Tohle troufalé tvrzení o prodeji knihy TRHÁK se o 2 měsíce později potvrdilo. Za dva měsíce se prodalo přes 16 000 knih a pozitivní recenze na knihu Trhák se šíří hlavně na sociálních sítích.

Pan Čmolík připravil speciální prodejní stránku www.trhakmozek.cz kde získáte trhák ve speciální akci 1+1 nebo 1+1CD. Můžete si zde také stáhnout Audioknihu a pak se z vlastní “svobodné vůle” rozhodnout zda knihu zakoupíte? Poslechnete si ukázku zdarma??


Kniha trhák mozek - jiří vokáč čmolík

 Kniha Trhák mozek – Jiří Vokáč Čmolík recenze:

Já mohu dát vlastní recenzi na knihu TRHÁK mozek. Tahle knížka je velmi pěkně zpracovaná a obsahuje 21 kapitol, které Vás přesvědčí o několika zásadních věcech, které si většina lidí neuvědomuje. Hodně poznatků a informací, které kniha obsahuje, jsem již znal z projektu Neurorestart, který vzbudil obrovský rozruch na začátku léta. Kniha trhák ale není jen výčtem suchých dat a poznatků z výzkumu. Docela jsem se při čtení i bavil a to jak je kniha napsaná nejlépe ukazuje Audionahrávka č.2, tedy ukázka nahrávky.

Audionahrávka knihy Trhák mě také potěšila, a to hlavně proto, že si ji můžu pustit a věnovat se práci (třeba psaní tohoto článku). Pokud někdo již knihu máte, přidejte prosím recenzi dolů do komentářů. Nebo si knihu objednejte zde.

Autor knihy Jiří Vokáč Čmolík je spoluzakladatelem Inner winner institutu a v poslední době spustil jeden vynikající projekt pod názvem 5minutovka – 5 minut osobního rozvoje pro každý den.