+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)

Firewalker.cz chůze po žhavém uhlí

Firewalker -chůze po žhavém uhlíAlbert Einstein řekl: “Když poznáš hranice vlastních možností, můžeš je začít překračovat.”Víte kde leží hranice vašich možností a schopností??? Většina lidí si myslí že ANO. Pak ale přijdou na kurz “Bod Zlomu” nebo vyzkouší chození po žhavém uhlí a zjišťují že mají něco co je brzdí. Už od malička se ve škole učíme, že oheň vše zničí, že lidská buňka nemůže přežít 200 stupňů. Je tedy vůbec možné přejít 12m dráhu se žhavými uhlíky o teplotě 500 stupňů? Je možné ovládat své tělo natolik, že dokážete chodit po střepech nebo ohnout železnou tyč krční jamkou? To nezjistíte pokud to nezkusíte.

Překročte hranice svých možností (projděte se s námi po žhavém uhlí) a přijďte na jednu z Akcí Firewalker.cz

Odvahu Vám dodají a překážkami, které vám postaví Váš mozek, vás provedou certifikování lektoři Jiří Vokáč Čmolík a Pavel Sudík. Pro vlastní bezpečí je potřeba jít za certifikovaným lektorem s mezinárodní certifikací F.I.R.E. (Firewalker Institute for Research and Education) pro Firewalking  v ČR. Pavel Sudík a J. V. Čmolík mají zkušenosti a nachozené kilometry po žhavém uhlí s tisíci účastníky v Čechách a Evropě. Zabývají se také neuroleadershipem, NLP, zrychleným učením a koučováním.

Chůze po žhavém uhlí zkušenosti s firewalker.cz

 

Na OBJEDNÁNÍ VSTUPENKY pro FIREwalking není nikdy dost brzy. Věčně jsou vyprodané :roll:. Od vašeho Bodu Zlomu a posunutí vlastních hranic Vás dělí jen jedno kliknutí>>>

Podívejte se na kompletní informace o Inner Winner Institutu. Institut pro cestu vnitřního vítězství. Blíží se také událost roku: Neurorestart peníze, kde můžete najít vnitřní energii a přitáhnout proud peněz díky neurovědeckým poznatkům.