+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Kdo je Jiří Vokáč Čmolík

V poslední době se vyrojilo spoustu dotazů na to zda to Jiří Vokáč Čmolík myslí skutečně vážně. Jestli jsou jeho kurzy,projekt Neurorestart,  knihy a přednášky založené na pravdě nebo zda je prostě pan Čmolík jenom chytrý podvodník?

Já znám pana Čmolíka nejen jako prodejce, který by mi cpal nějaký svůj produkt, znám ho jako člověka. Znám ho osobně a mám i osobní zkušenosti s jeho tréninky a produkty. U všech svých tréninků a kurzů dává Jiří 100% garanci vrácení peněz a je jedno zda jde o přímé setkání nebo o online produkt/ kurz. To že o někom, kdo je úspěšný a hlásí kontroverzní informace, někdo řekne že je podvodník není nic divného a patří to k realitě dnešních dnů.

Jiří Vokáč Čmolík

Já sám jsem s Jiřím Vokáčem Čmolíkem spolupracoval na propagaci několika produktů a tak vím, že informace o podvodníkovi jsou pouze ze tří zdrojů. Od jednoho konkurenta, který začal prodávat obdobný produkt rezonančních nahrávek, jeden sprostý bloger a článek o prodeji hrnců, který kritizuje Jirkovu schopnost přenést neurovědecké poznatky i do světa marketingu. No nevím, jestli by si to nechalo líbit 4 400 lidí, kteří by se cítili podvedení. Co myslíte?

Doporučuji, aby si každý zašel třeba na blížící se Inner Winner festival a pana Čmolíka poznal osobně, pak ať si říká co uzná za vhodné.

Kde najdete Informace o Jiří Vokáč Čmolík

Master of FIRE (www.firewalker.cz)
Autor bestselleru Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku
Člen ATL (Association of Transformational Leaders) a NLI (NLI.ORG)
Spoluautor systému NEURO RESTART® (www.neurorestart.com)

Spoluzakladatel Inner Winner institutu a autor projektu 5minutovka – rychlovka pro osobní růst.