+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
Dávám energii a svěží vítr projektům, které stojí za to tvořit. Samuel Hornek

Vzdělávací událost jara STARTUJE. Nejlepší kurz Email Academy je zde

Právě startuje další kolo nejštědřejšího online kurzu v České republice a již nyní budí emoce. Projekt vám pomůže odhalit, jak pracovat s emailem a hromadným rozesíláním emailů. Za projektem stojí zkušený známý podnikatel, který v uplynulých letech spustil poprask s několika projekty a dosáhl zajímavých prodejních rekordů. Pojďme se tedy podívat na to, jak můžete vydělat na internetu jen díky emailu a práci s ním…

Co je Email Academy 2.0

Projekt Email Academy 2.0 je online výukový program, který vás seznámí s jedním z nejúčinnějších marketingových nástrojů na internetu. Email je mocný komunikační nástroj. Většina lidí i firem ho ale neumí správně používat. Právě to může změnit tento kurz a vy můžete začít vydělávat. David změní váš názor na email jako málo efektivní nástroj v podnikání. Za registraci na úvodní kurz nic neplatíte, stačí se zaregistrovat a dostanete zdarma informace, které změní vaše podnikání.

Nejdůležitější je, že tři výukové části programu jsou zdarma. Nic za získané informace neplatíte. Pokud se rozhodnete zapojit do kurzu, získáte produkt který pomůže a je zdarma.

Ano je to tak – Email Academy Premium startuje 9. června

Tajemství emailové komunikace bude odhaleno 9.června, kdy Email Academy  startuje. Ať už budete jedním z účastníků provizního systému nebo se zúčastníte kurzů, získáte informace, které se v zahraničí prodávají za desítky tisíc. Díky velmi dobré komunikaci a podpoře se v minulosti zúčastnilo kurzů již 35 000 lidí, podnikatelů, firem a živnostníků. To je myslím jednoznačný důkaz, že jsou kurzy kvalitní a poskytnou vám skutečně dobré informace.

Kdo stojí za projektem Email Academy Premium

Projekt organizuje David Kirš a jeho tým. Jeho Milionové Impérium rozpoutalo docela velký mediální poprask. Někdo ho má za blázna, někdo za podvodníka a jiní ho bezmezně chválí. „Já osobně ho považuji za profesionála, který ví, co dělá.“ Nezapomínejme, že za projektem je i celý tým profesionálů, který se mailingem živí. David je majitelem Smartemailing, který pomáhá mnoho firmám s rozesíláním emailů a newsletterů. V prosinci 2012 rozeslal smartemailing 25 milionů emailů. Pokud potřebujete poradit jak rozesílat emaily a nevíte jak vytvořit profesionální newsletter, určitě se obraťte na stránku Smartemailing.cz, kde najdete spoustu kvalitních služeb a rad zdarma.

OZ_728x90

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře

Zapojte se do diskuse!

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

*