+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Inner winner institut

Proč Inner Winner institut

Institut “vnitřního vítěze” je tu proto, aby pomáhal lidem překonat své vlastní hranice, kterými si ohraničili svůj život. Pro každého z nás je jednodušší zůstat ve své komfortní zóně a nestarat se o to co všechno můžeme dokázat. Kde chceme být? Co chceme dělat? Čím můžeme změnit společnost nebo jí pomoct k transformaci?

Jednou se zamyslíte, ohlédnete se pár let do minulosti a zjistíte, že nemáte rádi svojí práci – nebaví Vás. Zjistíte, že uplynulo 2,3,5,10 let a ve vašem životě se toho příliš nezměnilo. Začne Vás to vnitřně “hlodat” a to je dobře. Začnete se v tom šťourat, ale Váš líný rozum se začne bránit “když ti nic jiného neumíš, Kde dostaneš takovou výplatu, kdo jiný by tě chtěl” a další a další výmluvy, které mají odložit důležitou životní změnu: Vaší transformaci k životu jaký chcete žít. 

Jděte cestou Vnitřního Vítězství a vstupte do našeho clubu

 

inner-winner-festival-jednodenni-mini

Právě v této chvíli (a možná že jí právě procházíte) se obraťte na společenství lidí, kteří pomáhají lidem jako jste vy. Inspirují je, dodávají jim odvahu a jsou jim společníky na cestě osobní transformace.

  • Inspirace pro chvíle kdy se rozhodujeme zda uděláme změnu, jestli vykročíme ze své komfortní zóny a půjdeme za štěstím.
  • Odvaha jít do akce a nepodlehnout výmluvám našich známých a svého rozumu “že to nejde”. V takových chvílích musíme najít vnitřní sílu a jít za svým srdcem. 
  • Transformace, protože ne změna, ale transformace našeho života je to co chceme a po čem toužíme. Změna nás jen vykolejí ale transformace změní náš život a nastaví nás k úspěchu.

Pokud jste ve fázi inspirování, a jste protože jste dočetli až sem, pojďte s námi měnit životy. Staňte se členy inner winner.cz , naučte se chodit po žhavém uhlí, naučte se přitahovat peníze a osvojte si základní techniky sebekoučování. Pro Vás to znamená jedno kliknutí na www.InnerWinner.cz

Přečtěte si také kdo za projektem stojí a podívejte se na jeho dva velmi povedené projekty. Je to 5minutovka.cz – každodenní rychlovka pro váš osobní rozvoj a Neurorestart Jiřího Vokáče Čmolíka, který rozhýbal stojaté vody Českého internetu. Kdo neuvidí – neuvěří.

Víkendový zážitkový seminář Cestou vnitřního vítěze. VÁŠ BOD ZLOMU!