+420 737 913 277 (Po-Čt 7.30-18.00)
affiliate marketing kurz

Kurz Affiliate Marketingu

14.11 2013

Přemýšlíte jestli existuje způsob jak si k výplatě bez velkých investic přilepšit a časem třeba nemuset chodit do zaměstnání?

Takové otázky jsem si také kladl a trvalo mi 18 měsíců testování, než jsem našel své vlastní řešení.

Díky affiliate marketingu  se můžete věnovat oboru, kterému rozumíte, baví vás. To hlavní je, že nemusíte ovládat žádné speciální IT znalosti! Tento kurz je vytvořen pro běžné lidi, vše snadno pochopíte a uvedete do praxe. Hned Vám také vysvětlím, jaké výhody získáte nad konkurencí a jak to udělat, abyste vydělávali co nejdříve.

Jsem si na 100% jistý, že Vás tohle v kurzu naučím a proto dávám ABSOLUTNÍ GARANCI SPOKOJENOSTI.

Vstup uzavřen dnes 22.4. Zbývá 0 volná místa“

Naučím Vás přesné postupy, techniky a strategie, které využívají ti nejlepší affiliate partneři v České republice i ve světě. Zajistím, že zvládnete propagovat cizí produkty a budete inkasovat provize za každého přivedeného zákazníka. Přestože nyní možná nevíte o online marketingu téměř nic, za 30 dní se budete v online marketingu orientovat a ovládnete techniky affiliate marketingu, které v Čechách využívá jen pár jedinců. Nezapomenu ani na úplné základy, na které se mnohdy zapomíná a přitom dělají mnohým lidem starosti.infografika affiliate kurz

Pokud váháte, zda je tohle to pravé, řeknu Vám klíčové informace:

affiliate v české republice

U affiliate marketingu pracujete se statistikou. Když odkážete někoho na produkt, tak minimálně 0,1% návštěvníků produkt zakoupí. To se stane i když uděláte všechno špatně. Běžně ale nakoupí 1 až 5% návštěvníků.

Pokud budete dobří a zvládnete nejefektivnější techniky marketingu, bude vaše statistika daleko lepší. Některé produkty si zakoupí až 20% návštěvníků. Vytáhněte kalkulačku.jak funguje affil

potvrzení a souhlas

 

Poslední 0 volná místa

Objednávkou produktu schvaluji Smluvní a obchodní podmínky - a Garanci vrácení peněz 30 dní.

 

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!
Facebook komentáře