+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Girl choosing a perfume

Jak prodávat i kupovat zboží SUPER VÝHODNĚ

Jogurt, tričko, chléb či auto, to vše jsou produkty, které každý z nás denně užíváme, a obchod v segmentu zboží pro koncové zákazníky je jedním z nejrozvinutějších. V dnešním článku se podíváme na novou možnost, jak růst jako podnikatel v tomto segmentu, ale také na to, jak si každý z nás, díky internetu, může na těchto produktech ušetřit tisíce korun měsíčně a dokonce vydělávat na tom, že je nakupuje. Dnes to bude užitečné pro všechny.

Krize e-shopová

V České republice máme 37 000 e-shopů – přibližně stejně jako v celé Anglii. Samozřejmě pak vydělává jen hrstka z nich, často dotovaná korporátním kapitálem, na který se jen tak nedostaneme. Proto se dnes podíváme na způsob, jak jako podnikatel můžete prorazit díky spolupráci, kterou si vaši zákazníci – tedy my, zamilují. Získáte také velké množství nových zákazníků.

Chcete znát to tajemství?

Rozdávejte peníze a vydělejte

A my je jako zákazníci budeme sbírat a utrácet za produkty, které prodáváte. Zní to až moc skvěle?? Ono to taky skvělé je. Řeč je samozřejmě o využití „Cash backu“ v podnikání. Jistou formu cash backu (peníze zpět) využívají všechny úspěšné firmy. Ale aby to měl podnikatel i zákazník ještě výhodnější, rozvíjí se tu nový portál.

Plná peněženka

Projekt Plná-peněženka.cz využívá zahraniční trend, který je výhodný pro zákazníky. A to hodně.

Úplně stejně výhodný je i pro podnikatele, a to tak, že taky hodně.

Funguje to jednoduše. Jako uživatel se zaregistrujete zdarma a následně nakupujete tak, jako doposud ve svých oblíbených e-shopech. Můžete si objednávat jídlo, drogerii, zájezdy, nábytek, zboží z Asie, elektroniku, prostě vše, na co si vzpomenete a z každého nákupu obdržíte zajímavou část peněz zpět. A néé žádné kredity, normálně šustivé peníze, které máme rádi. (Samozřejmě převodem na účet).

Navíc dostanete vstupní bonus, a když pozvete své přátele na sociálních sítích, můžete dostat další 2 000 Kč jako bonus.

Veškeré informace najdete zde>>>

A jak vyděláte jako prodejce?

Vybudovat vlastní provizní program nebo benefitní program pro zákazníky je časově náročné a jeho rozjetí vás vyjde minimálně na desítky tisíc korun. Využijete li PlnouPeněženku budete mít rázem o desítky tisíc potencionálních zákazníků více (AKTUÁLNĚ PŘES 75 000 UŽIVATELŮ). ANO, slyšíte dobře, desítky tisíc potencionálních zákazníků na jednom místě.

Plná-Peněženka (ale i další cash backové portály) si pak berou provize z uskutečněných prodejů a část předají koncovým zákazníkům. Vy se tak můžete soustředit na to nejdůležitější a tím je perfektní servis pro zákazníky.

A pro zákazníky taky super, protože své peníze dostanou zpět a ještě mají produkt, o který měli zájem. Zatím je na trhu takto úspěšná pouze Plna-Penezenka.cz. Lépe zpracovaný program jsem zatím nenašel. Jako zákazník můžete měsíčně ušetřit na běžných věcech i tisíce korun, které dostanete zpět. No a o Vánocích….víte asi sami, jaké mate výdaje.

Takže myslím, že super tip na závěr léta a začátek podzimní sezóny nákupu a prodejů.

Registrovat se můžete zde

Příště se podíváme, jak to dělá nejúspěšnější e-shop na světě. A taky jak to využít pro sebe.

No a jestli chcete z internetu těžit mnohem více, přihlaste se do Progress Academy, díky které budete mít dokonalou strategii pro úspěch.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*