+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek
pay4t.cz - jak vydělávat na sociálních sítích

Každý den se divím, žasnu a to je skvělá motivace

16.9 2013 2 Komentáře

Ano přátelé, je to tak. Každý den mě překvapí, kolik máme možností. Každý den objevím nějakou novou příležitost. Každý den mě udivuje, kolik skvělých projektů připravují lidé v mém okolí. Každý den jsem šťastný, protože je to tak snadné. Každý den přemýšlím, proč se dopr..le většina lidí nesebere a nepopadne nějakou příležitost za pačesy. A pak mi to dojde.

Je tolik úžasných možností jak si zjednodušit život, jak zlepšit svůj příjem a mít více času na rodinu, koníčky, přátele. I přesto všechno si stále většina lidí myslí, že to nejde. Trochu mi přijde, že spíše chtějí aby to nešlo, protože jim to umožňuje sedět doma v relativně spokojeném stereotypu.
Ono je totiž snazší si říct, že se mám docela dobře, než přemýšlet o tom „co udělat abych se měl lépe? Co udělat proto, abych mohl jet na dovolenou 4 X do roka?“

Nedávno jsem se dozvěděl, že pokud nastoupíte po studiu do zaměstnání, čeká Vás do konce života maximálně 80 týdnů dovolené. To je pouze 1,5 roku života, kdy se můžete svobodně pohybovat po světě a dělat si více méně co chcete. Přijde mi, že je to hrozně málo. Vážně vám stačí 1,5 roku svobody, omezené pouze finančními prostředky, které jste si na tuhle příležitost našetřili?! Mně ne.
Přitom stačí opravdu málo, abyste mohli krůček po krůčku budovat svůj vedlejší příjem, který Vám nakonec umožní vystoupit z řady „stereotýpků“ a věnovat se tomu co Vás baví.

Existují desítky, možná stovky možností jak začít. Mezi ty nejjednodušší patří, věnovat se tomu co děláte už dnes. Jste na sociálních sítích? Vydělávejte na tom. Máte chytrý telefon s připojením na internet? Stáhněte si aplikace, které Vám vydělávají peníze. Máte nějaký svůj koníček? Vydělávejte na affiliate marketingu. Možná si tím hned nevyděláte 10, 20 tisíc měsíčně, ale přinese Vám to vedlejší příjem za činnost, kterou děláte stejně. Poznáte, že to jde a stačí jen začít. Třeba právě včera jsem narazil na Český fungující systém, který umožňuje vydělávat až 500 Kč za jeden tweet. Vážně, jeden příspěvek na twitteru Vám vydělává desítky i stovky korun. Inzerentům umožní za velmi málo peněz rozšířit důležitou informaci po všech sociálních sítích a ještě si zlepší SEO webu.

Takovýchto funkčních systémů a způsobů jsou desítky. Samozřejmě mají jedno společné, potřebujete k nim moderní technologie, ale kdo je dnes nemá k dispozici. Tak jsem došel k závěru, že to není o tom, že by lidé neměli cíle, prostředky nebo neznali způsob „jak na to“. Jde o motivaci! Společnost nás neumí a nechce motivovat. Společnost je brzdou pokroku. Proto jsem se rozhodl přidat na konec článku tohle úžasné video, které vám vysvětlí „začarovaný kruh“, který vysvětluje, proč bohatí bohatnou a chudí chudnou. Stačí si jen pustit tohle video a motivace přijde sama.Sdílejte tohle video 8-) .
OZ_728x90

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Komentáře

  • Jediny tvít, který byl za 500 Kč jsem z recese poptal já od Plaváčka. Aktuálně tam jsou ceny 1-50 Kč. Jinak souhlas. Udelal jsem ten krok taky a za 2 tydny uz sem uplne free :)

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*