+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
photo-1478809319988-35cad52fd89c

Kluci z Brna brzy ovládnou svět wordpressových webů

22.11 2016 1 Komentář

Jasně možná trochu bulvární titulek, jenže je to možný scénář. Vy můžete být u toho a získat zdarma 1 licenci na nejnovější šablonu za kterou je 6 000 hodin práce (takže docela dost). Získat ji můžete zdarma jen do 5.12, ale i pak se její pořízení vyplatí. Pojďme ale nejdřív o pár kroků zpět a následně také pár kroků vpřed – co se událo po zveřejnění tohoto článku.

Napsali mi z FRESHFACE

Přišel mi před pár dny mail od firmy FRESHFACE, která pracuje na vývoji webových šablon na WordPress. Dělají to již sedmým rokem a dělají to evidentně hodně dobře. Jejich firma FRESHFACE má velmi pěkné portfolio, přes dvacet tisíc realizovaných prodejů a hlavně – co je nejhlavnější?? No jasně, má u všech prodávaných šablon vysoké hodnocení spokojenosti uživatelů. Tak jsem se rozhodl jim trochu píchnout, protože to může hodně pomoci i Vám – čtenářům.

Brzy uvedou na trh webovou šablonu Ark, která může směle (nebo spíš nesměle) konkurovat nejprodávanější šabloně “Avada”.

Postav web na WordPressu- zachráníš strom

Skoro každý čtenář tohoto blogu ví, co je WordPress. Pokud si chcete postavit vlastníma rukama (rozuměj klikáním myši) postavit slušný, funkční a levný web, velmi pravděpodobně ho budete realizovat právě díky open source platformě WordPress. Na tu si pak během několika kliknutí nainstalujete šablonu a začnete web plnit obsahem a vylepšovat. Pokud jste úplní začátečníci, je nejlepší začínat se šablonou zdarma. Pokud již máte pár webů za sebou, sáhnete pravděpodobně po lepší, placené verzi.

Teď ale POZOR na “jenže”

Čím víc se vám bude dařit, nebo čím více zkušeností máte, tím nedostatečnější pro vás budou běžně dostupné šablony. Nikdy totiž nemají všechno tak jak to potřebujete a tak je to buď smutný kompromis, nebo si platíte za další úpravy šablon. Což ovšem není ideální, často ani nejlevnější řešení.

Takže, tramtadadá….

Jsou tu šablony webů, které si můžete upravit podle svých představ – je to jednoduše stavebnice. Nejznámější pro vás bude možná Optimizepress (platíte roční licenci) nebo český Mio web. Podobnou funkci pak částečně řeší i pluginy “page buildery”. Takže si zaplatíte pár tisíc za něco takového a pak zjistíte, že jste si ukously moc velké sousto.

Sice si budete schopni dát nadpis kam potřebujete, vložíte si i video nebo pěkné tlačítko, ovšem zpravidla už ho nezvládnete úplně dobře nastylovat (zaoblit růžky, upravit odstín, změnit font písma). Web pak graficky úplně neladí a nakonec zjistíte, že jste opět na smutném kompromisu a strávili jste nad tím kompromisem desítky, někdy i stovky hodin.

Ark přichází

Tým FRESHFACE věnoval 6 000 hodin práce do šablony, která může pomyslně natrhnout prdel i nejprodávanější šabloně Avada. Jejich síla tkví v tom, že z nich relativně super web postaví každý. Mají přednastavené vzhledy z kterých můžete vybírat. U šablony Ark  uživatel může vkládat celé předpřipravené stránky, sekce, nebo jenom specifické elementy. Jestliže Avada má 50 elementů, Ark jich má 200, takže si postavíte opravdu cokoliv a velmi jednoduše. Je to něco jako parní stroj mezi šablonami webů.

Jeden parní stroj odstartoval průmyslovou revoluci, tenhle parní stroj může odstartovat revoluci vašeho podnikání na internetu.

Zde na této stránce můžete získat pro sebe jednu licenci zdarma

Ptáte se proč dávají teď šablonu zdarma? Zeptal jsem se také:

Licenci zadarmo si můžeme dovolit dát, protože víme, že uživatel přijde znovu. Máme docela zevrubný research, proto víme, že jsme v současné době světová špička. Jen potřebujeme, aby se o nás lidé dozvěděli.

Pokud nevíte, jak postavit web na wordpressu, jednoduchý návod jsem sestavil zde. 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Komentáře

  • Tuhle debatu na FB jsem už jednou viděl. Musím říct, že je to krásná ukázka toho, jak si nenávratně poškodit celkový brand. Krásná ukázka špatně vedené PR komunikace na sociálních sítích. V době kdy je uživatel a potenciální zákazník na prvním místě opravdu není možné takto komunikovat. Můžou mít naprosto skvělou šablonu a reference, ale pokud se chovají arogantně, pak tím škodí celému našemu řemeslu.

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*